Samsung představil Galaxy Buds Plus s velkou výdrží baterie

Společnost Samsung představila svá druhá bezdrátová sluchátka druhé generace s názvem Galaxy Buds Plus. Jejich design je víceméně stejný jako u původních Galaxy Buds, ale nabízí řadu vylepšení. Cena Galaxy Buds Plus je $149 (u nás 4 499 Kč) a jsou k dispozici v černé, bílé a modré barvě.

Specifikace pro sluchátka byly k dispozici ještě před událostí Samsung Unpacked a odhalily, že nejnovější model přinese působivý pokrok v životnosti baterie stejně jako u modelu mobilního telefonu Samsung Galaxy S20 Plus.

Až 22 hodin provozu

Na jedno nabití tak vydrží až 11 hodin, nabíjecí pouzdro je může nabít na dalších 22 hodin. V situaci, kdy jsou sluchátka úplně vybitá, stačí pouhé tři minuty přes USB-C, které poskytnou hodinu přehrávání hudby.

Sluchátka mají duální dynamické ovladače, takže nabízejí zlepšení zvuku ve srovnání s předchozím modelem. K dispozici jsou také dva mikrofony (celkem jsou ale tři), které pomáhají zlepšit výkon hlasových hovorů. Patří mezi oblíbené herní sluchátka.

Rychlé spuštění aplikace i potlačení hluku

Je zde i zkratka pro rychlé spuštění aplikace Spotify. Stačí stisknout a podržet levé sluchátko, aby mohl uživatel začít poslouchat své oblíbené skladby ve Spotify.

TIP: Alternativou velmi výkonných a kvalitních bezdrátových sluchátek mohou být Beats Powerbeats sluchátka pro uživatele Apple.

Jednou z nových funkcí společnosti Samsung, které jsou na nejnovějších sluchátkách, je potlačení hluku. Společnost nabídne lákavé promo akce pro svá nová sluchátka. Pokusí se je nabídnout spolu se smartphony Galaxy S20, S20 Plus a S20 Ultra.

TIP: Jak funguje půjčka na ruku, půjčka bez doložení příjmů a registru, dlouhodobá půjčka bez registru nebo půjčka bez přijmu?