Netflix – nejlepší filmy, cena, sleva na předplatné

Netflix způsobil revoluci ve způsobu, jakým lidé sledují televizi. Dříve museli diváci na nové epizody čekat dny, týdny nebo dokonce měsíce. Nyní mohou díky Netflixu sledovat své oblíbené pořady kdykoli a kdekoli.

Netflix nabízí rozsáhlou knihovnu filmů a televizních pořadů, ze které si lze vybrat. Nabízí obsah mnoha různých žánrů, například komedie, dramata, akční filmy, horory, romantické filmy a další. Netflix také produkuje vlastní původní obsah, například seriály Stranger Things, House of Cards a Orange is the New Black. Tento obsah je často oceňován kritikou a získal řadu ocenění.

Streamovací služba Netflix usnadňuje sledování oblíbených pořadů. Společnost nabízí různé plány předplatného Netflixu, které umožňují sledovat obsah až na čtyřech zařízeních současně. Netflix filmy a televizní pořady si uživatel může také stáhnout a sledovat je offline.

Nabídka Netflix obsahuje širokou škálu obsahu pro děti. Má vyhrazenou sekci Kids, která nabízí obsah vhodný pro děti podle věku. Rodiče mohou také nastavit profily a rodičovskou kontrolu, aby zajistili, že jejich děti sledují obsah vhodný pro jejich věk.

Netflix je také dostupný na různých zařízeních, včetně chytrých televizorů, herních konzolí, streamovacích zařízení a mobilních zařízení. Díky tomu se dá Netflix snadno sledovat na cestách nebo v pohodlí domova.

Celkově je Netflix vynikající streamovací služba, která nabízí širokou škálu obsahu pro diváky všech věkových kategorií. Díky rozsáhlé knihovně filmů a televizních pořadů, původnímu obsahu a různým plánům předplatného není divu, že Netflix patří mezi nejoblíbenější streamovací služby na světě.

TIP: Kdo by chtěl zkusit i něco jiného než Netflix, toho možná bude zajímat, jaká je cena Disney Plus.

Netflix filmy

Netflix svým divákům nabízí širokou škálu filmů. Od klasických filmů až po novinky – Netflix má pro každého něco. Ať už člověk hledá starý oblíbený film, nebo nový objev, Netflix nabízí obrovský výběr filmů, ze kterých si lze vybrat.

Netflix v poslední době uvedl na trh řadu původních filmů a seriálů a také akvizice od jiných studií. Tyto původní filmy a seriály jsou oceňovány pro své jedinečné příběhy a vysoké produkční hodnoty. Mezi oblíbené původní filmy společnosti Netflix patří Roma, The Irishman a Marriage Story. Netflix také pokračuje v akvizicích filmů od jiných studií, například Bird Box a Blockers.

Knihovna Netflixu se neustále rozrůstá a každý měsíc přibývají nové tituly. Pokud člověk hledá něco specilního ke sledování, Netflix určitě nezklame. Netflix nabízí obrovský výběr filmů, ze kterých se dá vybrat. Ať už uživatel hledá klasický film, nebo něco nového a vzrušujícího, Netflix má pro každého něco.

Netflix je vynikající způsob, jak sledovat filmy z pohodlí domova. Díky obrovskému výběru filmů si na Netflixu vybere každý.

Nejlepší filmy na Netflixu

Netflix má také výběr oceněných filmů. Tyto filmy byly nominovány a získaly ocenění Oscar, Zlaté glóby a ceny BAFTA. Mezi nejlepší filmy na Netflixu patří The Social Network, Moonlight a Roma.

Nejlepší filmy na Netflixu najde příznivce každého žánru, ať už je to Netflix komedie nebo Netflix dokument.

TIP: Sledování nejlepšího filmu na Netflixu je možné zasdílet přes InstaStories. Jak takový příběh sdílet?

Netflix nejlepší filmy

Díky široké nabídce napříč žánry může být těžké se rozhodnout, co sledovat. Pokud tedy člověk hledá inspiraci, zde jsou některé z nejlepších filmů, které jsou právě teď na Netflixu k dispozici:

 • The Irishman (2019)
 • Roma (2018)
 • Sociální síť (2010)
 • Kmotr (1972)
 • Čarodějnice (2015)
 • Velká nemoc (2017)
 • Lady Bird (2017)

To je jen několik z úžasných filmů dostupných na Netflixu. Pokud tedy uživatel hledá nejlepší filmy ke sledování, proč některý z těchto filmů nezkusit?

