Nebankovní konsolidace půjček – co je, jak funguje

Konsolidace půjček je nástroj, kterým si lze pomocí několika snadných úkonů snížit měsíční náklady o významné částky. Jde finanční nástroj, který sloučí více aktuálních půjček do jediné, a tím se ušetří na poplatcích, evidenci, správě účtů a dalších transakčních nákladech, které jsou s každou jednotlivou půjčkou spojené.

Konsolidace půjček je dnes velmi oblíbenou metodou řešení finančních problémů. Nabízí možnost sloučit více úvěrů do jednoho a s jedním úrokem. Konsolidace představuje pro majitele více úvěrů možnost snížení měsíčních splátek a jejich kontroly pod jednou institucí.

Existuje mnoho druhů půjček, které mohou být konsolidovány (např. spotřebitelské úvěry, úvěry s kreditní kartou, leasingy apod.). Konsolidace těchto úvěrů může být velmi výhodná. Nejenže sníží celkovou částku splatnou za všechny úvěry, rovněž zkrátí celkovou dobu splácení. Klienti si také mohou prodloužit dobu splácení a tím ještě více snížit měsíční splátky.

Konsolidace půjček mohou být navíc provázeny některými zvýhodněními. Některé finanční instituce přidávají po zkonsolidování úvěru volné prostředky, které lze použít k placení dalších účtů nebo k investování.

Navíc díky současné situaci a nízkým úrokovým sazbám je více než zřejmé, že i úspora na úrocích a ročních procentních sazbách nákladů je rozhodně nezanedbatelná a hraje rozhodující roli v kalkulaci každé půjčky.

Co je konsolidace půjček

Konsolidace půjček je služba, která člověku může pomoci sjednotit všechny dluhy do jednoho pohodlného balíčku. Je to výhodné, neboť to pomůže snížit měsíční splátky a poskytnout lepší výslednou úrokovou sazbu.

Pokud se člověk rozhodne pro konsolidaci půjček, je tu několik věcí, které by měl v prvé řadě udělat.

 • Zjistit, v jakém stavu jsou jeho dluhy.
 • Podívat se na různé možnosti konsolidace půjčky (většina bank má specializované služby pro zákazníky, kteří se rozhodli pro konsolidaci – získat co nejlepší nabídky).
 • Najít tu nejlepší nabídku (porovnat úrokové sazby, měsíční splátky a další poplatky spojené s konsolidací).
 • Sjednat si konsolidaci.

Konsolidace půjčky může pomoci snížit finanční stres a usnadnit splácení dluhů. Důležité je, aby si zájemce o konsolidaci vybral možnost, která je nejvýhodnější pro jeho finanční​​ potřeby.

Konsolidace půjček je ve své podstatě pouze formální transakce. Je potřeba mít pohromadě smlouvy o aktuálních půjčkách, které musí předčasné splacení půjčky dovolovat. No a pak už nic nebrání tomu, aby se aktuální půjčky splatily půjčkou novou, od nového poskytovatele konsolidovaných půjček, a tím nahradily všechny staré půjčky novou a lepší.

Nic složitého, nic náročného. Konsolidace půjček je totiž první pomoc pro všechny, kteří se začínají v množství svých půjček ztrácet.

Jak funguje konsolidace půjček

Konsolidace půjček je proces slučování dvou nebo více úvěrových produktů do jediného úvěru, což pomáhá snížit měsíční úrokovou sazbu a stabilizovat platební disciplínu klienta. To, zda je konsolidace půjček férová, záleží na tom, jak banky, které ji nabízejí, zaručují, že dodrží dané obchodní podmínky.

Některé banky mohou mít poměrně přísná omezení a smluvní podmínky, proto se obecně doporučuje pečlivě prostudovat veškeré příslušné dokumenty, informace o poplatcích a úrocích před podpisem jakékoliv smlouvy.

Kromě toho by měly být banky transparentní ohledně rizik u konsolidace půjček a poskytovat veškerou potřebnou poradenskou podporu, aby se zabránilo případným nedorozuměním a z nich vzniklým problémům.

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček je finanční proces, pomocí kterého může klient získat jednu větší půjčku s nižším úrokem, nižší celkovou splátkou a ještě k tomu ušetří čas. Výsledkem je snížení měsíčních výdajů, protože úroková sazba konsolidované půjčky bude nižší než úrokové sazby jednotlivých půjček.

