WhatsApp aplikace – jak stáhnout, instalace a přihlášení

WhatsApp je oblíbená aplikace pro zasílání zpráv, která se používá po celém světě ke komunikaci s přáteli a rodinou. WhatsApp patří společnosti Facebook a je k dispozici na zařízeních se systémem WhatsApp Android i iOS. Aplikace umožňuje uživatelům posílat zprávy, fotografie, videa a zvukové nahrávky komukoli ze seznamu kontaktů a také uskutečňovat hlasové a videohovory.

WhatsApp aplikace je skvělým způsobem, jak zůstat v kontaktu s lidmi a také se spojit s lidmi z různých zemí. Používání je snadné a aplikace je ke stažení zdarma. Pomocí aplikace WhatsApp mohou uživatelé vytvářet skupinové chaty až s 256 lidmi, sdílet svou polohu a dokonce si navzájem provádět platby.

WhatsApp poskytuje end-to-end šifrování všech zpráv a hovorů, což znamená, že obsah zpráv může číst nebo slyšet pouze odesílatel a příjemce. To z ní činí bezpečný způsob komunikace s ostatními, protože ke zprávám nemá přístup nikdo jiný.

TIP: Sdílení příběhů umožňuje také Instagram. Jak sdílet příspěvek na Instagramu?

Aplikace WhatsApp také nabízí širokou škálu funkcí, včetně možnosti vytvořit aktualizaci stavu, kterou mohou vidět všechny kontakty. Do svého příběhu může uživatel vkládat fotografie a videa, která mohou kontakty vidět po dobu 24 hodin. Kromě toho může uživatel uskutečňovat hlasové hovory a videohovory s kýmkoli.

WhatsApp aplikace – jak funguje

Pro používání aplikace WhatsApp je zřeba nejprve WhatsApp stáhnout z obchodu Google Play nebo Apple App Store. Po instalaci si uživatel na WhatsApp vytvoří účet s telefonním číslem. Po registraci lze přidávat kontakty z adresáře telefonu. Dá se také připojit ke skupinovým chatům s přáteli, rodinou a kolegy.

Pokud chce uživatel odeslat zprávu, stačí otevřít aplikaci a vybrat kontakt, kterému chce zprávu poslat. Poté stačí napsat zprávu a stisknout tlačítko odeslat. Zpráva je z aplikace WhatsApp ihned odeslána a uživatel uvidí, kdy si ji druhá osoba přečetla.

Aplikaci WhatsApp lze používat také k uskutečňování hovorů. Stejně jako u zpráv se dá volat jednotlivci nebo skupině. V průběhu hovoru je možné přepnout na videohovor. Kvalita videa je poměrně dobrá a konverzace se dá vést bez přerušení.

Dnes už běžný a také bezpečný komunikační prostředek je i email. Jak funguje tzv. Gmail od společnosti Google?

Proč WhatsApp stáhnout

WhatsApp je populární aplikace pro zasílání zpráv, která se stala základem komunikace v digitálním věku. Nabízí širokou škálu funkcí, které z ní činí ideální volbu pro udržování spojení s přáteli a rodinou.

Aplikace WhatsApp je skvělá pro komunikaci s přáteli a rodinou ze zahraničí.

Zde je několik důvodů, proč WhatsApp stáhnout a proč nainstalovat WhatsApp:

 • Zdarma: Aplikaci WhatsApp lze stáhnout a používat zdarma, což z ní činí skvělou volbu pro udržování spojení, aniž by uživatelé museli utrácet peníze.
 • Pohodlná: WhatsApp aplikace umožňuje snadno zůstat v kontaktu s lidmi z celého světa.
 • Bezpečná: WhatsApp aplikace je vysoce bezpečná a šifrovaná, takže je skvělou volbou pro citlivé konverzace.
 • Skupinové konverzace: V aplikaci WhatsApp lze snadno vytvářet chatovací skupiny a připojovat se k nim, takže uživatel může zůstat ve spojení s přáteli, rodinou i kolegy najednou.
 • Hlasové hovory a videohovory: WhatsApp umožňuje snadno uskutečňovat hlasové a videohovory s kýmkoli ze seznamu kontaktů.
 • Sdílení multimédií: Aplikace WhatsApp umožňuje snadné sdílení fotografií, videí, zvukových souborů, dokumentů a dalších souborů pomocí několika kliknutí.
 • Více platforem: WhatsApp aplikace je dostupná na více platformách, což usnadňuje její používání.