Netflix komedie

Netflix je hlavní streamovací službou pro fanoušky komedií na celém světě. Díky rozsáhlé a neustále se rozšiřující knihovně původního i licencovaného obsahu si na Netflixu vybere každý. Ať už hledá sitcomy, u kterých se budete smát, nebo promyšlené stand-up speciály, Netflix komedie nabízí vše.

Jedním z nejoblíbenějších žánrů na Netflixu je stand-up komedie. Streamovací služba v průběhu let neustále rozšiřuje svou knihovnu stand-up speciálů a nyní nabízí působivou škálu možností od začínajících komiků až po zavedené veterány. Netflix také výrazně investuje do původních stand-up speciálů od takových osobností, jako jsou Dave Chappelle, Ali Wong a Wanda Sykes.

Netflix komedie jsou vhodné pro každou chvíli odpočinku.

Služba Netflix mimo jiné produkuje širokou škálu původních sitcomů a skečových komedií. Od hvězdně obsazeného seriálu The Kominsky Method až po neuctivý humor seriálu Arrested Development. Netflix je také skvělým místem nabízejícím klasické sitcomy, jako jsou Přátelé a Seinfeld.

Netflix nabízí také širokou škálu animovaných komedií. BoJack Horseman je oblíbený seriál, který sleduje příhody vymydleného herce ve světě obývaném lidmi a antropomorfními zvířaty. Big Mouth a F is for Family jsou další dvě oblíbené animované komedie na Netflixu.

Kromě knihovny původních komedií nabízí Netflix také výběr klasických filmů a televizních pořadů z celého světa. Monty Pythonův létající cirkus, Muppet Show a Fawlty Towers jsou jen některé z kultovních komedií dostupných na Netflixu.

Díky rostoucí knihovně původního a licencovaného obsahu je Netflix streamovací službou pro fanoušky komedií po celém světě. Ať už člověk hledá klasické sitcomy nebo stand-up speciály, Netflix má pro každého něco.

Netflix filmy pro teenagery

Netflix je již několik let oblíbenou streamovací službou, která se stala cílem teenagerů, kteří chtějí sledovat filmy a televizní pořady. Nabízí širokou škálu Netflix filmů pro teenagery a pořadů vhodných pro dospívající a mladé dospělé. Zde jsou některé z nejlepších filmů Netflixu pro teenagery:

 • To All The Boys I’ve Loved Before
 • The Kissing Booth
 • The Spectacular Now
 • Ferris Bueller’s Day Off
 • The Perks of Being a Wallflower
 • The Fault in Our Stars
 • Superbad

To je jen několik skvělých filmů Netflixu pro teenagery. Díky velkému množství titulů, z nichž si dospívající vybírají, si na Netflixu určitě každý najde něco pro sebe. Pokud tedy mladý člověk hledá filmový večer s přáteli, Netflix je to pravé místo.

Netflix filmy v češtině

Nabídka Netflix filmů v češtině a českých filmů roste. Netflix má široký výběr filmů v češtině, od klasických po moderní, od dramat po komedie a od historických po současné.

Mezi klasické filmy v češtině na Netflixu patří například oscarový Obchod na korze z roku 1965 nebo slavná komedie Ostře sledované vlaky z roku 1966. K moderním české filmům patří drama Nabarvené ptáče z roku 2019, které bylo oceněno Velkou cenou na filmovém festivalu v Benátkách.

Mezi další současné filmy na Netflixu v češtině patří dystopické drama Bílý svět podle Daliborka, romantická komedie Malý křižák a černá komedie Ukřižování.

Řadu filmů na Netflixu lze sledovat i v češtině.

Netflix nabízí také výběr historických českých filmů, například klasiku z 60. let Hasičský bál nebo drama z 18. století Prodaná nevěsta. Mezi dokumentární filmy v češtině na Netflixu patří snímek Skleněný pokoj, který zkoumá historii ikonické modernistické vily Tugendhat.

Na Netflixu je k vidění také řada kritikou oceňovaných českých televizních seriálů, včetně kriminálního dramatu Učitelka, nadpřirozeného thrilleru Malá čarodějnická akademie a temné komedie Mezi světy. Streamovací služba nabízí také výběr českých animovaných filmů, například v roce 2019 uvedený snímek Čarodějovi učni.

Netflix je vynikajícím zdrojem českých filmů a nabízí široký výběr klasických, současných i historických snímků. Díky stále se rozšiřující knihovně českých filmů je Netflix ideálním způsobem, jak prozkoumat bohatou filmovou historii a kulturu České republiky.