Konsolidace půjček je rychlá, snadná a velice často hodně efektivní. Jediné, co pro to musí člověk udělat, je zrevidovat si všechny své stávající půjčky a nechat poskytovatele konsolidace zaplatit a spojit tyto staré nevýhodné půjčky do jediné výhodné.

Je totiž velice pravděpodobné, že stávající půjčky neodpovídají současným poměrům na finančních trzích, protože úrokové sazby jsou na svých historických minimech, a tím pádem má klient jedinečnou příležitost začít šetřit nejenom na splácení půjčky, nicméně i na úrocích a souvisejících nákladech.

Konsolidace půjček online

Výhodná konsolidace půjček online je možná i přes internet bez zbytečných poplatků. V dnešní době internetu si lze sjednat už i tuto službu v pohodlí domova bez docházení na pobočku a čekáním ve frontách.

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak získat konsolidaci půjček, je hledat společnosti, které nabízejí konsolidaci úvěrů na trhu dlouhodobě. Tyto společnosti nabízejí poskytnutí úvěru (nebo refinancování) s nižšími úrokovými sazbami. Nízké úrokové sazby dělají tuto nabídku velmi výhodnou.

Někteří poskytovatelé proto nabízejí přímou konsolidaci půjček online. To umožňuje klientům, aby si jednoduše a jedním kliknutím přes internet zažádali o konsolidaci. Stačí pouze poslat žádost, nahrát příslušné dokumenty a je to.

Konsolidace půjček pro dlužníky

Konsolidace půjček je velmi užitečná pomoc pro osoby, které se ocitly kvůli svým dluhům ve finanční tísni. Tím, že sloučí více půjček do jedné, sníží úrokové sazby a zbaví se zbytečných poplatků a smluvních pokut. Tímto způsobem se sníží celková finanční tíha a člověk se tak snáze a rychleji dostane ze svých dluhů.

Konsolidace půjček může být také výhodná v případě, že dlužník nemá dostatečné příjmy na splácení všech svých půjček samostatně. V takovém případě lze jednoznačně doporučit konsolidaci, neboť mu pomůže se lépe orientovat ve svých půjčkách a ušetřit tak peníze.

Konsolidace půjček po splatnosti

Konsolidace půjček po splatnosti je také možná. Pokud má člověk záznamy o prodlení v platbách, může mu být poskytnuta konsolidační půjčka po splatnosti, která mu pomůže k lepší finanční situaci. Konsolidace půjček po splatnosti je vynikajícím řešením pro ty, kteří nejsou schopni splácet své účty včas.

Navíc konsolidací půjček po splatnosti se mohou snížit náklady související s platbou od okamžiku splátky úvěru. Pokud jsou klientovy pohledávky již po splatnosti, je vhodné zvážit konsolidaci půjček po splatnosti, předtím, než se problémy ještě více prohloubí.

Hlavní parametry nebankovní konsolidace

Do nebankovní konsolidace půjček lze zahrnout nejen půjčky bankovní a nebankovní, ale i leasing, dluhy na kreditních kartách a dluhy na kontokorentu. Většina poskytovatelů nabízí i možnost půjčení si další částky v rámci konsolidace. Účel této půjčky zájemce dokládat nemusí.

Jaké jsou základní podmínky pro sjednání nebankovní konsolidace?

 • plnoletost
 • minimálně dvě půjčky ke sloučení
 • dva doklady totožnosti
 • potvrzení o příjmu

V případě nebankovní konsolidace poskytovatel někdy nekontroluje zájemce v registru dlužníků, proto je tato konsolidace vhodná i pro zájemce s negativním záznamem. V bance tito lidé neuspějí, protože banka nepřijímá zájemce s potížemi při splácení úvěrů.

Jak vybrat poskytovatele?

Pro lidi, kteří mají sjednaných více půjček a mají potíže s jejich splácením, je konsolidace nejlepším možným řešením. Hodně lidí si na splácení svých stávajících půjček sjednávají nové úvěry u nebankovních společností, které mívají velmi drahé půjčky. To jejich problém nevyřeší a klienti často upadají do dluhových pastí, které vedou k osobnímu bankrotu.

U nebankovních institucí je potřeba být o něco více obezřetný, protože se na trhu objevuje veliká spousta podvodníků. Těmto poskytovatelům jde především o svůj zisk a klienti zbytečně přeplácí na poplatcích a úrocích. Zájemce si tedy musí poskytovatele dobře prověřit a dbát na recenze a doporučení.

