Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu dává prostor okamžitě získat slušnou sumu peněz bez nutnosti dokládat, kolik a kde klient bere. Tuto možnost využívají jak nezaměstnaní, tak celá řada dalších lidí, kteří nechtějí bance nebo nebankovní instituci sdělovat, na jaké pozici a v jaké firmě pracují. Je to určitá ochrana soukromí, takže i půjčka bez doložení příjmu nabízí tuto možnost.

Půjčky jsou skvělým způsobem, jak pokrýt okamžité finanční potřeby, a mnoho lidí v České republice je pravidelně využívá. Pro ty, kteří si chtějí půjčit peníze, je v zemi na výběr široká škála různých půjček, z nichž každá má své jedinečné vlastnosti a výhody.

Aby se člověk vyhnul situaci, že se dostane do problémů s penězi, je dobré si udělat finanční plán.

Nejlepší možnosti jak si půjčit v ČR

Zde je pro inspiraci přehled 5 nejlepších možností, jak si půjčit v České republice:

 1. družstevní záložny (tzv. kampeličky)
 2. banky
 3. nebankovní instituce
 4. státní půjčky ze státních fondů
 5. peer-to-peer půjčka

Bez ohledu na finanční situaci klienta existuje půjčka, která pomůže uspokojit jeho potřeby. Je důležité provést průzkum a porovnat různé varianty půjček, aby se člověk ujistil, že získá tu nejlepší nabídku.

Nabídka půjček je velmi široká a zahrnuje jak bezhotovostní a hotovostní půjčky bez doložení příjmu či kontroly registru, tak například půjčky zdarma, víkendové půjčky a podobně.

Družstevní záložny

Družstevní záložny (tzv. kampeličky) jsou podnikatelské subjekty, které přijímají vklady a poskytují úvěry. Tyto služby však poskytují pouze svým členům, nikoli veřejnosti.

Činnost družstevních záložen a veškeré podmínky jejich fungování stanovuje zákon č. 87/1995 Sb., o spořitelních a úvěrních družstvech a některých opatřeních s tím souvisejících.

Družstevní záložny nabízejí podobné produkty jako banky, nejsou to však banky samotné. Pro vznik a podnikání musí kampeličky splňovat řadu podmínek a musí mít povolení ČNB. Aktuální seznam družstevních záložen podnikajících v České republice lze najít na webových stránkách ČNB.

Kampeličky vznikly jako řešení nedostatku financí svépomocí v rámci místní komunity a cílem byla podpora zemědělské výroby. Šlo o vytvoření konkurence velkým bankovním ústavům a o vybudování malých sdružení, kam budou místní přispívat svými úsporami a kde si budou moci vzít úvěr za pro ně dostupných podmínek.

Banky

Banky mohou poskytovat flexibilnější možnosti půjček. U půjček může klient očekávat úrokové sazby v rozmezí 6-9 % v závislosti na typu a podmínkách půjčky. Banky obvykle nabízejí krátkodobéstřednědobé půjčky, což znamená, že klient může snadno a rychle získat potřebné finanční prostředky.

V bankovním sektoru člověk ale nenalezne pojmenovaný produkt: půjčky pro důchodce, to však neznamená, že by banky seniorům nepůjčovali. Potřebuje-li senior půjčku, zažádá v bance o klasický úvěr. Jednotlivé instituce mohou mít věkové hranice pro schválení úvěru. Invalidní a starobní důchod patří mezi pravidelné příjmy.

Nebankovní instituce

Nebankovní společnosti mohou být vynikající alternativou, jak získat financování v nouzi, protože nabízí rychlé vyřízení krátkodobého úvěru a nízké úrokové sazby. Mnoho z těchto věřitelů se zaměřuje na půjčky bez zástavy a někteří jsou dokonce ochotni půjčit i lidem se špatnou bonitou. Je však důležité pečlivě si přečíst podmínky, aby se zájemce ujistil, že půjčka, kterou získá, odpovídá jeho potřebám.

Půjčky u nebankovních společností jsou lákavé svojí rychlostí, dostupností a jednoduchostí. Půjčku lze získat online a bez velkého papírování. Senioři ale musí vybírat s rozvahou a důkladně se seznámit s podmínkami a ceníkem.

