CreditOn – půjčka, recenze a jak na přihlášení

CreditOn půjčka je rychlost sama. Jde o skvělou a rychlou půjčku, kterou lze vyřídit z pohodlí svého domova. Pro nové zájemce je často poskytována uvítací půjčka, která je bez poplatků. Pro pravidelné klienty pak CreditOn nabízí navyšování půjčované částky. Při šesté půjčce si klient může půjčit až 20 000 Kč. Jaké má CreditOn recenze a jak na přihlášení do služby CreditOn?

CreditOn půjčka nabízí opravdu skvělou možnost, jak rychle, snadno a jednoduše získat peníze na cokoliv bez nutnosti ručitele. CreditOn patří k progresivním hráčům na nebankovním trhu, kteří se prosazují čím dál více a rozšiřují svou dnes již početnou klientelu.

Pokud člověk hledá nejschvalovanější půjčku nebo nejlevnější půjčku v nebankovním sektoru, společnost CreditOn má jistě co nabídnout.

Společnost CreditOn

CreditOn je obchodní značka společnosti, která sídlí v lotyšské Rize. Specializuje se na krátkodobé, rychlé a online půjčky. Společnost má více než 16 000 spokojených zákazníků, kteří CreditOn využívají opakovaně.

Půjčky od společnosti CreditOn jsou transparentní, přehledné a bezpečné. Jedná se o zavedenou a důvěryhodnou firmu, což potvrzují i kladné recenze zákazníků, kteří si u CreditOn peníze půjčili.

CreditOn.cz

Na webové stránce CreditOn.cz nabízí společnost půjčky pro českou klientelu. Velkou výhodou půjček sjednaných na CreditOn.cz je rychlost, společnost slibuje vyřízení úvěru za 30 minut online a z pohodlí domova.

Motto společnosti CreditOn je zodpovědné půjčování. Finance půjčuje pouze klientům, kteří doloží pravidelný příjem. Půjčky jsou poskytovány především na řešení nečekaných a bezodkladných situací.

Nebankovní půjčky CreditOn

CreditOn má ve své nabídce dvě velmi oblíbené nebankovní půjčky. Vedle rychlé a krátkodobé půjčky nabízí také velmi flexibilní půjčku, kterou si může klient nastavit podle sebe. Tato flexibilní dlouhodobá půjčka se nazývá Půjčka Extra a klient si veškeré důležité parametry půjčky volí sám.

V obou dvou případech se jedná o půjčku bezúčelovou, kterou lze použít na cokoliv. Proces získání půjčky je absolutně diskrétní.

Proč zvolit půjčku společnosti CreditOn

CreditOn se zakládá na férovém a transparentním jednání. Úroky jsou sice vyšší než u bankovních poskytovatelů, společnost CreditOn však nic netají a veškeré poplatky spojené s půjčkami jasně komunikuje.

Stejně tak se klient dostane k informacím ohledně pozdního splácení. Společnost má jasně dané podmínky i sankce, které hrozí nesolventním dlužníkům.

Hlavní výhody půjčky CreditOn.cz:

 • rychlost vyřízení
 • zázemí mezinárodní společnosti
 • flexibilní výše půjčky
 • flexibilní doba splácení
 • přehledné podmínky

Velkým kladem společnosti CreditOn je vstřícný zákaznický servis a ochota řešit nejrůznější situace klientů.

Parametry krátkodobé půjčky CreditOn

CreditOn půjčka je poskytována od 500 Kč pro všechny žadatele. Při první žádosti zájemce může získat maximálně 4 000 Kč, při opakovaných půjčkách pak částka narůstá až ke 20 000 Kč. Splatnost si klient volí podle svého uvážení od několika málo dnů až po 40 dnů pro stálé klienty.

 • výše první půjčky: 500-8 000 Kč
 • výše opakované půjčky: 500-20 000 Kč
 • úroková sazba: 25 %
 • doba splatnosti: 7-30 dní
 • splátky: jednorázově
 • vyplacení: na bankovní účet

Krátkodobá půjčka CreditOn se dá zařadit mezi tzv. mikropůjčky. Klienti si mohou půjčovat malé částky na krátkou dobu splatnosti, obvykle na 30 dní. Půjčená částka bývá obvykle poslána do 15 minut od schválení na bankovní účet klienta. Půjčka se splácí v plném rozsahu najednou.

Parametry dlouhodobé půjčky CreditOn

CreditOn má v nabídce oblíbený produkt, který se nazývá Půjčka Extra. Jedná se o velmi flexibilní půjčku, u které si klient může sám zvolit dobu splatnosti a datum splácení. V rámci této půjčky si klient může půjčit až 20 000 Kč.

 • výše půjčky: 2 000-20 000 Kč
 • úroková sazba: počítána na den
 • doba splatnosti: určena klientem
 • splátky: jednorázově, nebo na splátky
 • datum splatnosti: určeno klientem
 • vyplacení: na bankovní účet

Měsíční úrok je počítán na den, takže měsíční splátka je u této půjčky velmi pohyblivá. Vše záleží jen na tom, jakou dobu splatnosti a datum splatnosti si klient zvolí.

Splácet může klient postupně ve splátkách, nebo může celou částku splatit jednorázově. Půjčku Extra si může klient opravdu celou nastavit podle sebe.

