Apple uvedl nové barvy sluchátek Beats. Přichází i speciální výroční edice s Mickey Mousem

Už delší dobu se proslýchá, že Apple chystá svá on-ear sluchátka, což má údajně mít za následek, že se řada Beats by Dre nijak zásadně nerozvíjí a prakticky „stojí“. Nově se však kalifornská společnost rozhodla k minimálnímu kroku, jak tuto ikonickou značku o něco posunout, alespoň co se týče designu.

Apple doplnil svůj sortiment bezdrátové sluchátkové řady Studio3 Wireless o čtyři nové barvy, konkrétně o křišťálově modrou, pouštní pískovou, půlnočně černou a stínově šedou. Vzhledem k oblíbenosti zlaté barvy, s níž přichází i nový iPhone XS, jsou sluchátka navíc doplněna o zlaté logo a proužek.

V čem jsou lepší?

Po stránce vnitřního vybavení se u novinek, které přicházejí pod souhrnným názvem Skyline, nic nemění. Stejně jako předešlé varianty nabízejí čip W1 (známý z AirPods) pro rychlé propojování sluchátek s ostatními jablečnými zařízeními, technologii adaptivního potlačování hluku a přibližně 22hodinovou výdrží na baterce.

Na českém e-shopu Applu se budou prodávat za cenu 8 999 Kč, přičemž dostupnost ještě není oficiálně známá. Očekává se však, že naskladněny budou do pár týdnů.

Speciální kolekce s Mickey Mousem

Ač výše uvedené barvy se mnohým mohou jevit jako ne nijak atraktivní, skutečnou lahůdku si Apple přichystal až pro svou speciální edici. Ve spolupráci s mediálním gigantem Disney totiž navrhl model Solo3 Wireless s motivem Mickey Mouse.

Tato sluchátka přichází v rámci 90letého výročí této kultovní animované postavičky ze světa Disney a Apple, respektive Beats by Dre, pro „oslavu“ vytvořilo i speciální video.

K dispozici mají být během listopadu, a to z důvodu, že právě v listopadu před 90 lety se Mickey Mouse poprvé objevil na obrazovkách. Cena se bude pohybovat okolo 7 300 Kč, nicméně je otázkou, zdali budou oficiálně dostupné i v Česku. Je však možné si je již nyní předobjednat například na Amazonu cz.

Apple Beats

Apple Beats je oblíbená řada sluchátek, náušníků a reproduktorů od společnosti Apple. Vyznačují se elegantním designem, nejnovějšími zvukovými technologiemi a řadou modelů pro různé životní styly. Řada produktů zahrnuje modely Beats Studio, Beats Solo, Beats Pro a Beats Pill, které jsou lehké, potlačují šum a mají dlouhou výdrž baterie.

Sluchátka Apple Beats jsou také navržena tak, aby dobře spolupracovala se zařízeními Apple, jako jsou iPhony, iPady a počítače Mac. Navíc je k dispozici aplikace Beats, která nabízí přednastavená nastavení zvuku a funkce pro optimalizaci zvuku pro různé činnosti.

Apple Beats 3 wireless

Apple Beats 3 Wireless jsou bezdrátová sluchátka s potlačením šumu s řadou funkcí pro vylepšení zvuku. Sluchátka se mohou pochlubit nastavitelným tvarováním, které uživatelům umožňuje přizpůsobit si přizpůsobení a zvukovou kulisu sluchátek.

Sluchátka Beats 3 Wireless také umožňují snadné bezdrátové spárování se zařízeními Apple, jako je iPhone, iPad a Mac, což uživatelům zajišťuje bezproblémový přechod mezi sluchátky a jejich zařízeními Apple.

Tato sluchátka navíc využívají technologii ANC (Active Noise Cancellation), takže jsou ideální pro použití v hlučném prostředí. Sluchátka jsou vybavena baterií s výdrží 20 hodin a funkcí Fast Fuel, která umožňuje uživatelům získat 3 hodiny přehrávání na pouhých 5 minut nabíjení.