Olympia Teplice překvapí své zákazníky vánočním dárkem

ROZHOVOR/ TEPLICE – minulý týden u nás  proběhla malá anketa, zda si přejete mít opět ledové kluziště u Olympia Teplice. Výsledky jsou takové:

 Ptali jsem se, jak obchodní centrum vidělo úspěšnost ledového kluziště a jestli se na něj letos můžete vy, naši čtenáři opět těšit. Na naše otázky odpovídal ředitel obchodního centra, Tomáš Stárek.

Jak vznikl nápad postavit venkovní ledovou plochu pro veřejné bruslení?

Čtenáři i naši zákazníci vědí, jak moc v Teplicích chybí právě zimní stadion. Tedy když jsme přemýšleli nad tím, čím v roce 2014 poděkovat našim zákazníkům za přízeň, přišlo nám toto jako skvělý nápad a nová výzva.

Ve světě jsou venkovní ledové plochy velmi oblíbené, proto jsme se nechali inspirovat a rozhodli se do toho jít. Kluziště bylo ozvučené, osvětlené, byla u něj půjčovna bruslí i občerstvení a nezapomněli jsme ani na rolbu, která upravovala led.

Prozradíte nám úspěšnost loňského kluziště? Jaké byly reakce zákazníků?

Po technické stránce jsme trochu bojovali s počasím, když teploty v polovině listopadu vyšplhaly na +15st C a přes den na přímém slunci byly i vyšší. To ovšem neumíme ani my ovlivnit, počasí je vždy sázka na nejistotu.

Reakce zákazníků byly velmi pozitivní. Víme, že kvalitou ledu jsme nemohli konkurovat zimním stadionům, ale to nebylo cílem této akce. Chtěli jsme zákazníky potěšit a dát jim možnost zimní zábavy a sportovního vyžití. Kluziště navštívilo tisíce bruslařů a tak můžeme s radostí potvrdit, že mělo obrovský úspěch.

Je příjemné vidět, že lidé mají o tento druh sportovního vyžití zájem a vedou své děti k pohybovým aktivitám, že dokážou své nákupy spojit se zábavou.

A co tedy letos? V kuloárech již kolují informace, že bychom se snad mohli těšit na veřejné bruslení v Teplicích i tuto zimu.

Kuloáry nejsou tak zcela mimo, přípravy na stavbu kluziště finišují. V letošním roce dojde k několika technickým novinkám, které by měli zlepšit kvalitu ledové plochy, která má rozměr 700m2. Provozovatel také zajistí rozšíření nabídky bruslí v půjčovně a zvýší kvalitu občerstvení.  

Velice nás loni potěšil zájem ze strany základních i středních škol, které na kluzišti suplovali výuku bruslení v rámci tělocviku a proto jim tuto možnost nabídneme i v letošním roce. Dokonce u nás trénovali dětské krasobruslařské školy. Bohužel se ledová plocha nedá z bezpečnostních důvodů využít pro hraní ledního hokeje.

A kdy se tedy tepličáci poprvé svezou na ledě?

Slavnostní zahájení provozu kluziště je naplánováno na 14. listopadu a bude mu předcházet odpolední doprovodný program. Hlavním bodem programu bude koncert známé skupiny LUNETIC, po kterém následuje slavnostní ohňostroj.

V rámci této akce také rozsvítíme náš vánoční strom a vánoční dekoraci. Doprovodné programy pro děti budou na kluzišti probíhat v průběhu celé doby provozu. Srdečně zveme všechny vaše čtenáře na toto slavnostní otevření.

TIP: Sazka klub má věrnostní program. Klienti získají extra odměny na Kole štěstí, upozornění na případnou výhru a další. Registrovat se mohou jak sázející, tak zákazníci Sazkamobilu. Pouze pro osoby starší 18 let.