Podmínky pro schválení půjčky CreditOn

Vzhledem k tomu, že CreditOn je nebankovní společnost, je poměrně jednoduché půjčku získat. Při žádosti zájemce nemusí dokládat účel úvěru, protože půjčka je bezúčelová a lze ji použít na cokoli.

Půjčka je navíc bez ručení a bez zástavy nemovitosti a při schvalování poskytovatel nenahlíží do registru. Klient však musí doložit pravidelný příjem.

Toto jsou základní podmínky pro získání rychlé půjčky u CreditOn:

 • věk minimálně 20 let
 • vlastní bankovní účet
 • přístup k internetu
 • schopnost splatit dluh
 • potvrzení o příjmu

Půjčky od CreditOn jsou velmi oblíbené, protože je může získat v podstatě každý. V některých případech mohou být půjčky schvalovány i nezaměstnaným lidem, lidem v exekuci či zadluženým lidem.

Nicméně tyto půjčky se neřadí mezi nejlevnější úvěry, proto je potřeba si dobře promyslet, zda o ně zažádat. Nebankovní půjčky CreditOn mají poměrně vysoký úrok a klient tak půjčovanou částku značně přeplatí.

Jak o půjčku CreditOn žádat

CreditOn půjčka je snadná online půjčka ihned. Tomu odpovídá i rychlost jejího vyřízení. Stačí vyplnit krátký formulář, do kterého zájemce zadá všechny požadované parametry a už má z poloviny vyhráno. Dál už se prakticky nemusí o nic starat.

Toto je potřeba vyplnit do online formuláře žádosti o půjčku:

 • jméno a příjmení
 • rodné číslo
 • číslo občanského průkazu
 • mobil
 • email
 • bankovní účet
 • měsíční výdaje
 • počet členů domácnosti

Poskytovatel půjčky žadateli vše vysvětlí telefonicky a navede ho, co a jak dál udělat. Je to rychlé, efektivní a skutečně jednoduché.

CreditOn přihlášení

Pro využívání služeb společnosti CreditOn je potřeba přihlášení. Přihlásit se klient může jednoduše na webových stránkách CreditOn.cz.

Po vytvoření uživatelského profilu je žádost o půjčku velice jednoduchá. Registrovaní uživatelé mohou navíc o půjčku CreditOn žádat i telefonicky.

Recenze CreditOn

Jak už to bývá u nebankovních poskytovatelů, tak i CreditOn má pozitivní i negativní recenze na různých diskuzních stránkách. Půjčku od CreditOn si chválí velká většina lidí pro její rychlost a jednoduchost při sjednání. Peníze jsou na účet připsány vždy téměř okamžitě.

Mnoho spokojených klientů si CreditOn půjčku chválí zejména proto, že dává možnost získání půjčky i pro zadlužené lidi nebo lidi v exekuci. CreditOn totiž nenahlíží do registru. Celkově má společnost CreditOn velmi dobrý ohlas, pokud jde o komunikaci a přístup k zákazníkům.

Tato půjčka se také setkává s negativními komentáři a recenzemi. V nich si lidé stěžují hlavně na příliš vysoké poplatky a vysoké sazby v případě opoždění se splácením. Někdy je tento úvěr označován jako lichvářská půjčka, nicméně nezávislé srovnávače považují CreditOn půjčku za bezpečnou.

Pozor na neférové nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky se v poslední době staly oblíbeným zdrojem financí pro lidi, kteří potřebují rychlou hotovost. Tyto půjčky jsou poskytovány soukromými věřiteli a nabízejí rychlou a snadnou možnost pro dlužníky, kteří nemusí splňovat podmínky pro bankovní úvěry.

Na rozdíl od bankovních půjček nevyžadují nebankovní půjčky rozsáhlé papírování ani zdlouhavé schvalovací procesy. Místo toho mohou dlužníci o tyto půjčky požádat online nebo osobně a získat finanční prostředky již za jeden den.

Úrokové sazby těchto půjček jsou obvykle vyšší než sazby nabízené tradičními bankami, ovšem i tak poskytují dlužníkům přístup k rychlé hotovosti a těší se velké oblibě.

Při využívání finančních služeb nebankovních společností je opatrnost namístě.
Při využívání finančních služeb nebankovních společností je opatrnost namístě.

Největší obavou u nebankovních půjček je riziko s nimi spojené. Protože nepodléhají stejným předpisům jako tradiční banky, mohou věřitelé s větší pravděpodobností zneužívat dlužníky účtováním vyšších úrokových sazeb a poplatků.

Navíc se může stát, že dlužníci nebudou schopni půjčku splatit, protože podmínky budou nastaveny až příliš přísně a neférově.

Každý potenciální klient musí dokonale porozumět podmínkám půjčky před podpisem dokumentů. Klienti by si také měli prověřit, zda je věřitel seriózní a důvěryhodný. Nakonec by zájemci o půjčku měli zvážit jiné možnosti než nebankovní půjčky s extrémně vysokým úrokem.

Celkově mohou být nebankovní půjčky užitečným zdrojem financí pro ty, kteří potřebují rychlou hotovost. Je však důležité pochopit související rizika a uvědomit si všechny podmínky. Tím si mohou klienti zajistit, že nebudou zneužiti, a mohou získat potřebné finanční prostředky, aniž by se dostali do obtížné finanční situace.