Profi Credit – recenze, kontakt, kalkulačka

Odešla pračka, rozbilo se auto nebo se objevily jiné nečekané výdaje? Pro každého, kdo od poskytovatele půjčky očekává solidní a rychlé jednání, jasné podmínky a nutnost dokládat jen minimum dokumentů, je tu online půjčka Profi Credit. Co nabízí?

Pro zájemce o prověřenou půjčku je tu online půjčka Profi Credit. Jde o nebankovní půjčku v různých variantách, z nichž si vybere každý.

Jak na to, aby už půjčky v budoucnu nebyly potřeba? S lepší organizací financí pomůže finanční plán.

Řešení finanční krize

Online půjčka Profi Credit pomůže překonat finanční krizi. Každý si díky ní bude moci pořídit vše, co potřebuje, a to téměř ihned. Podmínky pro získání půjčky jsou velice jednoduché. Online půjčka Profi Credit je určena pro všechny, kteří potřebují peníze co nejdříve. Bezúčelová půjčka od Profi Credit je rychlá online půjčka bez nutnosti dokládat účel půjčky.

Pokud je rychlá půjčka od Profi Credit schválena, do 24 hodin jsou finanční prostředky odeslány na klientův bankovní účet. Ke schválení půjčky je potřeba minimum dokladů a celkově je vyřízení rychlé půjčky velice jednoduché. Za vyřízení se neplatí žádné poplatky.

Profi Credit půjčka – možnosti úvěrů

Profi Credit půjčka nabízí dvě možnosti úvěrů. Prvním je klasický úvěr pro zaměstnance až do výše 150 000 Kč a druhou variantou je rychlá půjčka na 4 999 Kč. Pro získání obou typů půjček je potřeba splňovat určité podmínky:

  • věk nad 18 let
  • trvalý pobyt v České republice
  • pravidelný měsíční příjem

Pokud tyto podmínky člověk splňuje, už mu nic nebrání v tom o Profi Credit půjčku požádat. Může si tak ve své situaci vypomoci nemalou částkou.

Varianty Profi Credit půjčky

Profi Credit půjčka je tedy dvojího druhu. Menší půjčka na 4 999 Kč a zaměstnanecký úvěr od 10 000 Kč až do 150 000 Kč. Obě půjčky představují kvalitní nabídku úvěru, která je poskytována přes nebankovní společnost. To, že jde o nebankovní půjčku, ovšem neznamená, že jde o špatnou půjčku.

Profi Credit patří k předním představitelům nebankovního sektoru, takže dokáže nabízet podmínky, které jsou srovnatelné i s podmínkami některých bank. Splatnost zaměstnaneckého úvěru je od 12 do 48 měsíců.

Peníze klient získá převodem na účet a navíc má možnost automatického revolvingu, což znamená, že se mu půjčka může obnovit bez toho, aby musel složitě znovu žádat o peníze.

Jak o Profi Credit půjčku požádat

Prvním krokem je vyplnění online žádosti o Profi Credit půjčku. Ta je vcelku jednoduchá a rychlá. Zájemce zde vypíše pouze kontaktní údaje a další požadavky. Nic víc.

Následně se přistoupí k procesu získání půjčky, kde bude zájemce dokládat svůj příjem, kontaktní údaje a bude zřizovat inkaso na svém účtu. Nic složitého. Obratem pak dostane peníze. Rychle, snadno a bez čekání.

Splácení půjčky

Smlouva mezi klientem a společností Profi Credit je zcela transparentní. Jednoznačně formuluje, co zákazník obdrží i jaká je celková splatná částka, což mu umožňuje dobře plánovat zacházení s vlastními financemi.

Splácení půjčky probíhá pravidelně v týdenních intervalech, vždy v předem dohodnutých částkách. I tato část smlouvy je realizována v klidu domova. Obchodní zástupce každý týden navštěvuje klienta, aby osobně převzal část splátky.

Splácení dluhu začíná sedm dní po obdržení peněz. Každý zákazník získá od svého obchodního zástupce kartu splátek, ve které jsou vyznačeny termíny jednotlivých splátek.

Razdva půjčka

Společnost Profi Credit pod svou záštitou poskytuje i tzv. Razdva půjčku. Jedná se o rychlou nebankovní půjčku, která je schválena do několika minut od podání žádosti a klient má peníze na svém účtě ještě téhož dne. Žádost o Razdva půjčku se také podává online z pohodlí domova.

Parametry půjčky:

  • výše půjčky: 5 000 Kč až 50 000 Kč
  • doba splatnosti: 3 až 48 měsíců
  • Úrok: od 4,9 %

RPSN se u této půjčky pohybuje v rozmezí 4,9 % až 148,7 %. Stejně jako u dalších nebankovních půjček velmi záleží, jak vzorně klient půjčku splácí. Splácet pozdě, případně nesplácet vůbec se nevyplatí, protože i k této půjčce se vážou vysoké sazby za pozdní splácení. Je tedy namístě dobře promyslet finanční situaci.

Profi Credit kalkulačka spočítá splátky

Profi Credit kalkulačka je online nástroj určený k výpočtu výše splátek půjčky a úroků. Umožňuje zákazníkům snadno a rychle vypočítat přesnou výši splátky, kterou budou platit, a také úroky, které se platí za zapůjčení financí.