Státní půjčky ze státních fondů

Státní půjčky jsou nabízeny zejména na bydlení. Státní půjčka na bydlení má mnohdy lepší úrok než hypotéka nabízená v bance. Stát poskytuje půjčky na bydlení pro mladé z programu Vlastní bydlení, který je financován ze Státního fondu podpory investic. Údaje o volných penězích se denně aktualizují na webu tohoto fondu.

Peníze z této půjčky se dají použít na pořízení nebo modernizaci obydlí. O finanční prostředky mohou žádat zájemci, kteří žijí v manželství nebo registrovaném partnerství, pokud alespoň jednomu z nich není 40 let ke dni podání žádosti o úvěr. Osoby nad 40 let mohou na peníze dosáhnout, pokud trvale pečují o dítě do 15 let.

Peer-to-peer půjčky (P2P)

Peer-to-peer půjčky (česky rovný s rovným) jsou relativně novou formou půjček, která je v posledních letech stále populárnější. Tento typ půjček spojuje jednotlivé dlužníky a věřitele, což umožňuje dlužníkům získat peníze s nižším úrokem. Znamená to tedy, že si mezi sebou půjčují sobě rovní uživatelé, lidé půjčují lidem.

P2P společnosti (např. Zonky, Mintos aj.) fungují jako platforma pro spárování půjček mezi investorem a půjčujícím (dlužníkem). Někdy i samotné platformy nějaké půjčky dofinancovávají a mají v nich svůj podíl.

Společnost, která zprostředkovává P2P půjčky, si prověří žadatele o půjčku (zajímá se o jeho příjem, další závazky, dluhy apod.). Poté přidělí žadateli rating, který reprezentuje pravděpodobnost jeho schopnosti splácet půjčku.

Čím lepší rating, tím nižší úrok. Žádost o půjčku se zveřejní a ostatní do ní mohou investovat. Bývá zde omezena nejmenší možná částka (stokoruny) a maximální částka, aby se celá částka rozdělila mezi více lidí.

Celý proces se vyřizuje online a zabere zhruba 10 minut. Na začátku se zpravidla vyplňuje vstupní dotazník a nahrají se dva doklady totožnosti. Navíc se musí doložit příjmy.

Jak o půjčku požádat

Nejlepší je požádat o půjčku bez doložení příjmu pomocí internetu. Zájemce nemusí nikam chodit, a přesto své peníze dostane přímo na svůj účet.

Obvykle stačí vyplnit krátký dotazník, do kterého se vepíšou veškeré osobní údaje a kontakty. Obratem zavolá pracovník poskytovatele, doladí všechny detaily a peníze jsou na cestě ke klientovi. Je to opravdu snadné. To je výhoda této půjčky.

Expres půjčka bez doložení příjmu

Expres půjčky bez doložení příjmu jsou vhodnou pomocí, když jsou lidé v tísni a potřebují rychle získat hotovost. Expres půjčky bez doložení příjmu nabízejí alternativu pro dlužníky, kteří jsou v tíživé finanční situaci. Avšak tyto půjčky mají vysoké úroky a velmi krátkou dobu splatnosti.

Expres půjčka bez doložení příjmu je typ půjčky, která k žádosti nevyžaduje potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Dlužníci mohou být požádáni o poskytnutí výpisu z bankovního účtu.

Obecně platí, že tyto typy půjček mají mnohem vyšší úrokové sazby, zejména pokud je to půjčka bez zástavy. Mnozí věřitelé vyžadují splacení půjčky co nejdříve nebo účtují další poplatky, pokud ke splacení nedojde.

Dlužníci by měli pečlivě zvážit náklady na dodatečné poplatky a vysoké úrokové sazby s ohledem na svou celkovou finanční situaci, než o tento typ půjčky požádají.

Mnoho poskytovatelů expres půjček nabízí půjčení peněz s méně přísnými požadavky než bankovní půjčky. Poskytují finanční prostředky s menšími omezeními ohledně ověřování příjmů a mají mírnější požadavky na klientovy možnosti splácet úvěr nebo zástavu. V důsledku toho by si dlužníci měli před výběrem expres půjčky prozkoumat širokou škálu poskytovatelů půjček.

Ačkoli expres půjčka bez doložení příjmu může být dobrou volbou pro ty, kteří jsou v tíživé finanční situaci a potřebují rychle hotovost, je důležité si uvědomit, že tyto typy půjček jsou spojeny i s dalšími poplatky, které mohou navýšit celkové náklady na půjčku.

