Půjčka od Provident Financial – kontakt, kalkulačka

Půjčka bez registru Provident je poskytována až do výše půjčky 50000 Kč.  Má-li zájemce záznam v registru dlužníků může i přesto půjčku Provident získat. Pro získání půjčky je posuzována žadatelova schopnost splácet poskytnutou půjčku.

Půjčka Provident se klientovi přizpůsobívýši splátek půjčky je možné měnit podle aktuálních podmínek a schopnosti splácet.

Zažádat o půjčku Provident lze přes jednoduchý online formulář a vše potřebné k získání půjčky se zájemcem probere zkušený obchodní zástupce. Peníze je možné vyplatit v hotovosti nebo zaslat na bankovní účet.

Půjčka bez registru Provident je pro žadatele z České republiky a půjčka Provident může být kohokoliv ještě dnes.

Nebankovní půjčka od Provident

Půjčka od Provident patří k tomu lepšímu, co český nebankovní trh nabízí. Sama společnost Provident se mezi lidmi netěší bezúhonné pověsti, ale je to spíše způsobeno tím, že tato firma patří k těm největším v Česku a v tak velkém počtu poskytnutých půjček se zkrátka vždy najdou příběhy, které jsou medializované, a přitom nemusejí být úplně pravdivé.

Právě díky tomu, že jde o velkou společnost, nemůže si firma dovolit skandály, a proto poskytuje jasný, přehledný a ucelený produkt a upozorňuje na všechna rizika, poplatky a náklady.

Klíčem k úspěchu společnosti je spokojenost jednotlivých zákazníků. Rychlost a jednoduchost hotovostních půjček je elegantním řešením, kvůli kterému se mnozí zákazníci ke společnosti vracejí. Dobré reference stálých zákazníků pak přivádějí společnosti Provident Financial další nové klienty, z některých se časem stávají i noví obchodní zástupci.

Snadná půjčka

Nebankovní půjčka od Provident si zakládá na tom, aby byla co možná nejjednodušší a co možná nejrychleji vyřízená. Člověk si půjčí až několik desítek tisíc korun jenom tak bez nutnosti předkládat celou řadu dokumentů nebo potvrzení o výši příjmu.

 • půjčky na cokoliv
 • bez ručitele a bez front
 • fixní týdenní splátky
 • peníze do několika hodin
 • bez skrytých poplatků
 • půjčky již od 3000 Kč
 • snadné a rychlé vyřízení žádosti
 • přehledná smlouva
 • záruka kvality – 10 let zkušeností
 • klient si sám vybere výši půjčky
 • u každé půjčky výběr z několika možností splátek

Provident se skutečně snaží nabízet půjčku každému, kdo o to skutečně projeví zájem. Díky tomu, že jde o ověřeného poskytovatele, není nutné se obávat nějakých nekalých praktik, přesto je potřeba věnovat obchodním podmínkám a samozřejmě také smlouvě patřičný čas, v klidu si je přečíst, vyhodnotit a až pak podepisovat.

Jedině tak má člověk jistotu, že ví, co ho může v průběhu úvěrového vztahu čekat. Jinak jde na velice tenký led a nemá jasnou představu o tom, jaké sankce mu hrozí, jaká má práva a jaké povinnosti.

Rychlé řešení situace

Provident a jeho půjčka dokážou klientovi pomoci skutečně okamžitě. Není potřeba nikam chodit, nemusí se nikam volat. Všechno každý dokáže vyřídit přes internet a přes počítač. Stačí vyplnit krátký formulář, který nezabere více než pár minut a zájemce má vyhráno.

Je to jediná věc, která se musí vyplnit. O všechno ostatní se už postarají pracovníci společnosti, kteří přesně ví, co mají dělat a jak s klienty jednat.

Parametry půjčky od Provident

Zájemce o půjčku od Provident si může sjednat úvěr až ve výši 170 000 Kč. Úroková sazba se pohybuje ve výši od 6,21 % p. a. a dobu splácení lze ujednat v rozmezí od 4 do 48 měsíců. Poskytovatel uvádí také, že maximální výše RPSN je 319,42 %.

Klient kromě úroku hradí jen jeden poplatek. Výše tohoto poplatku ale není z nejnižších, zahrnuje totiž zpracování úvěru, garanci celkové ceny, péči o zákazníka, možnost splátkových prázdnin a garanci neuplatnění pohledávky v případě úmrtí zákazníka. Výši poplatku také ovlivňují výše půjčky a doba splatnosti.

Tento poplatek opravdu není zanedbatelný, proto si každý musí dobře rozmyslet, zda se taková půjčka vyplatí.

Kalkulačka Provident

Na webových stránkách společnosti Provident Financial se nachází on-line kalkulačka Providentu, díky níž si každý může orientačně spočítat celkovou cenu půjčky. Do kalkulačky stačí zadat požadovanou výši půjčky a případně délku doby splatnosti.

Tato funkce je ideální pro lidi, kteří nad půjčkou přemýšlejí a rozhodují se, zda je půjčka výhodná. Sice jsou výsledky kalkulačky pouze předběžné a orientační, ale mohou pomoci v rozhodování o sjednání půjčky.

Provident půjčka 10+1

Provident půjčka 10+1 je lehce odlišným typem úvěru s pevnou dobou splatnosti 11 měsíců. Půjčit si lze od 10 000 Kč do 30 000 Kč. Tento úvěr má stálé, přehledné a velmi jasné podmínky. Klient v 10ti splátkách pokryje výši úvěru a 11. splátka představuje veškeré poplatky za sjednání půjčky.

Úroková sazba a RPSN jsou pevně dané. Výše úrokové sazby je 19,48 % a výše RPSN se rovná 21,31 %. Díky jednoduchým neměnným podmínkám a fixované výši úroků a RPSN klient předem přesně ví, kolik celkově zaplatí. O půjčku se žádá online.

Podobné půjčky

Půjčka od Provident je jedinečná v tom, že zákazníkům nabízí úvěry až do výše 170 000 Kč, zatímco jiné společnosti nabízí půjčky v řádech desetitisíců. Mimo Provident Financial nabízí podobné úvěry například tyto společnosti:

 • Ferratum Creditlimit (2 500 – 80 000 Kč)
 • Razdva půjčka (5 000 – 100 000 Kč)
 • Pronto půjčka (10 000 – 100 000 Kč)
 • Pojištěná půjčka (5 000 – 166 000 Kč)
 • Fajn půjčka (4 000 – 150 000 Kč)

Společnost Provident Financial nyní nově nabízí také půjčku Creditea. Ta funguje podobně jako kontokorentní úvěry, jedná se o tzv. finanční rezervu.

Provident – kontakt

Společnost Provident Financial s. r. o. je členem mezinárodní skupiny International Personal Finance – IPF. V současné době poskytuje své služby ve 12ti zemích světa.

Sídlo společnosti Provident Financial s. r. o.:

Olbrachtova 9/2006
140 00 Praha 4

Kontakt pro žadatele o půjčku: 800 153 153 (všední dny: 8 – 20 hodin, víkend: 9 – 18 hodin)
Kontakt pro stávající zákazníky: 800 660 666 (všední dny: 8 – 20 hodin, víkend: 9 – 18 hodin)

E-mail: zakaznicky.servis@provident.cz

Web: www.provident.cz