Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu dává prostor okamžitě získat slušnou sumu peněz bez nutnosti dokládat, kolik a kde klient bere. Tuto možnost nevyužívají pouze nezaměstnaní, ale i celá řada dalších lidí, kteří nechtějí bance nebo nebankovní instituci sdělovat, na jaké pozici a v jaké firmě pracují. Je to určitá ochrana soukromí, takže i půjčka bez doložení příjmu nabízí tuto možnost.

Pro vyřízení postačí dva doklady totožnosti a jednoduchá smlouva. Někdy je možné peníze získat jenom na základě vyplněného dotazníku na internetu, kdy klientovi peníze přijdou na adresu nebo bankovní účet. Zájemce nemusí nikam chodit, nemusí nic řešit. Jenom požádá a počká na svou půjčku.

Parametry půjčky

Půjčky bez doložení příjmu je standardní online nebo také sms půjčka. Poskytuje se od 500 Kč až do 12 000 korun. Někdy i více. To záleží na poskytovateli a často také na tom, jestli o půjčku žádá klient poprvé, nebo je již poněkolikáté zákazníkem daného poskytovatele.

To klientům dává do ruky možnost vyjednat si buď lepší podmínky, nebo možnost získat i vyšší půjčku za stejných podmínek. Není neobvyklé, že je první půjčka poskytnutá naprosto zdarma. Neplatí se žádné poplatky předem, ani po vrácení peněz.

Jde o jakési vyzkoušení toho, že půjčit si přes internet je opravdu jednoduché a snadné. Nikdo se nemusí ničeho bát. Pokud je zvolen kvalitní poskytovatel, jedná se o bezpečnou transakci, která splní všechny klientovy požadavky.

Jak o půjčku požádat

Nejlepší je požádat o půjčku bez doložení příjmu pomocí internetu. Zájemce nemusí nikam chodit, a přesto své peníze dostane přímo na svůj účet.

Obvykle stačí vyplnit krátký dotazník, do kterého se vepíšou veškeré osobní údaje a kontakty. Obratem zavolá pracovník poskytovatele, doladí všechny detaily a peníze jsou na cestě ke klientovi. Je to opravdu snadné. To je výhoda této půjčky.

Cofidis půjčka

Cofidis je nebankovní společnost, která nabízí půjčky od 20 000 Kč do 500 000 Kč. Dobu splatnosti úvěru si klient může rozložit od 36 do 90 měsíců a s půjčkou se váže velmi výhodná roční úroková sazba. Mimo to nabízí Cofidis první půjčku klientům zdarma.

Další z výhod Cofidis půjčky je, že klient nemusí dokládat, z jakého důvodu o úvěr žádá a následně nemusí dokazovat, k čemu peníze využil. Jedná se totiž o neúčelový úvěr. Klient si může půjčit na cokoliv a banka po něm nemůže chtít, aby sdělil účel sjednávání půjčky.

Emmas Credit

Půjčku Emmas Credit nabízí společnost Emmas Credit s. r. o. a jedná se opět o neůčelový úvěr. Půjčka Emmas Credit se zároveň řadí mezi malé krátkodobé půjčky nebo mikropůjčky, protože si klienti mohou půjčit pouze menší částky. Emmas Credit nabízí půjčky od 500 Kč do 3 000 Kč, stávajícím klientům nabízí až 7 000 Kč.

Dobu splacení půjčky si lze jdenat na dobu od 5 do 30 dnů. Doba splacení je kratší, protože si klient může půjčit jen nižší částky. Poskytovatel ale navíc nabízí různé slevové kódy a bonusy a nulové poplatky za sjednání půjčky a její vedení.

Home credit půjčka

Home Credit půjčka je úvěr od nebankovní společnosti Home Credit a. s. a jedná se o bezúčelovou půjčku bez doložení příjmů. Klienti si mohou půjčit částku ve výši od 10 000 Kč do 200 000 Kč. Dobu splatnosti si lze nastavit a prodloužit až do 84 měsíců.

Home Credit nabízí stejně jako spoustu konkurenčních společností první sjednanou půjčku zdarma. Home Credit a. s. je ověřená férová společnost, od které lze čekat peníze na svém účtě už do druhého dne. Půjčku lze také do měsíce zdrama bez poplatků vrátit a v průběhu splácení si klient může dodatečně měnit výši a počet splátek.

Půjčka CreditOn

Společnost CreditOn nabízí krátkodobou půjčku v hodnotě od 500 Kč do 20 000 Kč. Dobu splatnosti si klient může sjednat od 1 do 30 dní. Peníze jsou klientovy vyplaceny téměř okamžitě po schválení žádosti, která je schválená také v podstatě bleskovou rychlostí.

První půjčka CreditOn je opět nabízena zdarma, další už klient musí kompletně zaplatit. Nicméně společnosti lákají na první půjčku zdarma nové klienty a doufají, že se k nim klienti v budoucnu vrátí. Půjčka od CreditOn má zároveň velmi jasné a přehledné podmínky.