Samsung představil Galaxy Buds Plus s velkou výdrží baterie

Galaxy Buds Plus – stejný design, ale o mnohem lepší výdrž baterie

Společnost Samsung představila svá druhá bezdrátová sluchátka druhé generace s názvem Galaxy Buds Plus. Jejich design je víceméně stejný jako u původních Galaxy Buds, ale nabízí řadu vylepšení. Cena Galaxy Buds Plus je $149 (u nás 4 499 Kč) a jsou k dispozici v černé, bílé a modré barvě.

Specifikace pro sluchátka byly k dispozici ještě před událostí Samsung Unpacked a odhalili, že nejnovější model přinese působivý pokrok v životnosti baterie. Na jedno nabití tak vydrží až 11 hodin, nabíjecí pouzdro Vám je může nabít na dalších 22 hodin, než ho budete muset znovu nabít. V situaci, kdy jsou Vaše sluchátka úplně vybitá, stačí pouhé tři minuty přes USB-C, které Vám poskytnou hodinu přehrávání hudby.

Sluchátka mají duální dynamické ovladače, takže nabízejí zlepšení zvuku ve srovnání s předchozím modelem. A můžete vidět dva mikrofony (celkem jsou tři), které pomáhají zlepšit výkon hlasových hovorů.

Je zde i zkratka pro rychlé spuštění aplikace Spotify. Stačí stisknout a podržet levé sluchátko, abyste mohli začít poslouchat své oblíbené skladby ve Spotify.

Jednou z nových funkcí společnosti Samsung, které jsou na nejnovějších sluchátkách, je potlačení hluku. Společnost nabídne lákavé promo akce pro svá nová sluchátka . Pokusí se je nabídnout spolu se smartphony Galaxy S20, S20 Plus a S20 Ultra.