Půjčka bez výpisu z bankovního účtu

Díky své jednoduchosti a rychlosti je půjčka bez výpisu z bankovního účtu velice oblíbená. Pro tuto půjčku jsou jako stvořené online systémy, SMS půjčky a online půjčky. Jde totiž o to, že prakticky okamžitě může každý dostat několik tisíc korun bez nutnosti dokládat cokoliv.

Ano, existují určité typy půjček, které lze získat bez výpisu z bankovního účtu. Jednou z možností jsou nebankovní půjčky, které jsou obvykle poskytovány společnostmi poskytujícími finanční služby, avšak nejedná se o běžné banky.

Půjčky bez výpisu z účtu jsou obvykle určeny pro občany s nižším příjmem nebo pro ty, kteří nemají u banky otevřený účet. Než si tedy zájemce úvěr vezme, měl by si ověřit, zda je půjčka opravdu bez nutnosti výpisu z účtu, resp. půjčka bez bankovního účtu.

Další z možností pro získání půjčky bez výpisu z účtu jsou například pohledávky nebo lombardy (krátkodobé úvěry na zástavu movitých věcí), kde nebankovní poskytovatelé na rozdíl od bank poskytují úvěr bez větších podmínek.

Stačí se zaregistrovat, napsat své kontaktní údaje a je po starostech. Peníze zájemci přijdou na účet nebo přímo poštou na adresu formou složenky. Je to snadné, rychlé a efektivní. Bez starostí, bez problémů a bez zbytečného zdržování a zbytečných otázek.

Proto je tato půjčka čím dál oblíbenější, protože nikoho nebaví stále poskytovat informace o svém platu a dalších příjmech a výdajích.

Jak funguje půjčka bez výpisu z účtu

Půjčka bez bankovního účtu, tedy přesněji půjčka bez výpisu z bankovního účtu, je klasickou online půjčkou. Požádat o ni lze přes internet nebo přes telefon. Obvykle je potvrzena SMS zprávou nebo zaslaným emailem pro ověření kontaktů na potenciálního dlužníka, tedy současného žadatele o půjčku.

Díky tomu, že není potřeba dokládat potvrzení nebo čestné prohlášení o příjmu, je půjčka vyřízená okamžitě. Někdy si poskytovatel ověřuje registr dlužníků, mnohdy ani to ne. Jde totiž o relativně malé částky do deseti tisíc korun, takže pro poskytovatele by to byly zbytečně vynaložené další náklady.

Schválení půjčky bez bankovního účtu

Půjčka bez příjmu vytrhává trn z paty celé řadě lidí každou minutu. Jde o to, že tato půjčka je určena skutečně každému bez rozdílu. Stačí, aby zájemci bylo více než 18 let a doložil kopii občanského průkazu a má vystaráno.

Nemusí nic dalšího řešit, nemusí se o nic dalšího starat. Jenom požádá online o půjčku bez doložení příjmů a účtu a čeká na své peníze. Snadno, rychle a bez zbytečných otázek. V případě opakovaného žádání o půjčku je celý proces schvalování jen formalitou.

Půjčka bez výpisu z bankovního účtu

Půjčka bez výpisu z bankovního účtu je způsob, jak rychle získat finanční obnos bez potřeby dokládat výpis z bankovního účtu. Tímto způsobem žadatel může dosáhnout na určitou částku peněz, kterou si vypůjčí.

Půjčka bez výpisu z bankovního účtu je obvykle rychlou půjčkou, kterou je možné získat téměř okamžitě a u níž poskytovatel obvykle nevyžaduje žádnou formu dokládání finanční situace. Žadatel obdrží úvěr, aniž by musel dokládat svůj příjem. Pochopitelně je nezbytné splácet včas.

Pokud žadatel nezvládá dostát svým povinnostem vyplývajícím z úvěru, může požádat poskytovatele půjčky o další termíny splácení nebo jiné opatření, které sníží míru splátky. Typické pro půjčku bez výpisu z účtu je, že čím více žadatel odkládá pravidelné splátky, tím vyšší úrokovou sazbu a vyšší poplatky musí ve výsledku zaplatit.

Půjčka na ruku bez účtu?

Pokud člověk hledá půjčku na ruku bez účtu, bude muset být hodně realistický. Příjem se může prokazovat například potvrzením od zaměstnavatele nebo nějakým jiným dokladem o prokazatelných příjmech.

Místo toho, aby se zájemce obracel na (ne)finančního poskytovatele půjčky na ruku bez účtu, může v prvé řadě požádat své známé a rodinu o finanční pomoc, pokud si potřebuje půjčit malý obnos peněz.

Existují také nebankovní poskytovatelé, kteří nabízejí malé půjčky na krátkou dobu bez nutnosti účtu. Tyto firmy často vyžadují, aby měl žadatel prokazatelný příjem ze své práce nebo jiného zdroje. Vše je vyřízeno prakticky okamžitě.

Pro každého, kdo peníze potřebuje skutečně rychle, tedy může být půjčka na ruku bez účtu vhodným řešením.