Na trhu lze narazit i na soukromé nebankovní konsolidace stejně jako na soukromé půjčky. Peníze tedy nenabízí společnost s licencí od ČNB, avšak soukromá osoba. Tyto konsolidace nelze doporučit, protože se s nimi obvykle vážou nadměrně vysoké poplatky a úroky.

Než se člověk pustí do vyřizování konsolidace, měl by si ujasnit své finanční cíle (jaká je jeho nynější situace, kolik dluží na půjčkách, kolik by si tak chtěl půjčit, jaký by chtěl mít úrok, kolik by chtěl měsíčně splácet atd.).

Recenze a doporučení od (ne)spokojených zákazníků udělají také hodně a nerozhodnému člověku pomohou lépe vybrat tu nejlepší konsolidaci na českém finančním trhu.

Důležité je mít také na paměti všechny finanční poplatky týkající se konsolidace. Poskytovatelé půjček tyto poplatky často skrývají. Patří sem např. poplatky za dočasnou změnu úrokové sazby, poplatky za spravování úvěru atd.

Jakou úrokovou sazbu poskytovatel nabízí? Kolik let se může půjčka splácet? To jsou otázky, na které by měl zájemce vědět odpověď, než se do konsolidace pustí. Čím je vyšší kvalita služeb poskytovatele, tím lepší výsledek může klient očekávat. Přehled dodávaných služeb, jejich kvalita, rychlost vyřizování a efektivita procesu prozradí hodně.

Konsolidace dluhů

Konsolidace dluhů je jedna z možností, jak se zbavit nejrůznějších finančních závazků. Konsolidaci lze využít pro jednotlivé dluhy, dlužní úpisy či exekuce. Nejčastěji se konsoliduje především dluh vůči bance či finančnímu ústavu, avšak závazky i vůči jiným pohledávkám lze konsolidovat.

Konsolidace úvěrů je proces sloužící ke sjednocení několika jednotlivých úvěrů do jednoho úvěru s nižším celkovým úrokem a jednou splátkou. V běžném pojetí je refinancování úvěrů účelnou metodou pro řízení úvěrových závazků.

Konsolidace mikropůjček je postup, při kterém se sjednocuje více mikropůjček do jednoho nového úvěru s výhodnějšími podmínkami. Díky konsolidaci mikropůjček se spotřebitelé mohou zbavit nevýhodně vysokých splátek u mikropůjček z minulosti a získají jednu novou, pohodlnější a výhodnější splátku.

Konsolidací mikropůjček se tedy může snížit úhrada všech úvěrů na jednu nižší měsíční splátku. Tento proces také umožňuje dlužníkům nastavit novou formu splácení, která může být klíčem k dlouhodobému úspěchu a finančnímu zdraví.

Nejlepší nebankovní konsolidace

Nejlepší nebankovní konsolidaci půjček může poskytovat řada finančních institucí, například banky, nebankovní společnosti atd. Důležité je zvolit si nebankovního poskytovatele, který má pozitivní dlouhodobé vztahy s klienty a je pověřeným poradcem.

V běžných případech bude poskytovat dostatek informací o svých produktech a pomůže klientovi vybrat ten nejvhodnější úvěr na konsolidaci všech jeho půjček. Pro více informací je vhodné navštívit místní finanční úřad nebo jinou finanční instituci, kde lze osobně řešit možnosti nebankovní konsolidace půjček.

Nejvýhodnější konsolidace

Nejvýhodnější konsolidace v České republice závisí na stávajícím finančním stavu klienta a na jeho životních potřebách. Pokud je ve složité finanční situaci, je nejjednodušším řešením aplikovat právě konsolidaci na všechny své dluhy.

Druhým způsobem, jak ušetřit na dluzích, je začít zvažovat refinancování dluhů. Nejčastěji dochází k refinancování půjčky (hypotéky), avšak refinancovat lze i další úvěry nebo dluhy. Toto je postup, při kterém finanční instituce, nejčastěji banka, nabídne lepší podmínky a nižší RPSN než ta, u které klient půjčku splácí. Klient pak nové bance oznámí, že by do ní svůj úvěr rád převedl.

