SMS půjčka – bez registru ihned přes SMS

SMS půjčka patří k nejrychlejším online půjčkám u nás. Poskytovatel udává, že ji lze získat již do jedné hodiny od podání žádosti. Jde to opravdu ráz na ráz. Jde sice o menší půjčku do výše maximálně 10 000 korun při opakované žádosti, ale i tak jde o snadnou, rychlou a efektivní pomoc s jakýmkoliv finančním problémem.

V tom je SMS půjčka velice praktická, protože zájemce nemusí dokládat, na co peníze použije a nikdo se ho na to ani nebude ptát. Jedná se o klasickou SMS půjčku, která je potvrzena přes mobilní telefon.

SMS půjčka ihned na účet vyřeší finanční potíže či splní nejtajnější přání. Díky tomu, že jde o maximálně anonymní půjčku, lze si půjčit prakticky jakoukoliv částku na jakoukoliv věc. Je to jenom na klientovi. Limity jsou pouze ve velikosti půjčky, kterou poskytovatel nabízí a splatnost, kterou je vždy potřeba dodržet, aby se člověk vyhnul nepříjemnostem.

Jinak nejsou kladeny žádné požadavky na žadatele o půjčku, takže ten ji může využít naprosto dle své libosti a na cokoliv. Navíc o tom ani nemusí informovat poskytovatele, protože se jedná o neúčelovou půjčku, kterou si řídí majitel půjčky sám.

Parametry půjčky

SMS půjčka představuje malou rychlou půjčku. Tento druh půjček vznikl ve Finsku, kde především mladí lidé velice hojně využívají rychlé online půjčky, na vyrovnání svého rozpočtu těsně před výplatou. V Česku má tato půjčka příznivce v každém věku, protože v důsledku složité ekonomické situace není lehké vyjít se svou výplatou do dalšího měsíce a tato půjčka pomůže okamžitě a po výplatě se opět snadno splatí.

pevné poplatky, takže klient nemusí sám počítat úroky a splátky. Splácí se totiž obvykle jednou platbou na konci a platí se za ni pevné poplatky podle doby půjčení a velikosti částky. Žádné jiné další skryté poplatky, jak je hojně zvykem u neseriózních poskytovatelů peněz.

SMS půjčka je rychlá online půjčka do 10 000 korun. Minimální půjčená částka může být 500 Kč. Při první žádosti pak jde dostat maximálně 3 000 korun. Splatnost si volí každý podle svého uvážení a podle svého přání. Nejkratší je 7 dní, nejdelší pak 30 dní. Samozřejmostí je možnost prodloužení za předem jasný poplatek.

V tom je půjčka velice otevřená a transparentní. Klient vždy přesně ví, co, jak a kdy platí. Nikdo před klientem nic neskrývá a on přesně ví, kolik bude muset po konci platnosti půjčky zaplatit. Nemusí ani dokládat své příjmy, což výrazně urychluje celou transakci.

Hlavní výhody SMS půjčky

SMS půjčky disponují několika výhodami. Jsou dostupné lidem s nižšími příjmy nebo lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků. Mezi její další nesporné výhody patří například:

 • Rychlá výplata peněz na účet
 • Jednoduché sjednání půjčky
 • Vysoké procento schválených úvěrů
 • Často není třeba doložit příjmy

V rychlosti zřízení úvěru opravdu vyniká. Celý proces je vyřízen během několika minut. Žadatel pouze posílá SMS s žádostí o půjčku, ve které nemusí dlouze uvádět své osobní údaje. Osobní údaje jsou již poskytovateli známé z vyplněného formuláře. Po zaslání SMS se peníze převedou na účet zájemce obvykle během několika minut.

Půjčku si mohou obvykle sjednat i lidé v tíživé finanční situaci, nebo lidé se záznamem v registru dlužníků. Poskytovatel je většinou nebankovní instituce, která během schvalování úvěru nekontroluje záznamy v registru ani příjmy žadatele.