Půjčka bez doložení příjmu a účtu

Půjčku bez doložení příjmu a účtu lze také získat. Většinou se jedná o online půjčky střednědobého a dlouhodobého charakteru, nebankovní půjčky a mikropůjčky. Mnohé z těchto půjček nevyžadují doložení příjmu ani účtu, avšak věřitel může klást jiná omezení.

Například mít minimální částku na účtu, být starší 18 let a mít trvalé bydliště v České republice. V závislosti na konkrétním věřiteli mohou být požadovány další údaje a dokumenty.

Půjčka bez registru ihned na účet

Půjčka bez registru ihned na účet není žádnou výjimkou. Některé banky a nebankovní finanční společnosti nabízejí půjčky bez registru ihned na účet, které mohou klienti využít na krátké období. Většina z těchto půjček je poskytována na základě potvrzení o příjmu.

Půjčka bez vlastního účtu, půjčka bez bankovního účtu

Pokud žadatel nemá bankovní účet a nechce si jej zakládat, může se obrátit na soukromého poskytovatele půjček. U nich není požadováno mít účet v bance, avšak klient je musí pravdivě informovat o své finanční situaci.

Je však třeba poznamenat, že půjčky bez bankovního účtu jsou obvykle spojeny s vyššími sazbami a poplatky, a proto se před jejich získáním musí pečlivě zvážit všechna pro a proti.

Proto je vždy ideální obrátit se na své přátele či kolegy, nebo hledat pomoc v příbuzenských řadách. Prověřené půjčky od soukromých osob jsou takové, které stojí na vzájemných letitých dobrých vztazích a každá ze stran může té druhé věřit.

Půjčka na cizí účet

Půjčku na cizí účet je možné získat, nicméně pouze ve výjimečných případech. Obvykle musí žadatel získat schválení a souhlas od budoucího majitele účtu, na který bude půjčka poskytována.

Pokud se obě strany domluví a budoucí majitel účtu poskytne půjčovateli potřebnou dokumentaci a souhlas, může být půjčka na cizí účet poskytnuta.

Půjčka bez ověření účtu

Půjčky bez ověření účtu? Ano, dá se najít i tento typ půjčky. Peníze půjčuje přímý poskytovatel, který nevyžaduje ověření účtu. Samozřejmě že půjčka bez ověření účtu může být velmi nákladná.

Dalším takovým typem půjčky bez ověření účtu je půjčka od přátel nebo rodiny. Ta je bezpečnější, protože zde obvykle není stanovena žádná úroková sazba ani poplatky.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů?

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů se horko těžko shání. Ačkoli nebankovní finanční společnosti nabízejí širokou škálu půjček a úvěrů, všechny od potenciálních klientů požadují nějaký doklad o příjmu. Dokládání žadatelova příjmu je pro ně důležité, protože si chtějí zajistit to, že žadatel bude schopen splácet daný úvěr.

Příjem je tedy důležitým faktorem, který ovlivňuje žadatelovu schopnost splácet úvěr do budoucna. Některé nebankovní finanční organizace mohou zvážit i jiné faktory, například dobrou bonitu dlužníka, dobrou platební historii a dobrou platební morálku.

Dokládání příjmu je tedy jen součástí žádosti potřebnou k tomu, aby klient získal půjčku od nebankovní finanční společnosti.

Zaplo půjčka

Půjčka bez doložení příjmů od společnosti Zaplo je v poslední době nejvyhledávanějším nebankovním úvěrem. Recenze této společnosti jsou vesměs pozitivní a klienti, kterých nebylo málo, byli se službou Zaplo spokojeni. Zaplo nabízí první půjčku zdarma pro nové klienty do výše 16 000 Kč.

Tato půjčka je poskytována společností Zaplo Finance. Je to poskytovatel online půjček, které jsou srozumitelné, jednoduché a transparentní. Nabízí půjčky od 1 000 do 16 000 Kč s dobou splácení od 7 do 30 dnů. Půjčka je dostupná online, takže není potřeba nikam chodit.

Než dojde ke schválení půjčky, žadatel bude požádán o ověření identity. Tento proces trvá několik minut. Na místě je také ověření v SOLUSu (Sdružení na Ochranu Leasingu a Úvěrů Spotřebitelům).

Půjčka od Zaplo je určena pro občany České republiky, kteří již dovršili 18 let věku a kteří mají bankovní účet. Měli by mít také pravidelný stálý příjem ze zaměstnání nebo ze samostatné podnikatelské činnosti, aby mohli půjčku splácet.

Půjčka od Zaplo je snadná a rychlá. Po schválení žádosti o půjčku klient obdrží peníze během několika hodin. Peníze může využít na cokoli, co potřebuje (např. na koupi spotřebičů, zaplacení účtů nebo jiných nákladů).

Půjčka od Zaplo je účinná. Je to skvělá možnost pro lidi, kteří potřebují rychlý zdroj peněz. Pokud člověk hledá pohodlnou půjčku, měl by zvážit právě možnost půjčky od Zaplo.cz.