Každý může WhatsApp stáhnout rychle a jednoduše z obchodu Google Play nebo Apple App Store. A pak stejně rychle a jednoduše nainstalovat WhatsApp do mobilního zařízení.

Další aplikace, která kromě konverzace umožňuje se seznámit s novými příteli nebo najít životního partnera, je Tinder. Jak Tinder funguje?

Jak nainstalovat WhatsApp do mobilu

Nyní už je jasné, proč WhatsApp stáhnout. A odpověď na otázku, jak jednoduše nainstalovat WhatsApp do mobilu, je zde. Postup je velmi podobný v případě WhatsApp Android i WhatsApp iOS

 • Otevřít obchod App Store (iOS) nebo Google Play (Android).
 • Vyhledat aplikaci „WhatsApp“ a po jejím nalezení klepnout na ikonu aplikace.
 • Klepnout na „Instalovat“ a počkat, až se aplikace stáhne a nainstaluje.
 • Po dokončení instalace klepnout na ikonu aplikace WhatsApp a aplikaci otevřít.
 • Zadat své telefonní číslo pro ověření účtu.
 • Zadat ověřovací kód zaslaný na mobilní zařízení.
 • Zadat jméno, profilový obrázek a další požadované informace.
 • Klepnout na „Done“ (Hotovo) a dokončete proces nastavení WhatsApp Android nebo WhatsApp iOS.

Po těchto jednoduchých krocích, jak nainstalovat WhatsApp do mobilu, je vše hotovo a připraveno k používání aplikace WhatsApp odkudkoli na světě.

V případě stahování aplikace do telefonu (a to se netýká pouze aplikace WhatsApp) je vhodné mít nainstalovaný antivirus. Jaký je ten nejlepší antivirus pro Android?

WhatsApp instalace do počítače

Nainstalovat WhatsApp do mobilu je jednoduché. WhatsApp instalace do počítače není o mnoho složitější. Zde je jednoduchý návod WhatsApp instalace do PC:

 • Stáhnout si nejnovější verzi aplikace WhatsApp z oficiálních webových stránek.
 • Poklepáním na stažený soubor spustit průvodce instalací.
 • Instalaci dokončit podle pokynů na obrazovce.
 • Po dokončení instalace otevřít aplikaci WhatsApp na ploše.
 • Zadat své telefonní číslo pro ověření účtu.
 • Zadat ověřovací kód zaslaný na mobilní zařízení.
 • Zadat své jméno, profilový obrázek a další požadované informace.
 • Klepnout na „Done“ (Hotovo) dokončit proces WhatsApp instalace.

Teď už nic nebrání používat aplikaci WhatsApp v počítači a užívání si spojení s přáteli a rodinou.

Jak nastavit WhatsApp soukromí

WhatsApp instalace je rychlá a snadná. Je však důležité nezapomenout nastavit ve WhatsApp také soukromí, abys měl uživatel jistotu, že má zprávy a účet bezpečné. Zde je návod, jak nastavit WhatsApp soukromí:

 • Otevřít aplikaci WhatsApp a klepnout na tři tečky v pravém horním rohu obrazovky.
 • Klepnout na možnost Nastavení, poté na možnost Účet a poté na možnost Soukromí.
 • Zde lze zvolit, kdo může vidět profilovou fotografii, stav a naposledy zobrazené. WhatsApp zde umožňuje nastavit, kdo může uživateli volat nebo posílat zprávy a kdo může uživatele přidávat do skupin.
 • Po provedení výběru stačí klepnout na šipku zpět v levém horním rohu obrazovky.

Nyní je jasné, jak nastavit účet WhatsApp a jak nastavit WhatsApp soukromí. Dobré je nastavení pravidelně kontrolovat a ujistit se, že je aktuální.

