SMS půjčka – bez registru ihned přes SMS

SMS půjčka patří k nejrychlejším online půjčkám u nás. Poskytovatelé často udávají, že ji lze získat již do jedné hodiny od podání žádosti. Jde to opravdu ráz na ráz. Obvykle jde sice o menší půjčku do výše maximálně 10 000 Kč při opakované žádosti, ovšem i tak jde o snadnou, rychlou a efektivní pomoc s jakýmkoliv finančním problémem.

V tom je SMS půjčka velice praktická, protože zájemce nemusí dokládat, na co peníze použije, a nikdo se ho na to ani nebude ptát. Jedná se o klasickou SMS půjčku, která je potvrzena přes mobilní telefon. Odpadá nutnost chodit do banky, čekat ve frontě a vyplňovat papíry.

V poslední době se v odvětví finančních služeb stal tento druh půjčky populárním. Půjčka přes SMS poskytuje okamžitý přístup k finančním prostředkům a je vhodná pro lidi, kteří potřebují rychlou hotovost na pokrytí neočekávaných výdajů.

SMS půjčka ihned na účet vyřeší finanční potíže či splní nejtajnější přání. Díky tomu, že jde o maximálně anonymní půjčku, si lze půjčit prakticky jakoukoliv částku na jakoukoliv věc. Je to jenom na klientovi. Limity jsou pouze ve velikosti půjčky, kterou poskytovatel nabízí, a splatnosti, kterou je vždy potřeba dodržet, aby se dlužník vyhnul nepříjemnostem.

Jinak nejsou kladeny žádné požadavky na žadatele o půjčku, takže ten ji může využít naprosto dle své libosti a na cokoliv. Navíc o tom ani nemusí informovat poskytovatele, protože se jedná o neúčelovou půjčku, kterou si řídí majitel půjčky sám.

Jednorázová půjčka

SMS půjčka bez registru patří mezi jednorázové půjčky. Jednorázová půjčka je nezajištěná půjčka, která je čerpána na jediný účel nebo na krátké časové období. Říká se jí také krátkodobá půjčka.

Jednorázové půjčky jsou vhodné pro ty, kteří potřebují rychlé finance, tudíž se nehodí na financování velkých a dlouhodobých investic. Jednorázová půjčka je určena k řešení okamžitého problému s penězi a co k nejrychlejšímu splacení. Jedná se o půjčku pro všechny.

Parametry půjčky

SMS půjčka představuje malou rychlou půjčku. Tento druh půjček vznikl ve Finsku, kde především mladí lidé velice hojně využívají rychlé online půjčky, a to na vyrovnání svého rozpočtu těsně před výplatou.

V Česku má tato půjčka příznivce každého věku, protože v důsledku složité ekonomické situace není lehké vyjít se svou výplatou do dalšího měsíce a tato půjčka pomůže okamžitě. Po výplatě se opět snadno splatí.

pevné poplatky, takže klient nemusí sám počítat úroky a splátky. Splácí se totiž obvykle jednou platbou na konci a platí se za ni pevné poplatky podle doby půjčení a velikosti částky. Žádné jiné další skryté poplatky, jak je hojně zvykem u neseriózních poskytovatelů peněz.

SMS půjčka bývá rychlá online půjčka do 10 000 Kč. Minimální půjčená částka může být již od 500 Kč. Splatnost si volí každý podle svého uvážení a podle svého přání. Nejkratší je 7 dní, nejdelší pak 30 dní. Samozřejmostí je možnost prodloužení za předem daný poplatek.

V tom je půjčka velice otevřená a transparentní. Klient vždy přesně ví, co, jak a kdy platí. Nikdo před klientem nic neskrývá a on přesně ví, kolik bude muset po konci platnosti půjčky zaplatit. Nemusí ani dokládat své příjmy, což výrazně urychluje celou transakci.

Výhody SMS půjčky

SMS půjčky disponují několika výhodami. Jsou dostupné lidem s nižšími příjmy nebo lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků.