Dlužníci by měli pečlivě prozkoumat své možnosti a zvážit svou celkovou finanční situaci, než požádají o expres půjčku bez doložení příjmu.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu

Dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu jsou dobrou volbou pro ty, kteří si chtějí půjčit peníze na financování větších projektů nebo potřeb. Cílem této půjčky je poskytnout hotovost v době, kdy nejsou k dispozici jiné reálné zdroje peněz. Při zvažování takové půjčky by měl dlužník prověřit své úvěrové a finanční možnosti a ujistit se, že si půjčku může dovolit.

Při hledání dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu je třeba pamatovat na několik věcí. Jednou z nejdůležitějších je pečlivě si prostudovat úrokovou sazbu a platební podmínky. Doba splácení by měla být přiměřená a věřitel by měl nabízet rozumné podmínky a možnosti splácení.

Pro ty, kteří mají problémy s příjmem, je obvykle nejlepší volbou pro dlouhodobou půjčku soukromý věřitel. Soukromí věřitelé mají často pružnější podmínky a méně přísné požadavky.

Než si žadatel vezme dlouhodobou půjčku bez doložení příjmu, je důležité se podívat na všechny poplatky, které mohou být s půjčkou spojeny. Je třeba prozkoumat poplatky za zpracování, za poskytnutí půjčky a za prodlení se splácením. Před podpisem smlouvy je vhodné, aby bylo vše podstatné zmíněno v písemné formě.

U dlouhodobé půjčky bez registru a doložení příjmu je důležité platit pravidelné měsíční splátky. Vynechání splátek může mít škodlivý vliv na žadatelovu možnost splatit půjčku, což může v budoucnu ještě více ztížit získání dalších půjček.

V případě, že si člověk bere dlouhodobou půjčku bez doložení příjmu, je důležité znát rozdíl mezi půjčkami se zástavou a bez zástavy a vědět, jak zodpovědně hospodařit s penězi. Při pečlivém průzkumu a finančním plánování mohou být dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu dobrou volbou, která pomůže financovat projekty a potřeby klienta.

Půjčka bez registru a doložení příjmu

Získat půjčku bez doložení příjmů a registru může být obtížné. Mnoho bank, družstevních záložen, nebankovních věřitelů a dalších finančních institucí nabízí tzv. půjčky bez ověřování příjmu. Podmínky pro získání půjček bez registru a doložení příjmu jsou obvykle zcela odlišné od tradičních půjček a jsou často dražší než půjčky s registrem a doložením příjmu.

Tyto typy půjček jsou dobré pro ty, co mají stálý zdroj příjmů, který se špatně dokládá, jako jsou OSVČ nebo ti, kteří dostávají mzdu v hotovosti. Dlužníci musí splňovat určitá kritéria, jako je např. dobrá bonita, spoludlužník nebo ručení zástavou. Ti, kteří mohou doložit svůj příjem, získají lepší podmínky.

Půjčka bez registru a doložení příjmů je standardní online nebo také SMS půjčka. Poskytuje se od 500 Kč až do několika tisíc. Výše nabízených peněz záleží na poskytovateli a často také na tom, jestli o půjčku žádá klient poprvé, nebo je již poněkolikáté zákazníkem dané firmy.

To klientům dává možnost vyjednat si buď lepší podmínky, nebo možnost získat i vyšší půjčku za stejných podmínek. Není neobvyklé, že je první půjčka poskytnutá naprosto zdarma. Neplatí se žádné poplatky předem ani po vrácení peněz.

Jde o jakési vyzkoušení toho, že půjčit si přes internet je opravdu jednoduché a snadné. Nikdo se nemusí ničeho bát. Pokud je zvolen kvalitní poskytovatel, jedná se o bezpečnou transakci, která splní všechny klientovy požadavky.

Malé i dlouhodobé půjčky bez registru a doložení příjmů mohou být skvělou volbou pro osoby, které mají problém s doložením příjmu a záznamem v registru dlužníků. Nejsou však vhodné pro každého. Dlužníci by si měli pečlivě prostudovat podmínky každé půjčky, o které uvažují, a dobře porozumět závazkům, které na sebe berou.