Seriály Netflix

V posledním desetiletí se Netflix stal známou službou pro streamování televizních pořadů, filmů a původních seriálů Netflix. Obzvláště populární se staly původní seriály Netflixu, z nichž mnohé se staly jedněmi z nejsledovanějších pořadů v televizi. Seriály Netflix mají širokou škálu žánrů, od komedií přes dramata až po pořady pro celou rodinu.

Původní seriály společnosti Netflix úspěšně baví diváky a získávají i uznání kritiků. Streamovací služba získala za své seriály řadu ocenění, včetně cen Emmy a Zlatých glóbů. Původní seriály Netflixu se staly základem této streamovací služby a diváci se mohou v příštích letech těšit na další vzrušující a inovativní pořady.

TIP: Seriály v originálním znění mohou být skvělým způsobem jak se naučit anglicky.

Netflix nejlepší seriály

Netflix vydal v posledních několika letech některé z nejúspěšnějších seriálů. K nejlepším seriálům Netflixu rozhodně patří Stranger Things, Black Mirror a Orange is the New Black. Každý z těchto seriálů má jedinečný zvrat a poutavý děj, který diváky zaujme a nutí je vracet se k dalším dílům.

Stranger Things je sci-fi seriál zasazený do 80. let, který sleduje skupinu dětí, jež se snaží odhalit záhady podivného alternativního vesmíru. Black Mirror je antologický seriál s jedinečným nádechem, který zkoumá nezamýšlené důsledky technologií v moderním světě. Orange is the New Black je komediální drama odehrávající se v ženské věznici, které zkoumá životy jejích vězeňkyň a vztahy, které mezi sebou navazují.

Mezi nejlepší seriály společnosti Netflix patří také Ozark, House of Cards a Narcos. Ozark je kriminální drama odehrávající se v Ozarku v Missouri, které sleduje rodinu, jež se snaží udržet nad vodou poté, co se zaplete s nebezpečným drogovým kartelem. House of Cards je politické drama o mocném a ambiciózním politikovi a vzestupu jeho ženy k moci. Narcos je kriminální seriál o vzestupu kokainového průmyslu v Kolumbii.

Netflix dokument

Streamovací služba Netflix se rychle stala lídrem v žánru dokumentárních filmů a nabízí divákům širokou škálu poutavých a zasvěcených příběhů z celého světa. Netflix má pro každého něco – od úderných dokumentů o sociálních problémech až po fascinující pohledy do života nejzajímavějších lidí na světě.

Jedním z nejdiskutovanějších dokumentů Netflixu je Wild Wild Country, šestidílný seriál, který se zabývá kontroverzním příběhem indického guru Bhagwana Šrí Rádžniše a jeho komuny v Oregonu na počátku 80. let.

Seriál Netflixu sleduje vzestup a pád kultovní komuny a jejího charismatického vůdce a nabízí divákům pohled na komplikované vztahy mezi stoupenci, vládou a místními obyvateli Oregonu. Seriál obsahuje exkluzivní rozhovory s mnoha lidmi zapojenými do tohoto příběhu, z nichž mnozí promlouvají vůbec poprvé.

Dalším populárním dokumentem Netflixu je Making a Murderer. Tento desetidílný seriál vypráví příběh Stevena Averyho, muže z Wisconsinu, který strávil 18 let ve vězení za zločin, který nespáchal.

Seriál sleduje Averyho propuštění z vězení a následné zatčení a odsouzení za jiný zločin – vraždu – a kontroverze, které jeho případ provázely. Seriál nabízí podrobný pohled na justiční systém a osoby zapojené do Averyho případu a je chválen za poutavé vyprávění.

Netflix dokument nabízí divákům možnost nahlédnout do života některých z nejznámějších a nejvlivnějších lidí na světě. V originálním seriálu společnosti Netflix Chef’s Table se diváci vydají na kulinářskou cestu s některými z nejtalentovanějších světových šéfkuchařů. Každá epizoda seriálu se zaměřuje na jiného šéfkuchaře a zkoumá jeho život, jídlo a příběhy, které se skrývají za jeho pokrmy.

Výběr dokumentů Netflixu se neustále mění, takže je vždy co nového a zajímavého sledovat. Ať už divák hledá podnětný pohled na závažný problém nebo jedinečné zkoumání fascinující osobnosti, Netflix pro příznivce dokumentu vždy najde to nejlepší.