Mezi její další nesporné výhody patří např.:

 • rychlá výplata peněz na účet
 • jednoduché sjednání
 • vysoké procento schválených úvěrů
 • často není třeba doložit příjmy
 • flexibilita rozvrhu splátek

V rychlosti zřízení úvěru opravdu vyniká. Celý proces je vyřízen během několika minut. Žadatel pouze posílá SMS s žádostí o půjčku, ve které nemusí dlouze uvádět své osobní údaje. Osobní údaje jsou již poskytovateli známé z vyplněného formuláře. Po zaslání SMS se peníze převedou na účet zájemce obvykle během několika minut.

Půjčku si mohou obvykle sjednat i lidé v tíživé finanční situaci nebo lidé se záznamem v registru dlužníků. Poskytovatel je většinou nebankovní instituce, která během schvalování úvěru nekontroluje záznamy v registru ani příjmy žadatele.

Pokud se jedná o záznamy v registru, tak zde mají šanci i lidé v insolvenci. SMS půjčka v insolvenci je totiž u nebankovních společností možná, na rozdíl od těch bankovních.

Nevýhody SMS půjčky

Před žádostí o SMS půjčku je dobré si pořádně rozmyslet, zda je půjčka opravdu potřeba. Vzhledem k tomu, že jsou SMS půjčky obvykle nabízeny nebankovními institucemi, se řadí mezi nejrizikovější úvěry.

Mezi nevýhody SMS půjček patří:

 • nadměrně vysoké úroky a RPSN
 • půjčky pouze nižších částek
 • krátká doba splatnosti
 • vysoké sankce v případě nesplacení včas

Největší riziko SMS půjček spočívá právě v poplatcích, úrocích a sankcích v případě pozdního splacení. Nebankovní společnosti totiž poskytují tyto půjčky téměř každému, to znamená i klientům v dluzích, což se odráží v ceně půjčky a ve výši poplatků.

Další nebezpečným faktem je krátká doba splatnosti. Dlužníci s finančními problémy často nestíhají do termínu splátky nashromáždit dostatek finančních prostředků ke splacení půjčky.

Rychlý převod peněz

SMS půjčka ihned má jednu skvělou vlastnost. Tou je velice rychlé a snadné získání peněz po schválení půjčky. Není totiž třeba vůbec na nic čekat. Stačí poskytnout číslo bankovního účtu a pak už jenom počkat, až banka peníze přepošle.

Je to opravdu mimořádně zajímavá nabídka, protože své peníze lze mít na účtu během několika málo minut od schválení žádosti. Půjčky nikdy nebyly tak snadné a hlavně rychlé. Bez zbytečného papírování dostane klient vše, co potřebuje.

Jak o půjčku požádat

SMS půjčka patří k online půjčkám, které je možné získat jednoduše přes internet. Pomocí krátkého formuláře lze rychle a snadno kontaktovat poskytovatele, vše s ním vyřešit a už se lze těšit na své peníze. Je to opravdu rychlá půjčka bez zbytečných otázek.

SMS půjčka je klasická online půjčka, kterou může každý získat vyplněním krátkého formuláře. Stačí zadat základní údaje, velikost půjčky a splatnost. O všechno ostatní se už starají pracovníci poskytovatele. Potvrzení pomocí mobilu a SMS je jenom formalitou. Vše je velice rychlé, snadné a zvládne to opravdu každý.

SMS půjčka ihned je klasickou rychlou online půjčkou, která řeší prakticky jakékoliv finanční problémy menšího rázu. Jde o velice jednoduchou půjčku, kterou je možné získat vyplněním krátkého formuláře.

Podmínky pro schválení půjčky

Ačkoliv platí, že SMS půjčky jsou poskytovány téměř každému, tak žadatel musí splnit určité podmínky pro to, aby mu byl úvěr poskytnut. Podmínky se mohou lišit v závislosti na poskytovateli, tyto podmínky jsou obecně platné u většiny poskytovatelů:

 • plnoletost
 • dva doklady totožnosti
 • trvalé bydliště v České republice

Potvrzení příjmů někteří poskytovatelé mohou vyžadovat, nicméně není to obvyklé. Zároveň většina poskytovatelů těchto půjček nenahlíží do registru, takže poskytují úvěry i těm, jimž banka úvěr neschválila právě kvůli záznamu v registru dlužníků.