Půjčka bez doložení příjmů

Pokud člověk hledá půjčku, a nemá doklad o příjmu, cítí se frustrovaný. Banky vyžadují doložení příjmů, aby mohly půjčku schválit. I když žadatel nemá doklad o příjmu, stále má k dispozici různé možnosti. Stejnou šanci mají i podnikatelé a živnostníci, protože půjčka pro začínající podnikatele bez příjmu většinou neexistuje. Jednou z těchto eventualit je získání půjčky P2P.

Vyplatí se také podívat se na půjčky se zástavou, tzn. půjčky, které jsou zajištěny nějakým druhem majetku, často auta, bytu nebo domu. Je důležité mít na paměti, že pokud se úvěr nesplácí, může věřitel převzít dlužníkův majetek.

Další variantou je půjčka od rodiny a přátel. Tato možnost vyžaduje méně dokladů, vysokou míru důvěry a upřímnosti obou stran. Znamená to také, že se dlužník bude muset vypořádat s nepříjemnými rozhovory a nelibostí, pokud se mu nepodaří splatit půjčku tak rychle, jak očekával.

Nakonec je tu možnost vzít si kreditní kartu. Kreditní karty mají obvykle mnohem nižší úrokové sazby než jiné typy půjček a ke schválení obvykle není potřeba doklad o příjmu. Před tím, než se žadatel zaváže ke kreditní kartě, si musí pečlivě přečíst všechny podmínky.

Najít půjčku bez doložení příjmu může být obtížné, ovšem není to nemožné. S trochou hledání pozitivních recenzí a důkladného zvážení lze najít půjčku, která bude vyhovovat potřebám dané osoby. Navíc půjčka bez doložení příjmu a účtu může být skvělou možností pro ty, kteří nemají vlastní bankovní účet.

Půjčka 10 000 Kč bez doložení příjmu

Získání půjčky 10 000 Kč bez doložení příjmu může být těžší proces, pokud si člověk chce půjčit u banky nebo spořitelny. Ty vyžadují doložení příjmu, aby věděly, že klient bude schopen v budoucnu půjčku splácet. Nebankovní společnosti nabízí i půjčky bez ověřování příjmu.

Nejlepší variantou je půjčka do 10 000 Kč bez doložení příjmu. Takovou půjčku lze sjednat např. u:

 • Půjčka Zen (1 000-100 000 Kč)
 • Bezva půjčka (10 000-250 000 Kč)
 • Zaplo.cz (1 000-16 000 Kč)
 • Hyperpůjčka (10 000-250 000 Kč)
 • Kamali (1 000-20 000 Kč)
 • Home Credit (10 000-250 000 Kč)
 • Provident (3 000-130 000 Kč)
 • Tesco půjčka (10 000-250 000 Kč)
 • Cetelem neboli Hello Bank! (20 000-1 mil. Kč)
 • Půjčka7 (1 000-15 000 Kč)
 • Ferratum (2 500-80 000 Kč)
 • CreditPortal (500-30 000 Kč)
 • CreditOn (1 000-20 000 Kč)

Získání půjčky do 10 000 Kč bez doložení příjmu vyžaduje poněkud větší úsilí navíc. Většinou se však takové úsilí vyplatí, protože na českém trhu je široká nabídka takovýchto půjček. Mnoho nebankovních společností láká nabídkou, že půjčí daleko vyšší částku peněz, včetně půjčky 100 000 Kč.

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Nebankovní společnosti garantují u půjčky bez doložení příjmu ihned, že klient peníze obdrží co možná nejdříve po schválení žádosti o půjčku. Obvykle doba čekání na peníze je řádově několik minut až pár hodin. Nejdéle však 24 hodin.

Půjčka bez doložení příjmu ihned se vyplácí buď hotově, nebo na bankovní účet. Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet se vyřizuje z pohodlí domova vyplněním online formuláře. Pak už žadatel čeká na schválení a následné poslání peněz.

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu

Hotovostní půjčky bez doložení příjmu, známé také jako půjčky před výplatou, jsou krátkodobé půjčky bez zástavy, zpravidla s vysokým úrokem. Tyto půjčky jsou dostupné pro lidi, kteří mají nad 18 let, jsou schopni půjčku splácet a mají trvalé bydliště v České republice.

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu je schvalována a financována bez papírování a složitých procesů. Celý proces od podání žádosti až po vyplacení peněz trvá obvykle maximálně 24 hodin a obdržené finance lze použít téměř okamžitě.

