Samsung představil Galaxy Buds Plus s velkou výdrží baterie

Společnost Samsung představila svá druhá bezdrátová sluchátka druhé generace s názvem Galaxy Buds Plus. Jejich design je víceméně stejný jako u původních Galaxy Buds, ale nabízí řadu vylepšení. Cena Galaxy Buds Plus je $149 (u nás 4 499 Kč) a jsou k dispozici v černé, bílé a modré barvě.

Specifikace pro sluchátka byly k dispozici ještě před událostí Samsung Unpacked a odhalili, že nejnovější model přinese působivý pokrok v životnosti baterie stejně jako u modelu mobilního telefonu Samsung Galaxy S20 Plus. Na jedno nabití tak vydrží až 11 hodin, nabíjecí pouzdro Vám je může nabít na dalších 22 hodin, než ho budete muset znovu nabít. V situaci, kdy jsou Vaše sluchátka úplně vybitá, stačí pouhé tři minuty přes USB-C, které Vám poskytnou hodinu přehrávání hudby.

Sluchátka mají duální dynamické ovladače, takže nabízejí zlepšení zvuku ve srovnání s předchozím modelem. A můžete vidět dva mikrofony (celkem jsou tři), které pomáhají zlepšit výkon hlasových hovorů.

Je zde i zkratka pro rychlé spuštění aplikace Spotify. Stačí stisknout a podržet levé sluchátko, abyste mohli začít poslouchat své oblíbené skladby ve Spotify.

Jednou z nových funkcí společnosti Samsung, které jsou na nejnovějších sluchátkách, je potlačení hluku. Společnost nabídne lákavé promo akce pro svá nová sluchátka . Pokusí se je nabídnout spolu se smartphony Galaxy S20, S20 Plus a S20 Ultra.

TIP: Alternativou velmi výkonných a kvalitních bezdrátových sluchátek mohou být Beats Powerbeats sluchátka pro uživatele Apple.