WhatsApp přihlášení

Přihlášení do aplikace WhatsApp je otázkou několika málo sekund. Jakmile má uživatel vytvořený účet a aplikace WhatsApp je propojena s mobilním telefonem, probíhá WhatsApp přihlášení automaticky, uživatel nemusí vyplňovat žádná hesla.

V případě WhatsApp přihlášení do PC je potřeba mobilní telefon, na kterém je aplikace WhatsApp a QR kód. který aplikace WhatsApp v telefonu vygeneruje. Ten je třeba naskenovat do PC a tím potvrdit WhatsApp přihlášení do PC.

WhatsApp videohovor

WhatsApp je dnes jednou z nejoblíbenějších aplikací pro zasílání zpráv na světě a nedávno přidala novou funkci – WhatsApp videohovory. Tato funkce umožňuje uživatelům zdarma volat ostatním uživatelům aplikace WhatsApp po celém světě.

Funkce WhatsApp videohovor je jednoduchá a snadno se používá. Stačí otevřít konverzaci s osobou, které chce uživatel zavolat, a poté klepnout na tlačítko videohovoru. Poté lze vidět a slyšet osobu na druhé straně hovoru.

Kvalita WhatsApp videohovoru je poměrně dobrá a zvuk je také poměrně čistý. Aplikace umožňuje přepínat mezi přední a zadní kamerou a podle potřeby lze také ztlumit nebo zrušit zvuk mikrofonu.

Nejlepší na videohovorech přes WhatsApp je, že jsou zdarma. Nemusí se platit žádné další peníze ani se přihlašovat ke speciálnímu tarifu. Je to také poměrně bezpečné, protože všechny hovory jsou šifrované.

Videohovory přes WhatsApp jsou skvělým způsobem, jak zůstat ve spojení s přáteli a rodinou, kteří jsou daleko. Je to také skvělý způsob, jak uspořádat obchodní schůzku nebo dokonce jen dohnat čas. Funkce se snadno používá, je bezpečná a co je nejlepší, je zdarma.

Whatsapp Web videohovor

Nová funkce s názvem WhatsApp Web videohovor umožňuje uživatelům uskutečňovat videohovory z počítače s kontakty v aplikaci WhatsApp. Funkce videohovor je k dispozici na počítačích se systémem Windows i Mac a lze k ní přistupovat prostřednictvím webové stránky WhatsApp Web.

Jakmile se uživatel přihlásí ke svému účtu, může uskutečnit videohovory s kterýmkoli ze svých kontaktů. WhatsApp Web videohovor funguje stejně jako jakýkoli jiný videohovor, přičemž uživatel může vidět video druhé osoby a také slyšet její zvuk.

Funkce WhatsApp Web videohovor v aplikaci WhatsApp je skvělou možností pro ty, kteří chtějí být v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy, aniž by museli opustit svůj domov. Funkce také umožňuje uživatelům skupinové videohovory.

WhatsApp aktualizace

O nejnovějších aktualizacích aplikace WhatsApp se hodně mluví a je jasné proč. Oblíbená platforma pro zasílání zpráv zavádí několik zajímavých funkcí, které jistě zpříjemní každou konverzaci.

Jednou z nejzajímavějších WhatsApp aktualizací je přidání tmavého režimu. Tato funkce umožňuje uživatelům přepnout ze standardního bílého pozadí na tmavší, což snižuje namáhání očí. Uživatelům také umožňuje přizpůsobit si konverzace pomocí vlastních pozadí a stylů písma.

WhatsApp aktualizace pravidelně přináší atraktivní novinky.

Další novou funkcí, kterou WhatsApp aktualizace přináší, je možnost archivovat konverzace. Uživatelé tak mohou skrýt konverzace, které nechtějí vidět, ovšem stále k nim mají snadný přístup, pokud se na ně budou potřebovat později odvolat. Jedná se o skvělý způsob, jak udržet konverzace uspořádané.