Konsolidace půjček – srovnání

Srovnání konsolidace půjček je často užitečná pomůcka pro ty, kteří mají problémy se vyznat v široké nabídce na trhu financí. Dnes už existuje řada online srovnávačů, kde je přehledně vypsán seznam různých institucí nabízejících různé finanční produkty, i konsolidace.

U každé banky nebo nebankovní společnosti jsou jasně a stručně vypsány nejdůležitější výhody, nevýhody, parametry půjček a podmínky k jejich získání. Doplňující informace lze pak najít na webových stránkách jednotlivých institucí. Stačí si udělat čas a důkladně vše prostudovat.

Nejnižší úrokové sazby lze obvykle nalézt u větších půjček (50 000 Kč a více). U menších půjček úrokové sazby mohou být vyšší. Vždy je potřeba se ujistit, že jsou údaje o úrokových sazbách aktuální.

Dalším důležitým faktorem je to, jak dlouho bude trvat splácení konsolidační půjčky. Kratší doba splácení znamená vyšší měsíční splátky a pravděpodobně i lepší úrokové sazby. Naopak, delší doba splácení přinese nižší měsíční splátky, avšak vyšší celkový úrok.

Nakonec je také třeba porovnat poplatky, které jsou s konsolidační půjčkou spojeny. Ty se liší podle poskytovatele a poskytnutého úvěru a mohou zahrnovat poplatky za zpracování, za provize zprostředkovatelům a za poplatky spojené se schválením produktu.

Konsolidace Moneta Money Bank

Moneta Money Bank nabízí konsolidaci půjček online prostřednictvím internetové stránky, kde si zájemce zvolí částku, kterou potřebuje zaplatit, a dobu, za kterou by chtěl mít půjčku splacenou.

Konsolidace je možná jak pro nové klienty, tak pro ty stávající. Stávající klienti mohou zažádat o konsolidaci pomocí Smart Banky nebo Internet Banky z pohodlí domova. Pokud dojde k vyplnění žádosti online, budoucí klient neplatí poplatek 2 495 Kč za vyřízení.

Parametry Moneta konsolidace:

 • výše konsolidace: 5 000–1 500 000 Kč
 • doba splácení: 24–120 měsíců
 • RPSN: od 7,49 % p. a.
 • úroková sazba: od 7,24 %

Převedením půjček k Monetě dojde k výraznému ušetření na splátkách (až o 50 %).

Konsolidace ČSOB

ČSOB nabízí akční úrokovou sazbu 6,9 % p. a. Sloučením půjček do jedné u této banky lze ušetřit až 30 000 Kč. Konsolidací lze sloučit spotřebitelské půjčky a úvěry, kontokorenty, kreditky, nákup zboží na splátky nebo leasing.

Další výhody konsolidace u ČSOB:

 • splácení lze rozložit na 10 let
 • bez jakýchkoliv poplatků
 • splátky jdou zvýšit nebo snížit
 • půjčku lze navýšit
 • zdarma předčasné splacení
 • předčasné splacení kdykoliv

Akční garantovaná sazba platí u převedení půjčky ve výši alespoň 50 000 Kč.

Parametry ČSOB konsolidace:

 • výše konsolidace: 50 000–800 000 Kč
 • doba splácení: 12–120 měsíců
 • RPSN: od 7,65 % p. a.
 • úroková sazba: od 6,9 %

Konsolidace u ČSOB lze sjednat třemi způsoby: online, po telefonu nebo na pobočce. Součástí půjčky je i Flexi balíček, který slouží na mimořádnou splátku nebo předčasné splacení celé půjčky. Lze jej využít 1× za rok, za celou dobu splácení celkem 3×.

Konsolidace KB

Komerční banka nabízí konsolidaci s bonusem až 25 000 Kč. Klient nemusí nic zařizovat, veškeré závazky u jiných bank sloučí samotná banka za něj. V internetovém bankovnictví Moje Banka si klient může sloučit půjčky, kontokorenty a kreditní karty. Za vyhodnocení žádosti o úvěr se platí 490 Kč.

Klient v případě zájmu o sloučení půjček zanechá své číslo a zaměstnanec banky se mu ozve a poradí v postupu žádosti. Nebo si lze domluvit schůzku přímo na pobočce v den a čas vyhovující klientovi. Popřípadě se dají spojit půjčky v internetovém bankovnictví Moje Banka.

