Virtuální platební karta a kreditní karta

Pokud máte platební peněženku, inklinujete k impulzivním nákupům jen proto, že je to rychlé a snadné. Služby, jako je Samsung Pay, usnadňují povolení bezkontaktních plateb. Společnost Samsung nyní zavádí do své platební platformy novou funkci nazvanou Samsung Pay Cash.

Samsung Pay Cash je virtuální předplacená platební karta, kterou můžete nabít penězi stejně jako Samsung Pay. Je to výsledek partnerství Samsung s Mastercard a Netspend.

Rozdíl mezi Samsung Pay a novou předplacenou kartou je, že na rozdíl od předchozí karty, která Vám poskytuje neomezený přístup k prostředkům na Vašem bankovním účtu. Samsung Pay Cash lze použít pouze pro částku načtenou na virtuální kartě. Samsung Pay a Mastercard je přijímán pro bezkontaktní platby a karty s magnetickým proužkem. Může být dokonce použita pro platby na platformách elektronického obchodování.

Kartu lze doplnit debetní kartou, kreditní kartou nebo bankovním převodem. Bude Vám zamezeno utratit více, než je předem stanovená daná částka na této kartě. Samsung říká, že Vaše prostředky nikdy nevyprší a za nečinnost se neplatí žádný poplatek.

Vzhledem k tomu, že virtuální karta sídlí v samotném Samsung Pay, bude chráněna zabezpečením Knox od společnosti Samsung. Knox zajišťuje platby šifrováním a zabezpečením transakčních dat v telefonu.

Po dokončení registrace Vám společnost nabízí na Váš účet Samsung Pay Cash  5$ (což je zhruba 117 Kč) zcela zdarma. Tato akce platí do 15. října 2019 pro prvních 20 000 kvalifikovaných uživatelů platebních karet Samsung.

Nová funkce bude fungovat pouze u zařízení  Samsung Pay na Galaxy S6 a výše.