Aplikace Microsoft Outlook již brzy obdrží tmavý režim

Před rokem nám společnost Microsoft oznámila, že jejich aplikace Outlook dostane tmavý režim (Dark mode) na všechny mobilní zařízení. A až teprve dnes tento režim konečně udělali. Aplikace Outlook pro iOS i Android budou zahrnovat nový přepínač pro zapnutí tmavého režimu.

Verze v Androidu se také automaticky přepne do režimu, když povolíte režim úspory energie. Aplikace Outlook pro systémy iOS a Android se začnou aktualizovat ještě dnes.

Aplikace Outlook však není jedinou aplikací Microsoftu pro mobily, která podporuje tmavý režim. Společnost Microsoft vynakládá velké úsilí, aby přinesla stejné temné téma do aplikace Word, Excel, PowerPoint, SharePoint, OneDrive, Planner a To-Do pro Apple iOS 13. Dokonce i webová verze Office.com se dnes aktualizuje s tmavým režimem a webové verze OneDrive a Planner také brzy obdrží tmavý režim.

Společnost Microsoft strávila lepší část roku prací v tmavém režimu pro aplikaci Outlook. Jon Friedman, vedoucí kanceláře společnosti Microsoft, v blogu oznámil, že není práce tmavého režimu není tak jednoduchá. Ale oznámil, že další tmavý režim do aplikací jako jsou word, excel atd. budou vytvořeny mnohem dříve.

Odkaz na návod, jak v aplikaci Microsfot Outlook tmavý režim zapnete, najdete zde. A jak se líbí tento tmavý režim Vám? Nám osobně se dost líbí a určitě budeme rádi i za tmavé režimy v dalších aplikacích od Microsoftu.