Parametry KB konsolidace:

 • výše konsolidace: 30 000–2 500 000 Kč
 • doba splácení: 12–120 měsíců
 • RPSN: od 7,13 % p. a.
 • úroková sazba: od 6,9 %

U splátek si klient sám nastaví výši a datum platby. Neplatí se žádné poplatky za správu úvěru ani za předčasné splacení nebo mimořádnou splátku. Banka ke konsolidaci nabízí i pojištění schopnosti splácet v případě finančních potíží.

Konsolidace Home Credit

Společnost Home Credit patří mezi nejoblíbenější nebankovní poskytovatele půjček a konsolidací. Jedná se o prověřenou společnost, která nabízí různé druhy nebankovních úvěrů a konsolidací. U Home Credit lze sloučit neomezené množství půjček, kreditních karet, nákupů na splátky a dalších dluhů.

Parametry Home Credit konsolidace:

 • výše konsolidace: 30 000–700 000 Kč
 • doba splácení: 12–120 měsíců
 • RPSN: od 8,1 % p. a.
 • úroková sazba: 10,8 % (při výši úvěru 280 000 Kč)

Sjednání, vedení a předčasné splacení konsolidace je zcela zdarma. Sjednání je možné online nebo telefonicky, takže se jedná o velmi rychlý proces. Splácet lze převodem, směnkou nebo na terminálu Sazky. Konsolidaci si zájemce také může předem spočítat na webové kalkulačce Home Credit.

Konsolidace mBank

mBank je v České republice od roku 2007. Jako první přišla s novým samoobslužným modelem pro zákazníky, kteří tak mohli spravovat své každodenní operace sami přes internetové a telefonické bankovnictví.

Žadatel nemusí dokládat žádné dokumenty týkající se půjček, banka vyřídí vše za něj. Sloučit lze až 10 různých úvěrů do jednoho, podmínkou je pouze to, že dané úvěry musí být spláceny minimálně 4 měsíce.

Samotnou měsíční splátku jistiny lze odložit až o 6 měsíců, zároveň si klient může upravovat podle sebe její splatnost, den splátky nebo výši splátky.

Parametry mBank konsolidace:

 • výše konsolidace: 10 000–1 000 000 Kč
 • doba splácení: 12–96 měsíců
 • RPSN: od 14,8 % p. a.
 • úroková sazba: 6,9 %

S konsolidací u mBank může být klientovi snížen úrok až o 2 %, čímž lze ušetřit až 20 000 Kč. Vyřízení, vedení, mimořádní splátky a předčasné splacení – to vše je bez poplatků.

Sjednání je nabízeno ve třech variantách – online, na pobočce a telefonicky. U stávajících zákazníků je možnost podpisu smlouvy přímo v mobilní aplikaci či v internetovém bankovnictví.

Konsolidace Raiffeisenbank (RB)

Raiffeisenbank je největší komerční bankou ve střední a východní Evropě co do počtu klientů i obratu. Její historie je zaznamenána již v 19. století. V České republice působí od roku 1993 a patří zde mezi největší banky na finančním trhu.

Banka má rakouského vlastníka, ovšem řídí se pravidly podnikání ČNB a sídlo má v České republice. Raiffeisenbank se zaměřuje na poskytování služeb a produktů, jako jsou osobní a podnikatelské účty, úvěrové, spořicí a investiční produkty, specializované finanční služby a konzultace pro firemní klientelu a velké korporace.

Parametry Raiffeisenbank konsolidace:

 • výše konsolidace: až 800 000 Kč
 • doba splácení: 3–120 měsíců
 • RPSN: od 6,9 % p. a.
 • úroková sazba: 6,7 %

O schválení půjčky se klient dozví v řádu několika minut bez čekání. Stávající zákazníci vše vyřídí online, noví zákazníci musí smlouvu podepsat na pobočce.

Konsolidace Zonky

Refinancování u Zonky je půjčka jednoduchá, výhodná, bezpečná a online. Od lidí s úrokem od 4,99 %. K vyřízení půjčky je potřeba mít více než 18 let, být občanem České republiky nebo zde mít trvalý pobyt a také vlastnit bankovní účet v tuzemské bance.

Dva doklady totožnosti, doložení příjmů a bankovní výpisy postačí ke kladnému vyřízení žádosti o půjčku.

Parametry Zonky konsolidace:

 • výše konsolidace: 5 000–1 200 000 Kč
 • doba splácení: až 120 měsíců
 • RPSN: od 5,55 % p. a.
 • úroková sazba: od 4,49 %

Klient získá peníze rychle, aniž by musel říkat, na co je chce. Žádné skryté poplatky zde nenajde. Předčasné splacení a mimořádné splátky jsou zdarma. Vše se dá zařídit z domova přes internet.

