Nejlepší herní sluchátka pro ty nejvášnivější hráče

herni_sluchatka

Najít ty nejlepší herní sluchátka je velice důležité. Reproduktory nenabízejí stejnou kvalitu zvuku, a proto je důležité vybrat ty správná! Obyčejná sluchátka mohou stačit, ale seriózní hráči budou dávat přednost pohodlí, integrovanému mikrofonu a extravagantní herní estetice.

Ale ne všechna herní sluchátka jsou vytvořena stejně a potěší hráče po nákupu nebo jako dárek pro hráče. Existují různé faktory, které je třeba zvážit a některé si vedou lépe než jiné. V tomto článku jsme u sluchátek zhodnotili cenu, hodnotu, kvalitu zvuku, 3D prostorovou reprodukci, pohodlí, kompatibilitu a design. Náš seznam nejlepších herních headsetů bude zahrnovat řadu produktů pro různé potřeby. Pojďme tedy na to!

1. Audeze Mobius

Značka Audeze je známá výrobou tím, že vyrábí ty nejlepší herní sluchátka na světě, není divu, že se tento headset Audeze Mobius dostal na tento seznam. Je to opravdu nejlepší herní headset, který můžete získat, díky špičkové kvalitě zvuku, která čerpá ze svých planárních magnetických ovladačů, které přesně reprodukují zvuk v celém frekvenčním spektru, aniž by zdůrazňovaly basy.

Dalšími faktory, díky nimž je tato herní souprava jednou z nejlepších, je pohodlí díky polštářkům z paměťové pěny a velmi flexibilní „rám sluchátek“ (ve zkratce jsou dobře ohybatelná). Tyto sluchátka podporují téměř všechny možné způsoby připojení, ať už jde o 3,5 mm konektor, USB nebo Bluetooth 5.0.

Audeze se také spojila s Waves Nx a přinesla 3D zvuk na Mobius. Kromě virtuálního prostorového zvuku 7.1, který sluchátka podporují, můžete zapnout 3D zvuk a simulovat prostředí reproduktorů ve vašich sluchátkách.

Audeze Mobius opravdu není levnou záležitostí, ale pokud Vám opravdu záleží na kvalitním zvuku, tak stojí opravdu za to! Cena těchto sluchátek se pohybuje okolo 9 000 – 10 500 Kč (základní cena je opravdu vysoká, ale tyto sluchátka bývají často ve slevě právě s cenou okolo 9 000 Kč). Tyto sluchátka si můžete prohlédnout zde.

2. Beyerdynamic Custom Game

Sluchátka Beyerdynamic Custom Game vypadají opravdu kolosálně, ale umožňují pokročilé přizpůsobení zvuku jako žádná jiná. Každé sluchátko je vybaveno basovými reflexními otvory, které lze snadno otevřít nebo skrýt jednoduchým posuvným mechanismem.

Díky tomu je snadné slyšet krásný čistý zvuk a basy v tichém prostředí a zároveň je možné uzavřít větrací otvory a tím tak umlčet Vaše okolí v hlučných prostorech. Používá také 3,5mm konektor pro sluchátka, takže by měl být kompatibilní se všemi zařízeními, která toto připojení podporují.

Tyto sluchátka patří mezi jedny z nejlepších herních sluchátek, které lze koupit. Kvalita zvuku je skvělá a schopnost přizpůsobit basovou odezvu a zvuk je úžasná. Jedinou věc bychom těmto sluchátkům vytknuli a to, že mohou po hodinách používání vytvářet nepříjemné množství tepla. Nejsou úplně nejlevnější, ale rozhodně jsou levnější než Audeze Mobius. Cena těchto sluchátek je 5 400 Kč .

3. SteelSeries Arctis 1 Wireless

Tento bezdrátový herní headset používá USB-C bezdrátový vysílač, 4pólový 3,5mm kabel. Dodává se s adaptérovým kabelem pro USB-A, takže budete moci získat bezdrátový zvuk na PC, Nintendo a Playstation 4. Xbox One stále nepodporuje zvuk přes USB, ale nebojte se, jak už jsme zmínili, k této soupravě patří také 3,5 mm kabel, takže můžete být zapojení a stále tyto sluchátka používat.

Kromě toho má možnost připojení Arctis 1 Wireless mimořádně solidní zvukový výstup a může vydržet až 25 hodin na jedno nabití. Neexistuje žádný prostorový zvuk a mikrofon je poměrně průměrný, ale za tuto cenu si nemůžeme ani stěžovat. Cena těchto sluchátek je 2 990 Kč a díky poměru cena / výkon to jsou jedny z nejlepších herních sluchátek, které lze koupit.

SteelSeries Arctis 1 Wireless

4. HyperX Cloud Alpha Pro

HyperX Cloud Alpha Pro jsou také velmi dobrá sluchátka. Nejsou sice tak kvalitní jako předešlá sluchátka, ale základní věci dovedou. Postrádají „fantastické“ funkce a mikrofon je trochu málo výkonný, ale sluchátka zvládají zvuk dobře a mají pohodlnou, přesto pevnou konstrukci.

Používá 3,5 mm audio kabel, takže je kompatibilní s čímkoli, co podporuje tento standard. Velkým plusem je právě cena a to 2 490 Kč. Cenově a výkonnostně jsou tyto sluchátka spíše průměrné, ale pro většinu lidí dostačující a opravdu s nimi nic nezkazíte.

5. Razer Kraken X

Poslední headset, který si zde ukážeme je Razer Kraken. Většina hráčů shání právě sluchátka od značky Razer, jelikož jsou v gaming komunitě opravdu populární. Jistě, že to nezní téměř tak dobře jako HyperX Cloud Alpha, ale přináší 3,5 mm konektivitu a 7,1 prostorový zvuk za pouhých 1 599 Kč. Tato cena z Razeru dělá jedny z nejlepších herních sluchátek, které se dají sehnat za takto nízkou cenu.

Mají lehký design a rám je vyrobený z odolného termoplastu. Polštářky z pěnové paměti mají mírné mezery ke zmírnění tlaku. Tyto mezery jsou udělané právě pro nositele brýlí. Připojený mikrofon je flexibilní a nabízí čistý zvuk. Design je podle mě asi nejhezčí.

Jelikož jsem veliký fanoušek Razeru, tak tyto sluchátka můžu jenom doporučit. Kdo shání dobrá sluchátka, které jsou kvalitní, splní všechny základní věci a hlavně Vás nebudou stát půlku platu, tak tyto sluchátka opravdu doporučuji.

Jedná se o mimořádně pohodlný headset. Ovládání hlasitosti a mikrofonu na levém sluchátku je také pohodlné. Bohužel 7.1 prostorový zvuk funguje pouze s Windows 10, ale za tuto cenu nenajdete na trhu lepší herní sluchátka.

Zvuk je důležitou součástí hraní her, můžete ovlivnit Vaše výkony ve hře a hlavně Váš zážitek. Doufáme, že jste v tomto seznamu našli ty nejlepší herní sluchátka vhodné právě pro Vás, ať už hledáte výkon, basy, vzhled nebo čirou hodnotu.

TIP: Mezi nejlepší sluchátka pro uživatele Apple na běžné nošení se řadí Beats Powerbeats Pro. Pro milovníky hudby jsou jasnou volbou.