SMS půjčka bez registru

SMS půjčka bez registru, jak již název naznačuje, je půjčka, kterou žadatel získá bez nahlížení do registru dlužníků. Pro mnoho lidí tato půjčka představuje jedinou záchranu v situaci, kdy mají nějaký nesplacený dluh, třeba když v minulosti nestihli všechny své účty zaplatit včas.

V bance má takový člověk smůlu, protože je evidovaný v registru dlužníků. Nicméně u nebankovních společností má i takový člověk šanci. SMS půjčka bez registru může pomoci skutečně komukoliv.

SMS půjčka bez doložení příjmu

SMS půjčka bez doložení příjmu je krátkodobá půjčka, která je vyplácena rychle a bez větších problémů. SMS půjčka bez doložení příjmu je obzvláště u lidí s nízkým nebo nulovým příjmem velmi oblíbená.

Nevyžaduje se u ní, aby měl žadatel o půjčku dlouhodobé stálé zaměstnání. Díky tomu je tato půjčka ideální pro ty, kteří nemají pravidelnou výplatu nebo jsou nezaměstnaní.

Tato půjčka má mnohem benevolentnější požadavky na žadatele než tradiční půjčka v bance. Šanci tedy mají lidé s různou úvěrovou situací a platební morálkou.

V neposlední řadě jsou SMS půjčky bez doložení příjmu často k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což je v dnešní době nadstandard, kterému se banky nemohou rovnat.

U SMS půjčky bez doložení příjmu se žádá přes mobilní telefon a schválení lze očekávat téměř okamžitě. Půjčená částka je nízká a často se musí splatit jednorázově v poměrně krátkém časovém horizontu. SMS půjčka je dostupná jak studentům vysokých škol, podnikatelům nebo rodičům samoživitelům, tak i lidem se záznamem v registru dlužníků aj.

SMS půjčka s exekucí

Dlužník, který si půjčí peníze a pak je nesplácí, se může dostat do takových finančních problémů, které končí insolvencí nebo exekucí. Exekuce je strašákem každého člověka, co si kdy půjčil větší částku peněz.

Exekuce je splacení závazků věřitele (banky, finanční instituce) na majetku dlužníka (prodej zastavené nemovitosti, obstavení platu či účtu apod.). Toto splacení je nedobrovolné a vynucené. Je to krajní možnost, jak řešit nesplácený úvěr, pokud klient odmítá platit své závazky ze smlouvy a nehodlá s věřitelem hledat řešení.

Lidem v insolvenci nebo exekuci banky nepůjčují a nebankovní instituce se tomu také snaží vyhýbat. Ovšem najdou se takové společnosti, které riskují i tyto klienty nebo vyloženě nabízí pomoc lidem s exekucí.

Další půjčkou mohou lidé v exekuci splácet svoje dluhy a zmírnit tak dopad na svůj finanční život. Na jednou stranu je to částečná pomoc, na druhou stranu je to riziko.

SMS půjčka s exekucí není výjimkou. Existují společnosti, které půjčují přímo na exekuci. Klient pak splácí půjčené peníze společnosti, která za něj dluh v exekuci zaplatila.

Výhody SMS půjčky s exekucí:

 • peníze i pro ty, kterým jinde nepůjčí
 • snadné vyřízení přes mobilní telefon
 • minimální papírování a byrokracie
 • jasně dané podmínky
 • nastavení délky splácení
 • odklad splátek

Pokud se klient během splácení půjčky dostane do problémů, situaci by měl aktivně hned řešit a nestrkat hlavu do písku.

