Na Halloween nový update ve hře Fortnite

Začátkem tohoto měsíce byl celý ostrov Fortnite nasáván do černé díry a nahrazen zbrusu novým umístěním, které během procesu vymazalo historii dvou let. Jen o několik týdnů později se však nový ostrov začíná měnit. Jelikož se blíží Halloween, tak události v této hře začínají být velmi strašidelné.

Fortnite byl aktualizován na téma Halloween. Vývojáři z Epic Games toto téma pojmenovali „Fortnitemares“ (což je vlastně spojení dvou slov a to: Fortnite a noční můra). Opět do hry byli přidáni „nemrtví“.

Příšery ze specifického místa

Tentokrát se však příšery rodí z velmi specifického místa. Malý ostrov ve středu mapy je nyní označován jako ostrov Storm a je pokrytý obřími fialovými krystaly. Každý z těchto krystalů má svíjející se chapadla, které budou produkovat zombie, do té doby, než je hráč nezničí.

Je to první významná změna na novém ostrově a stejně jako loni přidává do hry nový zábavný prvek.

Nový herní režim

Spolu s netvory přichází nový herní režim: bitva založená na týmu, kde se hráči musí spojit, aby sundali masivní stvoření zvané Storm King, a to vše při zabíjení vln nemrtvých. Je to vyčerpávající zážitek, který ale přináší pěkné odměny, včetně obrovských XP boostů a pěkného deštníku z tmavého krystalu.

K dispozici je také spousta nových Halloweenských skinů. Starší skiny dostaly nové strašidelné možnosti zcela zdarma.

Halloween ve Fortnite nebo-li „Fortnitemares“ poběží do 4. listopadu, takže do té doby musí hráči stihnout odemknout všechny odměny!

Po skončení se aktuálně zombifikovaný ostrov pravděpodobně vrátí do normálu – ačkoli tato událost ukazuje, že Epic je stále otevřený změně svého nového ostrova, a to i v důsledku neslavné černé díry.

TIP: Proč navštívit město Innsbruck a proč využít pojištění auta na dovolenou? Užitečné je také si před cestou sjednat povinné ručení, jednou z možností tak může nabídka od Direct pojišťovny.