Aplikace WhatsApp také přidala podporu animovaných GIFů, díky nimž mohou být konverzace zábavnější a živější. Uživatelé nyní mohou posílat a přijímat GIFy se svými oblíbenými věcmi, jako jsou zvířata, karikatury a memy.

V neposlední řadě aplikace WhatsApp přidala možnost mazat odeslané zprávy. To se může hodit, pokud se uživatel splete nebo chcete odstranit zprávu, kterou poslal nesprávné osobě.

WhatsApp nefunguje

Je to moderní noční můra, uživatel otevřete aplikaci a zjistí, že WhatsApp nefunguje. Nemůžete odesílat ani přijímat zprávy a zdá se, že ani kontakty se uživateli nemohou dovolat.

Ať už se uživatel snaží snaží zůstat ve spojení s přáteli a rodinou, nebo aplikaci používá k pracovním účelům, situace, kdy WhatsApp nefunguje může být neuvěřitelně frustrující a nepříjemný.

Co dělat, když WhatsApp přestane fungovat

Nejprve se uživatel musí ujistit, že problémy, které se vyskytly, nejsou omezeny pouze na konkrétní zařízení. Když WhatsApp přestane fungovat, je vhodné navštívit webové stránky aplikace WhatsApp nebo obchod Apple App Store či Google Play a zjistit, zda hlásí nějaké výpadky. Pokud tomu tak není, je na čase vyřešit potíže s konkrétním zařízením.

V první řadě je vhodné zkontrolovat aktivní datové připojení. Pokud je mobil připojen k síti Wi-Fi, je dobré přepnout na mobilní data nebo naopak. Za pokus stojí zapnout a vypnout režim letadlo, protože to může pomoci obnovit připojení k síti.

Dalším krokem, který se dá učinit, když WhatsApp přestane fungovat, je kontrola aktualizací WhatsApp. Uživatel by měl mít nejnovější verzi aplikace WhatsApp. Pokud ji uživatel nemá, může to být příčinou problému. Pro získání WhatsApp aktualizace stačí přejít do obchodu App Store nebo Play Store, vyhledat aplikaci WhatsApp a poté stisknout tlačítko „Aktualizovat“.

Pokud žádný z těchto kroků nepomůže a WhatsApp stále nefunguje, může uživetel vyzkoušet restartování zařízení.

Zpoplatnění WhatsApp

Populární aplikace pro zasílání zpráv WhatsApp nedávno oznámila, že zpoplatní některé své služby. Zpoplatnění WhatsApp se bude týkat podniků, které aplikaci používají jako komunikační platformu.

Zpoplatnění služby WhatsApp se dotkne především firem, které WhatsApp používají ke komunikaci se svými zákazníky. To znamená, že podniky budou muset zaplatit poplatek, aby mohly aplikaci nadále používat pro své komunikační potřeby. Výše částek a další podmínky zpoplatnění WhatsApp se budou lišit v závislosti na velikosti podniku, přičemž větší podniky zaplatí více.

Myšlenka zpoplatnění služby WhatsApp se setkala s určitou kritikou a mnoho lidí tvrdí, že zpoplatnění WhatsApp ztíží používání aplikace menším podnikům. Společnost WhatsApp však uvedla, že je to nezbytné pro zajištění dlouhodobé udržitelnosti aplikace.

Společnost WhatsApp rovněž uvedla, že zpoplatnění služby WhatsApp pomůže financovat nové funkce a vylepšení aplikace, z čehož budou mít prospěch jak podniky, tak uživatelé. Objevily se také spekulace, že by poplatek mohl být použit na financování vývoje nové verze aplikace WhatsApp s novými funkcemi a lepším zabezpečení.

Rozhodnutí společnosti WhatsApp o zpoplatnění některých služby je důležitým krokem. Je to známka toho, že se společnost dívá do budoucnosti a je odhodlána nadále poskytovat spolehlivou a bezpečnou platformu pro zasílání zpráv jak pro podniky, tak pro soukromé uživatele.

TIP: Díky WhatsAppu je možné posílat nejen zprávy ale také například citáty o životě. Jaké jsou ty nejvíce populární?