Parametry Zaplo půjčky:

 • výše půjčky: 1 000-16 000 (30 000) Kč
 • doba splatnosti: 7-30 dní
 • výplata: na bankovní účet

O půjčku Zaplo zájemci podávají online žádost, která je obvykle vyřízena do několika minut. Dnes posílá Zaplo peníze na účet, nicméně dříve bylo možné si částku vyzvednout osobně v trafikách GECO.

Půjčka od Providentu

Jestliže člověk čelil nečekanému finančnímu výdaji a již nemůže čekat na výplatu, nabízí se Provident půjčka. Je to rychlý a snadný způsob, jak získat potřebnou hotovost. Nejenže je to rychlý způsob, jak dostat peníze, je to také velmi flexibilní způsob získání půjčky.

Půjčka od Providentu je poskytována na řadu účelů, včetně pořízení nového stroje, rekonstrukce domova nebo platby účtů. Navíc zde nejsou žádné poplatky za schvalování. Jednou za měsíc dlužníka navštíví místní obchodní zástupce Providentu, který si splatnou částku vyzvedne.

Provident Financial nabízí 2 typy půjček – Půjčka START a Půjčka s balíčkem Plus. Půjčka START umožňuje novým klientům první půjčku zdarma ve výši 3 000 Kč až 16 000 Kč až na 4 měsíce. V rámci půjčky Plus si klienti mohou půjčit až 130 000 Kč a splatit do 48 měsíců. Půjčka s balíčkem Plus nabízí například i možnost odložení splátek a další výhody.

Parametry půjčky od Provident:

 • výše půjčky: 3 000-130 000 Kč
 • doba splatnosti: 4-48 měsíců
 • výplata: u klienta doma

O půjčku od Provident se opět žádá formou online formuláře. Při žádosti je nutno doložit pravidelný příjem, například skrze potvrzení o příjmu. Není nutně vyžadován výpis z účtu.

Express Cash

Další nebankovní půjčkou bez účtu nebo půjčkou bez výpisu z účtu je půjčka Express Cash. Express Cash půjčku nabízí společnost Financial Services a mezi klienty sbírá pozitivní odezvy.

Parametry Express Cash půjčky:

 • výše půjčky: 5 000-70 000 Kč
 • doba splatnosti: 14/17/20 měsíců
 • výplata: u klienta doma

O půjčku Express Cash se také žádá online. Zájemce musí vyplnit online formulář, do kterého doplní kontaktní informace a poté ho kontaktuje poskytovatel a domluví se na detailech. Splátky lze vyplácet hotově u sebe doma, kam si pro splátku pokaždé dojde zástupce poskytovatele.

Půjčka Express Cash je rychlý a snadno dostupný způsob, jak získat finance, které člověk potřebuje. Jedná se o hotovostní půjčku, která je po schválení okamžitě vyplacena žadateli.

Kromě toho půjčka Express Cash nemá žádné smluvní poplatky a úrokové sazby jsou příznivé. Půjčka Express Cash je ideální volbou pro ty, kteří potřebují rychlou a efektivní půjčku. Půjčka je bezpečná, a proto si lze snadno půjčit peníze a využít všech možností financování, které jsou k dispozici.

Fajn půjčka

Fajn půjčku nabízí nebankovní společnost Fair Credit. Jedná se o neúčelový úvěr, takže klient nemusí poskytovateli sdělovat, na co vypůjčenou částku použije. Tuto půjčku si mohou sjednat i cizinci, kteří mají v ČR trvalý pobyt.

Parametry Fajn půjčky:

 • výše půjčky: 4 000-70 000 Kč
 • doba splatnosti: 45/60/80 týdnů
 • výplata: u klienta doma

Žádost o Fajn půjčku se podává online z pohodlí domova. Po schválení žádosti se ke klientovi domů vydá zástupce poskytovatele, sepíše s klientem smlouvu a do 24 hodin mu předá finanční obnos hotově. Podmínkou pro získání úvěru je doložení příjmů například formou potvrzení o příjmu.

Žádost je možné podat online a úroková sazba je přizpůsobena finanční situaci klienta. Jelikož je Fajn půjčka nebankovní úvěrovou službou, je rychlejší a jednodušší k vyřízení než bankovní úvěry.

CreditPortal půjčka

CreditPortal půjčku lze také dohledat pod názvem Credit30. Je výhodná hlavně pro lidi, kteří nemají bankovní účet, protože si pro částku mohou dojít osobně do 15 minut na čerpací stanice EuroOil. Ty jsou otevřeny nonstop i o svátkách a víkendech, takže půjčku si lze vyzvednout opravdu kdykoliv.

Parametry půjčky CreditPortal:

 • výše půjčky: 500-30 000 Kč
 • doba splatnosti: 5-30 dní
 • výplata: na čerpacích stanicích EuroOil

O půjčku zájemci žádají online formou formuláře, do kterého musí vyplnit základní údaje. Klient do formuláře vypisuje výši půjčky, dobu splatnosti a několik dalších základních a kontaktních údajů.

Dostupnost tohoto úvěru značně zjednodušuje jeho nebankovní charakter. CreditPortal půjčky se vyznačují rychlostí a jednoduchostí poskytnutí, krátkou dobou splácení, vysokou schvalovatelností, garantovanou diskrétností a bezpečností.