Šanovský park ožije! Již tuto neděli se koná slavnost Živé Teplice

Podstatou této slavnosti je, že se na jejím průběhu a vytváření programu podílí samotní obyvatelé města. Vše co zde uvidíte, uslyšíte nebo ochutnáte, pochází z Teplic.

Celé odpoledne vám k poslechu zahrají teplická hudební uskupení. Mimo dobře známé Kytiboys a Igor Barboi Trio si můžete poslechnout také novinky Schmutzige Mädchen a Furyant. Nenechte si ujít originální představení Divadelního společnosti Panoptikum Maxe Fische.

Těšit se můžete na workshopy, budete mít možnost vyzkoušet břišní tance pod vedením Duo Marlen a Saffron Tribe. Rozhýbat se můžete také jógou. Od 13:00 do 16:00 proběhnou lekce pro děti i dospělé. Pro děti je připravený i dětský koutek, který tradičně zajišťuje Salesiánské středisko Štěpána Trochty.

Různé dílničky mají připravené i další účinkující a prodejci autorských výrobků. Na trhu si jako každý rok můžete zakoupit spoustu krásných věcí.

Šanovský park začne ožívat už kolem 13. hodiny, můžete tedy vynechat přípravy nedělního oběda a rovnou vyrazit na ochutnávky občerstvení. K prodeji zde budou cizokrajné speciality, zmrzlina a ovoce v netradičním provedení. Vše můžete zapít domácí limčou, výbornou kávou, nebo izraelským vínem nebo teplickým pivem.

Živé Teplice jsou financovány za podpory Statutárního města Teplice a firmou STOSTAV s.r.o.