Jak odstranit nebo vypnout reklamy v mobilu

V roce 2018 se společnost Xiaomi rozhodla implementovat reklami do MIUI. Ve skutečnosti konkurenční značka Realme zesměšňovala Xiaomi za toto rozhodnutí. Nyní ale společnost Realme oznámila, že bude nabízet reklamy i na svých telefonech. Značka smartphonů učinila oznámení na svém fóru a uvedla, že na zařízeních s technologií ColorOS 6 a vyšší budou nabízeny reklamy.

Tým potvrdil, že se reklamy po instalaci nových aplikací objeví ve Správci telefonu a na stránce Kontrola bezpečnosti. Ale co když tyto reklamy nechce uživatel dostávat? Realme nabízí také jednoduchý způsob, jak reklamy vypnout.

Návod, jak odstranit reklamy:

  1. Klepnout na nastavení – další nastavení – získat doporučení
  2. Vypnout přepínání doporučení

Jedná se tak o další prohlášení výrobce smartphonů v posledních letech. Dříve společnost Samsung a Google zesměšňoval Apple pro odstranění portu pro sluchátka, nakonec udělali to stejné. Google také prohlašoval, že druhá zadní kamera je zbytečná, poté vydali Pixel 4.

Přesto se Realme za posledních 18 měsíců díky svým extrémně konkurenčním cenám prosadila. Reklamy jsou tedy jedním ze způsobů, jak zajistit, že ceny zařízení zůstanou nízké.

Jak správně vybrat vhodné pouzdro na mobil? Knížkové a flipové pouzdro na mobil jsou těmi nejoblíbenějšími.