Prádelna Teplice a čistírna oděvů

A právě z Ameriky pochází značka Speed Queen, kterou si vybral teplický podnikatel David Jedinák, aby oslovil novou službou obyvatele Teplic. „Praní v samoobslužné prádelně má mnoho výhod“, říká čerstvý „pračkový magnát“, který se mírně odklonil od své původní profese právníka a stavaře.

Co přimělo úspěšného podnikatele poskytovat služby takového formátu?“ Byla to náhoda, potřeboval jsem vymyslet využití vlastního prostoru v mém domě a koncept Speed Queen mě velmi oslovil, je to nová služba, která zde chybí…“ vzpomíná na první myšlenky o provozování prádelny.

Stroje, které v prádelně najdete jsou profesionální pračky a sušiče, ve kterých vyperete najednou až 18 kg prádla v jedné pračce.

Velkou výhodou využívání prádelny je krátký čas praní a sušení. Profesionální stroje fungují jinak než ty, které máme doma. Běžně znečištěné prádlo vyperete již za 35 min a vysušíte za 15 min. A jak je to možné? Pračky jsou schopné kvalitně vyprat za tak krátkou dobu z důvodu předehřevu vody, která se do pračky napouští, tím se rapidně zkracuje doba praní. Člověk si tak může v klidu pustit svou O2 TV a o kvalitní prádlo, které je možné zakoupit například na online obchodu Zalando, bude postaráno.

Pračky si automaticky dávkují kvalitní a ekologické prací prostředky, zákazník tedy nemusí nosit své vlastní. Pokud ale přeci jenom chce používat vlastní, třeba z důvodu alergie, je to možné. Automatické dávkování lze vyřadit.

TIP: Oděvy spolu s obuví, například z prodejen eObuv, jsou skvělým dárkem, který je možné objednat před internet a nechat doručit například na DPD výdejní místo.

To, co doma vaše pračka nezvládne je například objemné prádlo jako jsou deky, přikrývky, polštáře. Profesionální pračky jsou právě určeny zejména i na toto „velké“ prádlo. Tuto službu jistě oceníte, jelikož již není nutné platit vysoké sumy za čistírnu. V samoobslužné prádelně vyperete již od 120 Kč a vysušíte své prádlo od 50 Kč.

Pokud má někdo obavy, zda si zvládne v samoobslužné prádelně vyprat, nemusí. Obsluha prádelny ochotně a ráda poradí, vše vysvětlí a pokud budete spěchat, je možné využít službu drop off, která umožňuje zanechání prádla. O prádlo se postará obsluha, která následně zákazníka informuje, kdy je prádlo připraveno čisté a voňavé k vyzvednutí.

Otevírací doba:

PO – PÁ 8:00 – 20:00

SO – NE 9:00 – 20:00

Prádelnu najdete v Trnovanech 170 m za čerpací stanicí Shell. Přímo u prádelny je možné zdarma zaparkovat.

Bližší informace, včetně ceníku služeb najdete na www.pradelnateplice.cz, nebo na sociálních sítích, kde můžete sledovat novinky a akce prádelny.