Nevýhody SMS půjčky s exekucí:

 • vysoké úroky
 • nutnost pravidelného příjmu
 • vysoké sankce za porušení podmínek smlouvy
 • občas je potřeba spolužadatel

Při výběru konkrétního poskytovatele by se měl člověk obracet jen na známé a ověřené firmy, které mají platnou licenci ČNB. Nejvýhodnější SMS půjčky s exekucí se dají porovnat na internetu pomocí kalkulaček a srovnávačů.

Mikropůjčka bez doložení příjmu

Mikropůjčka bez doložení příjmu je poměrně nový finanční produkt na českém trhu. Jedná se také o krátkodobou půjčku malé částky peněz v řádu tisíců korun. Je poskytována k překlenutí nedostatku hotovosti na dobu až 30 dnů. Podle způsobu vyřízení se jí také říká SMS půjčka.

Tato půjčka je vítána hlavně mezi určitou společenskou skupinou, která není dle standardních měřítek solventní (nezaměstnaní, ženy na MD, studenti, podnikatelé, kteří nevydělávají, a důchodci). Tito lidé nejsou schopni se zaručit, nemají stálé zaměstnání a jejich úvěrový profil nesplňuje požadavky pro získání tradiční formy úvěru.

Mikropůjčka bez doložení příjmu je součástí mikrofinancování, které se zaměřuje na zajišťování finančních služeb (úvěry, úspory, mikropojištění aj.) velmi chudým lidem. Mikropůjčka například může pomoci i extrémně chudým lidem začít provozovat samostatnou výdělečnou činnost.

Mini půjčka bez doložení příjmu a bez registru

Mini půjčka bez doložení příjmu a mini půjčka bez registru jsou populární druhy krátkodobých půjček. Jejich výše se pohybuje mezi 500 Kč až 5 000 Kč. Doba splatnosti je krátká a pohybuje se dle výše půjčky a podmínek dané společnosti (do 30 dní).

Mini půjčky jsou typické pro nebankovní společnosti. Banky se jim obvykle vyhýbají. Avšak najdou se i takové, u kterých si lze půjčit menší obnos peněz.

Mini půjčka bez doložení příjmu se nabízí jako rychlé řešení finanční potřeby nebo nouze. Takovéto půjčky jsou označovány jako „půjčky před výplatou“. Nejčastěji se využívají k překlenutí finanční nouze pár dní před výplatou nebo k uhrazení nečekaných výdajů (např. úhrada účtů a nedoplatků za energie).

Mini půjčka bez registru je na tom podobně. V žádném případě by se neměla používat k placení jiných dluhů, protože tím by vznikla dluhová spirála a došlo by k navyšování dluhů.

Od standardní půjčky se odlišují kratší dobou splatnosti a odměnou za poskytnutí půjčky. Je zde účtován poplatek v určené výši. Někde se lze setkat s první půjčkou zdarma a platí to pouze v případě uhrazení půjčené částky v termínu.

Via SMS půjčka

Půjčka Via SMS je pro lidi, kteří potřebují získat peníze rychle a bez zbytečných formalit. Částka, kterou si lze půjčit, je až 60 000 Kč. Pro získání úvěru si klient zvolí požadovanou částku a postupuje podle jednoduchých instrukcí. Peníze jsou na účtu do 15 minut.

U nových zákazníků je potřeba registrace. Žadatel o Via SMS půjčku zadá své osobní údaje, následně dojde k ověření klientova telefonního čísla a bankovního účtu.

K žádosti je potřeba:

 • občanský průkaz (nebo jiný průkaz totožnosti)
 • vlastní bankovní účet
 • přehled měsíčních výdajů
 • potvrzení o příjmu

Potvrzení o příjmu se dokládá, pokud nejdou zjistit klientovy příjmy z bankovního účtu.

Po přijetí se žádost začne ihned zpracovávat. Po rozhodnutí o poskytnutí úvěru firma zasílá peníze na bankovní účet klienta. Rychlé převody zajišťují banky jako Česká spořitelna, MONETA Money Bank, Komerční banka nebo Fio banka.