iPhone SE 2 bude k dispozici dříve, než jsme si mysleli

iphone_se2

iPhone SE 2, nízkorozpočtový iPhone společnosti Apple, by mohl být k dispozici již od března tohoto roku. Nová zpráva společnosti Bloomberg naznačuje, že nový telefon bude uveden do výroby od února. Zpráva také říká, že výroba 4,7 palcového telefonu bude rozdělena mezi Hon Hai Precision, Pegatron Corp a Wistron Corp.

Jedná se o druhý levný model od Applu hned po modelu iPhone SE, který byl uveden na trh v roce 2016. Na internetu se také několik týdnů zpátky objevily rendery právě nového modelu SE 2, který je podobný modelu iPhone 8.

Podle Bloomberg, bude telefon napájen procesorem Apple B13 Bionic. Stejný procesor také pohání aktuální řadu iPhone 11.

TIP: Nejen na iPhonu je možné vyhledávat různé praktické informace ale také životní zajímavosti, jako například citáty o lásce, zajímavá místa v ČR, nebo tipy kam s dětmi na výlet ale i co navštívit v Praze.

Tlačítko domů i Face ID

Očekává se, že údajný model SE 2 bude mít fyzické tlačítko domů. Telefon bude mít k dispozici Face ID i snímač otisků prstu.

Apple je v současné době třetím největším prodejcem chytrých telefonů na světě. Před ním se nachází společnost Samsung a Huawei. Uvolněním cenově dostupnějších telefonů společnost Apple doufá, že v roce 2020 se jim zvýší obrat.