WhatsApp – videohovory jsou nyní povoleny až pro 8 uživatelů!

whatsapp_videohovory

Videohovory v aplikaci WhatsApp jsou nyní nově k dispozici až pro osm lidí, místo pouhých čtyř. Aby jste měli tuto novou funkci k dispozici, musí každý z uživatelů, používat aktualizovanou verzi aplikace. Chcete-li zahájit skupinový videohovor, můžete buď zahájit hovor přímo ze skupinového chatu nebo můžete další lidi přidat ručně po zahájení individuálního hovoru. Web WhatsApp poznamenává, že tyto hovory jsou end-to-end šifrovány.

Ve srovnání s ostaními aplikace, Google Duo nedávno rozšířilo tuto funkci až pro 12 uživatelů. Mezitím Apple FaceTime umožňuje tuto funkci pro 32 uživatelů, Houseparty pro 8. Skype a Facebook nový Messenger Rooms jsou k dispozici pro 50 uživatelů a bezplatná verze Zoomu je pro 100 uživatelů.

Zatím není k dispozici v Obchodě Google Play

Tento nový limit u aplikace WhatsApp je nyní k dispozici pouze pro iOS. V Obchodě Google Play zatím není tato aktualizace k dispozici. Pokud jste ale nedočkavým uživatelem systému Android, tak MSPowerUser hlásí, že aktualizovaná aplikace je k dispozici přímo na webu WhatsApp.

Využíváte aplikaci WhatsApp nebo používáte raději jiné aplikace? Dejte nám vědět v komentářích!