Netflix televizní pořady

Společnost Netflix již léta produkuje oblíbené a kritikou oceňované televizní pořady a jeho knihovna se neustále rozšiřuje.

Netflix je nejoblíbenější streamovací služba, která má fanoušky po celém světě.

Netflix má působivou knihovnu televizních pořadů. Ať už uživatel hledá klasický sitcom, napínavé drama nebo sci-fi seriál nutící k zamyšlení, na Netflixu si každý najde něco pro sebe. Stačí si vzít oblíbené občerstvení a pohodlně se usadit ke sledování.

Netflix registrace

Registraci na Netflixu lze provést přes oficiální webové stránky Netflix.com. Druhou variantou, jak vytvořit Netflix registraci, jsou oficiální aplikace Netflixu pro chytré telefony a tablety.

Pro Netflix registraci je potřeba zadat platnou emailovou adresu a zvolit platební metodu, kterou netflix podporuje. Webové stránky společnosti Netflix jsou i v češtině, registrace je proto skutečně jednoduchá.

V rámci registrace uživatel volí jednu ze tří variant předplatného Netflixu. Každá varianta znamená jinou cenu Netflixu.

Netflix přihlášení

Po provedení úspěšné registrace nic nebrání přihlášení do služby Netflix. Stačí zadat emailovou adresu a zvolené heslo a přihlášení uživatele na Netflix je hotovo.

Netflix ceník a Netflix předplatné

Netflix cena se aktualizuje každý rok a záleží na typu předplatného Netflixu. Pro rok 2023 nabízí Netflix předplatné tyto ceny:

 • Basic – základní předplatné, za které uživatel Netflixu měsíčně zaplatí cenu 199 korun
 • Standard – za předplatné Standard platí uživatel Netflixu měsíčně cenu 259 korun
 • Premium – nejvyšší varianta předplatného Netflixu znamená cenu 319 korun měsíčně

Jednotlivé varianty předplatného Netflixu se kromě ceny liší kvalitou obrazu a množstvím obrazovek, na kterých je možné televizní pořady Netflixu sledovat současně.

Netflix cena předplatného lze hradit několika způsoby. První variantou jsou platební karty VISA, Mastercard a American Express, dále je možné platit předplatné Netflixu přes PayPal a třetí způsob je platba přes mobilního operátora. Z českých mobilních operátorů umožňuje platbu předplatného Netflixu aktuálně pouze Vodafone.

Netflix zdarma

Řada uživatelů i nových zájemců o streamovací službu Netflix zajímá zda je možné vyzkoušet Netflix zdarma. Aktuálně není Netflix zdarma k dispozici, pokud se však uživatel rozhodne, že Netflix nechce dále využívat, stačí jednoduše zrušit předplatné. Netflix nevyžaduje žádnou výpovědní lhůtu ani poplatky za zrušení.

Netflix 30 dní zdarma

V minulosti existovala varianta Netflix 30 dní zdarma, která sloužila k vyzkoušení služby Netflix zdarma po 30 dní. Stačila k tomu pouze registrace a zadání platebních údajů.

V současnosti společnost Netflix možnost užívání služby 30 dní zdarma nenabízí a za Netflix je třeba platit dle aktuálního ceníku.

Novinky na Netflixu

V poslední době plní Netflix titulky novin po celém světě, protože tato streamovací služba stále rozšiřuje svůj záběr a nabízí svým předplatitelům nový a zajímavý obsah a nejrůznější novinky na Netflixu. Služba se rychle stává vyhledávaným zdrojem zábavy.

Netflix se nedávno dostal na titulní stránky novin, když oznámil uzavření významné dohody o obsahu se společností The Walt Disney Company. Tato víceletá dohoda dává Netflixu exkluzivní práva na streamování filmů společnosti Disney a také filmů společností Pixar, Marvel a Lucasfilm.

Předplatitelé Netflixu mají nyní přístup k širokému výběru filmů společnosti Disney, včetně klasických snímků jako Sněhurka, Lví král nebo Hvězdné války. To je pro mnohé velmi příjemná novinka na Netflixu.

Služba Netflix také nedávno získala práva na několik populárních televizních pořadů. Patří mezi ně například oblíbený seriál Přátelé, který byl stažen z mnoha jiných streamovacích služeb, a také populární sitcomy The Office a Parks and Recreation. Netflix má nyní exkluzivní přístup k těmto populárním pořadům, což předplatitelům nabízí více zábavy.