Instagram testuje funkci videohovoru a další

Společnost Instagram oznámila, že testuje novou funkci videochatu. Toto oznámení vychází zhruba měsíc poté, co tuto zprávu zveřejnil Snapchat. Podle Instagramu se uživatelé budou moci zapojit do skupinového videohovoru, nicméně zatím není jisté, kolik uživatelů se bude moct připojit. Funkce již vychází ve zkušební verzi, takže pokud bude uživatel chtít zahájit videohovor, stačí kliknout na novou ikonku fotoaparátu, která se zobrazí v horní části v konverzaci.

Instagram říká, že hovor bude moct uživatel minimalizovat a dále projíždět Instagram. Není ale jisté, zda budete moct aplikaci i vypnout a pořád chatovat.

Sdílení obsahu jiných aplikací

Dále Instagram umožní sdílet obsah jiných aplikací. Například bude moci uživatel sdílet hudbu, kterou poslouchá ve Spotify, nebo také sdílet videa z GoPro přímo na Instagram.

Mezi další funkce budou patřit nové filtry, samolepky a textové fonty. Instagram totiž získal partnerství s hlavními značkami a celebritami jako například Ariana Grande, Lizy Kopshy, Vogue a Buzzfeed.

Personalizovaný obsah

A poslední část. Vyhledávání nyní získá aktualizaci s využitím technologie TechCrunch. Když tak uživatel navštíví záložku Vyhledávání, tak se zobrazí seznam témat v horní části stránky, který ho pravděpodobně nejvíce zajímá.

Potom může kliknout na určené téma, kde se zobrazí příslušný obsah. Například, pokud sleduje uživatel mnoho kočičích profilů, tak se na stránce zobrazí záložka s jménem Zvířata.

TIP: Mezi časté dotazy do vyhledávání je také možné zařadit praktické informace jako například půjčka pro dlužníky, půjčka bez doložení příjmů nebo také půjčka po insolvenci ale i rychlá půjčka bez registru?