Ke konsolidaci je nabízeno též pojištění schopnosti splácet Zonky záchranná vesta za 377 Kč měsíčně.

Konsolidace Česká spořitelna

Česká spořitelna se pyšní velmi výhodnou konsolidací, neboť za řádné splacení může klientovi odpustit až 15 posledních splátek. Půjčka je doplacena dříve čímž se ušetří na úrocích.

Do jedné splátky lze u České spořitelny sloučit všechny půjčky, kreditní karty, kontokorenty a nákupy zboží na splátky.

Konsolidaci je možné sjednat na pár kliků ve svém internetovém bankovnictví George, telefonicky poté, co klient zanechá své telefonní číslo, nebo u osobního bankéře na nejbližší pobočce.

Parametry konsolidace od České spořitelny:

 • výše konsolidace: 2 000–2 500 000 Kč
 • doba splácení: 3–120 měsíců
 • RPSN: 10,07 % p. a. (při půjčení částky 300 000 Kč)
 • úroková sazba: 9,49 % (při půjčení částky 300 000 Kč)

Za správu úvěru, za odložení splátky, za změnu výše splátky nebo změny data splátky se neplatí žádné poplatky. Za vyřízení úvěru na pobočce se platí jednorázový poplatek 3 000 Kč.

Nejlepší konsolidace půjček v roce 2023

Nejlepší bankovní konsolidaci nabízí Equa bank a na druhém místě skončila Česká spořitelna. Mezi nejlepší nebankovní konsolidace patří Zonky.

Equa bankČeská spořitelnaMONETA Money BankZonkyCofidisHome Credit CZACEMA
equa bank konsolidace úvěrůČeská spořitelna nové logoMONETA Money Bank - logo Zonky logo newzkušenosti s konsolidací Cofidishome credit konsolidace úvěrůacema konsolidace úvěrů
Minimální úroková sazba6,7 %6,99 %7,24 %4,99 %7,90 %9,9 %8,69 %
Minimální výše5 000 Kč2 000 Kč5 000 Kč20 000 Kč40 000 Kč30 000 Kč20 000 Kč
Maximální výše800 000 Kč2 500 000 Kč1 500 000 Kč1 200 000 Kč1 000 000 Kč600 000 Kč5 000 000 Kč
Měsíční splátkaPodle přání klientaDle výše úvěru a doby spláceníDle výše úvěru a doby spláceníDle výše úvěru a doby spláceníDle výše úvěru a doby spláceníDle výše úvěru a doby spláceníDle výše úvěru a doby splácení
Doba splácení3 měsíce až 10 let12 měsíců až 10 let2 roky až 10 let12 měsíců až 10 let12 měsíců až 10 let2 roky až 9 let1 rok až 20 let
Předčasné splacení
Navýšení
Poplatky××Za sjednání online ne2 % z celkové částky××
Podmínky18 let, platný doklad totožnosti, doklad o příjmu, dokumentace k 1 půjčce18 let, platný doklad totožnosti, neklienti navíc doklad o příjmu18 let, 2 platné doklady totožnosti, doklad o příjmu, dokumentace k půjčkám18 let, platný doklad totožnosti, druhý doklad, bankovní výpisy za poslední tři měsíce18 let, doložitelný příjem, bez registru dlužníků,
bankovní účet
18 let, 2 platné doklady totožnosti, výpis z běžného účtu, doklad o příjmu, dokumentace k půjčkám18 let, 2 platné doklady totožnosti, doklad o příjmu, výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce, nutnost jistit nemovitostí
Žádost online
Online chat/podpora×××××
Žádost telefonicky
VýhodyRychlé vyřízení onlinePeníze na účtu do 15 minutSe spolužadatelem se sníží úroková sazba až o 2 %Rychlé vyřízení onlineBez skrytých poplatků„Půjčí komukoliv“Konsoliduje půjčky v exekuci

Sjednání konsolidace je jednodušší pro ty, kteří nemají negativní záznam v registru dlužníků. Pokud má člověk takový záznam, je pro něj nejlepší se obrátit na společnost nabízející nebankovní konsolidaci půjček. Banky jsou přísné v jakémkoliv ohledu a tento boj je předem prohraný.