Nevýhody SMS půjčky

Před žádostí o SMS půjčku je dobré se pořádně rozmyslet, zda zájemce půjčku opravdu potřebuje. Vzhledem k tomu, že jsou nabízeny obvykle nebankovními institucemi, se řadí mezi nejrizikovější úvěry. Mezi nevýhody SMS půjček patří:

 • Nadměrně vysoké úroky a RPSN
 • Půjčky pouze nižších částek
 • Krátká doba splatnosti
 • Vysoké sankce v případě nesplacení včas

Největší riziko SMS půjček spočívá právě v poplatcích, úrocích a sankcích v případě pozdního splacení. Nebankovní společnosti totiž poskytují tyto půjčky téměř každému, to znamená i klientům v dluzích, což se odráží v ceně půjčky a ve výši poplatků.

Další nebezpečným faktem je krátká doba splatnosti. Dlužníci s finančními problémy často nestíhají do termínu splátky nashromáždit dostatek finančních prostředků ke splacení půjčky i s poplatky.

SMS půjčka bez registru

SMS půjčka bez registru, jak již název naznačuje, je půjčka, kterou žadatel získá bez nahlížení do registru dlužníků. Pro řadu lidí tato půjčka představuje jedinou záchranu v situaci, kdy mají nějaký nesplacený dluh, kdy se jim příliš nedaří a v období, kdy třeba v minulosti nestihli všechny své účty zaplatit včas.

V bance má takový člověk smůlu, protože je evidovaný v registru dlužníků. U nebankovních společností ale má i takový člověk šanci a právě půjčka bez registru je tou správnou volbou, která dokáže pomoci opravdu každému.

Rychlý převod peněz

SMS půjčka ihned na účet má jednu skvělou vlastnost. Tou je velice rychlé a snadné získání peněz po schválení půjčky. Není totiž třeba vůbec na nic čekat. Stačí poskytnout své číslo bankovního účtu a pak už jenom počkat, až banka peníze přepošle.

Je to opravdu mimořádně zajímavá nabídka, protože své peníze lze mít na účtu během několika málo minut od schválení žádosti. Nikdy nebyly půjčky tak snadné a hlavně rychlé. Bez zbytečného papírování dostane klient vše, co potřebuje.

Jak o půjčku požádat

SMS půjčka patří k online půjčkám, které je možné získat jednoduše přes internet. Pomocí krátkého formuláře lze rychle a snadno kontaktovat poskytovatele, vše s ním vyřešit a už se lze těšit na své peníze. Je to opravdu rychlá půjčka bez zbytečných otázek.

SMS půjčka je klasická online půjčka, kterou může každý získat vyplněním krátkého formuláře. Stačí zadat základní údaje, velikost půjčky a splatnost. O všechno ostatní se už starají pracovníci poskytovatele. Potvrzení pomocí mobilu a SMS je jenom formalitou. Vše je velice rychlé, snadné a zvládne to opravdu každý.

SMS půjčka ihned na účet je klasickou rychlou online půjčkou, která řeší prakticky jakékoliv finanční problémy menšího rázu. Jde o velice jednoduchou půjčku, kterou je možné získat vyplněním krátkého formuláře.

Podmínky pro schválení poskytnutí půjčky

Ačkoliv platí, že SMS půjčky jsou poskytovány téměř každému, tak žadatel musí splnit určité podmínky pro to, aby mu byl úvěr poskytnut. Podmínky se mohou lišit v závislosti na poskytovateli, tyto podmínky jsou obecně platné u většiny poskytovatelů:

 • Plnoletost
 • Dva průkazy totožnosti
 • Trvalé bydliště v České republice

Potvrzení příjmů nějací poskytovatelé mohou vyžadovat, nicméně není to obvyklé. Zároveň většina poskytovatelů těchto půjček nenahlíží do registru, takže poskytují úvěry i těm, jimž banka úvěr neschválila právě kvůli záznamu v registru dlužníků.