Kalkulačka je vybavena řadou nastavení, která umožňují klientům přizpůsobit úvěr vlastním potřebám. Zájemci tak mohou zvolit výši úvěru, dobu splácení a další parametry, jako je kupříkladu frekvence splátek. Kalkulačka také umožňuje získat informace o různých úvěrových produktech a nabídkách od Profi Credit.

Recenze Profi Credit půjček

Recenze Profi Credit přinášejí potenciálním klientům zkušenosti jiných dlužníků. Zákazníci upozorňují jak na její nesporné klady, tak i na její zápory. Často se v recenzích vyzdvihuje rychlost poslání finančních prostředků zákazníkovi nebo absence zbytečných poplatků.

Mezi nevýhodami je často zmiňován poměrně vysoký úrok. Vysoké úroky jsou ovšem u nebankovních půjček běžné. Poskytovatelé si tímto vykupují mírné podmínky pro sjednání úvěru. Nicméně mezi nebankovními půjčkami je úvěr Profi Credit dobrou volbou, a to jak z hlediska podmínek půjčky, tak z hlediska férovosti vůči zákazníkovi.

Klientský portál – Profi Credit přihlášení

Společnost Profi Credit pro zákazníky připravila klientský portál, na kterém klient nalezne vše. Profi Credit tím chce docílit toho, aby měli zákazníci perfektní přehled a mohli svůj úvěr spravovat co nejjednodušeji. Nachází se zde nejdůležitější dokumenty půjčky, například:

  • uzavřené smlouvy a žádosti
  • pravidelné výpisy
  • nabídky nových produktů
  • zprávy a upozornění

Přihlášení na klientský portál Profi Credit je velmi jednoduché. Klientovi stačí akorát rodné číslo/IČO a heslo.

Profi Credit – pobočky

Společnost Profi Credit má své pobočky v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci a Pardubicích. Profi Credit poskytuje krátkodobé i dlouhodobé úvěry se splatností až na 7 let. Kromě toho nabízí i další služby, jako je poradenství a finanční poradenství.

Profi Credit Pardubice a všechny další pobočky jsou členem Asociace nebankovních úvěrových společností a poskytují úvěry spotřebitelům a malým podnikům v České republice.

Profi Credit – kontakt

Kontakt na Profi Credit je možné získat prostřednictvím webových stránek společnosti. Pro zákaznickou podporu lze využít e-mailovou adresu: proficredit@proficredit.cz nebo volat na číslo +420 800 166 000.

Profi Credit je nebankovní společnost poskytující finanční služby, které jsou k dispozici ve více než 20 zemích. Má pobočky ve Španělsku, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Ekvádoru, Finsku, Itálii, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Polsku, Rumunsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku a Švýcarsku.

Profi Credit a lichva

Profi Credit Czech je nebankovní společnost, která poskytuje krátkodobé a spotřebitelské úvěry. Byla založena v roce 2008 a v současnosti je jedním z největších poskytovatelů nebankovních úvěrů v České republice.

Nabízí širokou škálu finančních produktů – včetně spotřebitelských úvěrů, krátkodobých úvěrů a dalších finančních produktů. Profi Credit Czech také nabízí finanční poradenství a poradenství v oblasti úvěrového plánování.

Lichva je druh nezákonného úvěru, který poskytuje lichvář. Lichváři často nabízejí úvěry s vysokými úrokovými sazbami a poplatky. Tyto úrokové sazby a poplatky bývají vyšší než ty, které jsou k dispozici v běžných finančních institucích, a proto je důležité pečlivě pročíst veškeré podmínky před samotným podepsáním úvěrové smlouvy.

Další možnosti získání peněz

V České republice se nachází desítky nebankovních společností, které jsou ochotny půjčit peníze téměř všem lidem v různých nepříjemných situacích. Nabízí pomoc tam, kde bankovní společnosti pomoci již nemohou, jelikož jsou svázány přísnějšími pravidly.

Mezi další možnosti, jak získat peníze, patří například Půjčka 365 od společnosti CreditPortal nebo CreditGo od Emma’s Credit. V neposlední řadě lze hledat pomoc u nebankovní společnosti Fair Credit a využít třeba její Fair Credit půjčku, nazývanou též Fajn půjčka, která je vyplácena v hotovosti a je šitá na míru pro lidi s nízkými příjmy.

Půjčka od nebankovní společnosti zachránila v nepříjemné situaci nejednoho dlužníka. Na druhou stranu tyto společnosti dostaly spoustu lidí do ještě větších problémů. Některé z těchto firem nehrají zrovna fér a jejich podmínky jsou nepřijatelné.

Než se tak kdokoliv rozhodne využít tyto instituce, je důležité věnovat dostatek času výběru jak vhodné společnosti, tak vhodného produktu z její nabídky. Ideálně si zjistit zkušenosti jiných lidí a zkontrolovat si podmínky a různá penále, která hrozí při ztrátě schopnosti platit včas. Mezi hlavní parametry, které by měly každého klienta zajímat, patří také úroková sazba a především RPSN.