Rychlá nebankovní půjčka bez doložení příjmu je velmi oblíbená mezi lidmi, kteří nemají dostatek peněz a potřebují je ihned.

Částka na půjčení u této rychlé půjčky bez doložení příjmu se obvykle pohybuje mezi 1 000 až 20 000 Kč. Úroková sazba může dosahovat závratných výšek. Půjčka je navíc bezúčelová, nikdo se tedy neptá na účel použití půjčených peněz.

U hotovostní půjčky bez doložení příjmu je nutné znát její podmínky, úrokovou sazbu, omezení půjčky, poplatky atd. Při jejím čerpání se musí dbát na to, že rychlá půjčka bez doložení příjmu musí být splacena včas.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou navzdory vyšším úrokovým sazbám nadále oblíbené pro občany České republiky, kteří nutně potřebují nějakou hotovost. Výhodou nebankovní půjčky bez doložení příjmu je rychlý schvalovací proces, snadný přístup k finančním prostředkům a vysoká pravděpodobnost schválení žádosti.

Půjčka na splátky bez doložení příjmu

Půjčky na splátky bez doložení příjmu jsou skvělou volbou, pokud žadatel nemá doklad o příjmu. Tato půjčka se splácí v pravidelných měsíčních splátkách po určitou dobu. Dlužník musí být schopen splácet půjčku pravidelně, přičemž mu to nesmí nabourat rodinný rozpočet, aby se nedostal do dalších dluhů.

Úroková sazba může být vyšší než u jiných typů půjček. Existuje zde vyšší riziko, které nebankovní společnosti podstupují – že žadatel o půjčku nebude schopen splácet.

Cofidis půjčka

Cofidis je nebankovní společnost, která nabízí půjčky od 30 000 Kč do 1 mil. Kč. Dobu splatnosti úvěru si klient může rozložit od 12 do 96 měsíců a s půjčkou se váže velmi výhodná roční úroková sazba. Mimo to nabízí Cofidis první půjčku zdarma.

Další z výhod Cofidis půjčky je, že klient nemusí dokládat, z jakého důvodu o úvěr žádá, a následně nemusí dokazovat, k čemu peníze využil. Jedná se totiž o neúčelový úvěr. Klient si může půjčit na cokoliv a nebankovní instituce po něm v tomto případě tedy nebude chtít, aby sdělil účel sjednávání půjčky.

Emma’s Credit

Půjčku Emma’s Credit nabízí společnost Emma’s Credit s.r.o. a jedná se opět o neúčelový úvěr. Půjčka Emma’s Credit se zároveň řadí mezi malé krátkodobé půjčky nebo mikropůjčky, protože si klienti mohou půjčit pouze menší částky. Emma’s Credit nabízí půjčky od 500 Kč do 10 000 Kč.

Dobu splacení půjčky si lze sjednat na dobu od 5 do 30 dnů. Doba splacení je kratší, protože si klient může půjčit jen nižší částky. Poskytovatel navíc nabízí různé slevové kódy a bonusy a nulové poplatky za sjednání půjčky a její vedení.

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka je úvěr od nebankovní společnosti Home Credit a. s. a jedná se o bezúčelovou půjčku bez doložení příjmů. Klienti si mohou půjčit částku ve výši od 10 000 Kč do 250 000 Kč. Dobu splatnosti si lze nastavit a prodloužit až do 70 měsíců.

Home Credit nabízí, stejně jako spoustu konkurenčních společností, první sjednanou půjčku zdarma. Home Credit a. s. je ověřená férová společnost, od které lze čekat peníze na svém účtu už do druhého dne. Půjčku lze také do měsíce zdarma bez poplatků vrátit a v průběhu splácení si klient může dodatečně měnit výši a počet splátek.

Půjčka CreditOn

Společnost CreditOn nabízí krátkodobou půjčku v hodnotě od 1 000 Kč do 20 000 Kč. Dobu splatnosti si klient může sjednat až na 61 dní. Peníze jsou klientovi vyplaceny téměř okamžitě po schválení žádosti, která je schválená doslova bleskovou rychlostí.

První půjčka CreditOn je opět nabízena zdarma, u další už je nutné hradit úroky. Společnosti tímto způsobem lákají na první půjčku nové klienty a doufají, že se k nim v budoucnu vrátí. Půjčka od CreditOn má zároveň velmi jasné a přehledné podmínky.