Senátorka Paukrtová je zárukou kvalitní práce a vysokého nasazení

Pátek 27. a sobota 28. října 2006 budou ve znamení 2. kola senátních voleb. Cesta změny (CZ) podporuje dlouhodobě senátorku Soňu Paukrtovou, předsedkyni Klubu otevřené demokracie (KOD), která kandiduje ve volebním obvodu č. 35 (Jablonec nad Nisou a Semily) na kandidátce Strany pro otevřenou společnost (SOS).

Podle Jiřího Lobkowicze, předsedy Cesty změny, patří právě senátorka Paukrtová k těm osobnostem, kterých není v Senátu mnoho. „Soňa Paukrtová je šarmantní politička, která spojuje sociální cítění s vysokou mírou osobní odhodlanosti. Je za ní vidět konkrétní práce, což se nedá říct o mnohých jiných,“ říká předseda Lobkowicz.

Za vedení KOD se senátní klub stal místem otevřené komunikace a spolupráce mezi menšími subjekty 2. komory parlamentu, které často přicházely s podnětnými iniciativami a rozhodovaly i velmi problematické kauzy.

Senátorku podporují vedle CZ také politici LiRA, SNK, SZ a KDU-ČSL, kteří vyzvali své voliče, aby senátorku Paukrtovou ve 2. kole také podpořili. Kandidátka Paukrtová, která v 1. kole získala 29, 82 procenta, jde proti Jiřímu Čeřovskému za ODS, který postoupil se ziskem 36, 63 procenty hlasů.

Paukrtová je šarmantní politička, která spojuje sociální cítění s vysokou mírou osobní odhodlanosti.