Apple uvádí trailer na seriál Little America, který představuje začátky nového života emigrantů

Seriál Little America nahlíží do života mnoha lidí z různých kulturních a společenských kontextů, přičemž všechny spojuje důvěra v otevřenost Spojených států. Zde se snaží najít nový domov, spřízněné duše a východiska z těžkých životních situací.

„Jen v Americe…“ jsou první slova, které v upoutávce na seriál zazní. Následují je promluvy několika nově příchozích. „…může existovat tak dokonalá hra – baseball,“ říká jeden z nich.

Další „zemi nekonečných možností“ demonstruje na zvláštních kombinacích jídla: „Hamburgery, cheeseburgery, cheeseburgery se slaninou a chilli, všechno se vším – to jde jenom v Americe.“

Spojené státy patří k vyspělé, liberální zemi, kde jsou zároveň stále velmi aktuální problémy s rasismem, homofobií nebo xenofobií. Přesto si uchovávají automatickou spojitost s potenciálem umožnit téměř komukoliv žít, jak je pro něj přirozené a uspět.

Antologický seriál Little America se v každé epizodě zaměří na příběh jiného člověka, který se snaží tyto ideály naplnit.

O čem je seriál Little America?

Seriál Apple TV+ Little America je antologií skutečných příběhů o přistěhovalcích v Americe, vyprávěných z pohledu těch, kteří se snaží najít domov v cizí nové zemi.

Seriál vytvořili Kumail Nanjiani a Emily V. Gordonová, tvůrci na Oscara nominovaného filmu The Big Sick, a už si získal chválu kritiků i diváků.

Seriál je kombinací humoru a srdečnosti, přičemž každá epizoda se zaměřuje na cestu jiného přistěhovalce. Od snahy čínské rodiny založit restauraci až po boj mexického přistěhovalce o získání vysokoškolského titulu.

Little America ukazuje jedinečné výzvy, kterým přistěhovalci v Americe čelí. Pořad také vyzdvihuje rozmanitost přistěhovaleckých zkušeností, protože v příbězích vystupují postavy ze zemí celého světa.

Seriál je oceňován pro svou autentičnost a schopnost vyprávět příběhy, které jsou v mainstreamových médiích často přehlíženy. Ukazuje také často přehlížené problémy, jako jsou potíže spojené se získáním zelené karty nebo složitost amerického imigračního systému.

Seriál Little America se stal hitem u diváků, kteří si pochvalují jeho srdceryvné příběhy a výkony talentovaných herců. Pořad byl chválen za své aktuální a důležité poselství o důležitosti inkluze a tolerance.

Velká část tvůrců seriálu jsou komici nebo za sebou mají práci na komediálních projektech. Také sama Little America bude obsahuje hlavně vřelé příběhy s humorem, ukazující často těžké životní změny v pozitivním, ambiciózním náhledu.