Půjčka od Ferratum Bank

V dnešní době není vůbec těžké ocitnout se ve finanční krizi a o to jednodušší se pak zdá najít řešení ve formě půjčky. Ta se jeví jako poslední varianta a záchrana v jedné podobě. Jak je to s jejími podmínkami? A jak se k tomu staví taková půjčka od Ferratum Bank?

Ferratum půjčka je rychlý a flexibilní úvěr od Ferratum Bank. Společnost svými službami a produktovou nabídkou oslovila již celou řadu lidí, a to i těch, kteří mají záznam v registru, popřípadě nemají zrovna vysoký příjem ze zaměstnání. Ferratum půjčka je považována za bezpečnou.

Ferratum Bank

Dnes má již Česká národní banka pod kontrolou společnosti poskytující půjčky. Finanční trh je tak koordinován proti lichvářům a podvodníkům. Ferratum Money je jistotou, že peníze lze získat dle jejích předepsaných podmínek. Jedná se o bankovní společnost s dlouholetými zkušenostmi. Navíc si velmi zakládá na potřebách zákazníků, dle kterých své služby neustále vylepšuje.

Na trhu působí od roku 2005 a tehdy způsobila zlomový okamžik na finančním trhu. Se svým sloganem „Více než peníze pro všechny“ přišla s netypickou rychlostí schválení a odeslání částky na účet či složenkou na poštu. Tehdy ještě okolní banky poskytovaly rozhodnutí o půjčkách až po několika dnech, a proto byla Ferratum Bank průlomová.

Její vstup na trh ji provází dodnes. Stále dominuje svojí spolehlivostí, důkladností, rychlostí, jednoduchostí a hlavně okamžitostí. Navíc dnes již online. Lze říct, že je řeč o průkopníkovi v oblasti mikropůjček. U nás ji známe jako půjčku před výplatou nebo SMS půjčku. Navíc stojí za zmínku i skvělé recenze Ferratum Bank.

Žádost o půjčku Ferratum lze podat z pohodlí domova.
Žádost o půjčku Ferratum lze podat z pohodlí domova.

Ferratum půjčka

Posláním Ferratum Bank je rychle poskytnout finanční služby každému. Jedná se o člena skupiny Multitude Group, což je mezinárodně uznávaný poskytovatel digitálních finančních služeb spolupracující s 20 zeměmi. Na trhu se prvně banka objevila v roce 2005 a využilo ji již přes dva miliony klientů.

Není nutné sdělovat účel půjčky, ani není třeba dodat účtenky či faktury. Nehledě na výhodu v možnosti odstoupení od půjčky během 14 dnů od jejího podepsání. Konkurenty jí jsou zajisté Viva Credit, Pronto půjčka, Kredito24 a další. Ferratum Bank je však ve své branži tou nejzkušenější a nejznámější.

Společnost Ferratum se pyšní svojí precizností a přínosy, které jiné banky nenabízejí. Konkrétně se jedná o:

 • snadnost žádosti – vše je online, prostřednictvím online formuláře se zažádá o půjčku
 • rychlost – peníze na účtu do 1 minuty od schválení žádosti
 • bez ručení – netřeba ručitele
 • ověřená společnost – skvěle zavedená společnost na EU trhu, férovost + dobré podmínky
 • nulové poplatky – žádné nesmyslné poplatky za vedení účtu či čehokoliv jiného
 • online kalkulačka – před podáním žádosti kalkulačka přesně uvede, kolik peněz nakonec bude třeba zaplatit a jaká bude minimální měsíční splátka

Vše je tedy jednoduché, stačí se řídit popisem postupu na webových stránkách, či si najít recenze a info o společnosti na jiných webech, kde se dají dočíst stejné parametry jako je uvedeno výše.

Výhody Ferratum půjčky

Přínosem této půjčky z finské banky založené v Helsinkách je zaručeně schválení a čerpání bez poplatku. Druhým opěrným bodem se naskýtá možnost odstoupení od smlouvy do 14 dnů od podpisu smlouvy. A do třetice Ferratum Bank nabízí vedení účtu zdarma.

Sjednání půjčky je navíc velmi rychlé. Částky se pohybují od 2 500 Kč do 80 000 Kč a smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Peníze tedy žadatel může čerpat opakovaně, a to až do výše nevyčerpaného úvěrového rámce. Ve třech krocích požádá zájemce o její poskytnutí velmi snadno.

 1. žadatel si zvolí výši prvního výběru
 2. následně zadá své údaje a odešle žádost
 3. posledním krokem je získání rozhodnutí o poskytnutí či zamítnutí během několika mála minut

Ferratum půjčka je flexibilní. To znamená, že její parametry si klienti mohou do značné míry určovat podle vlastních potřeb.

Ferratum Credit

Funkce Ferratum Creditu je na pohled ideální. Flexibilní úvěr, který funguje na obdobném principu jako kontokorent nebo revolvingový úvěr. Stránky ferratum.cz uvádějí, že kdykoliv převedou až 80 tisíc korun na účet klienta a pak záleží pouze na něm, kdy a v kolika částkách splatí svůj dluh. Od jednorázové splátky po několikaměsíční bez jakéhokoliv poplatku navíc.

Jediné, co se hradí navíc, je denní úrok z částky, která se v současnosti čerpá. Ferratum Credit je tak rychlým a snadným pomocníkem ve finančních nesnázích k dispozici ihned online. Navíc jejich stránky jsou víc než přehledné.

Při kliknutí na „Chci Ferratum Credit“ se zájemci nabídne částka, kterou si zvolí, že si chce půjčit, přičemž pod osou nastavení částky se objeví přehledný souhrn potřebný k představě splácení. Jedná se o kolonky: čerpaná částka, celkem za 30 dní, denní úrok a RPSN. Přičemž kalkulačka ukáže i zdarma služby pro klienty, za které nic neplatí, hlavně nulové poplatky.

Kdo může získat půjčku od Ferratum Bank?

Kritéria k získání půjčky jsou:

 • dosažení alespoň 20 let
 • pravidelný zdroj příjmů dostačující pro řádné splácení půjčky
 • žádný záznam v registru dlužníků
 • trvalé bydliště v ČR
 • platný občanský průkaz

Kritéria nejsou tím pádem nijak náročná. Jedná se o obvyklé a všední doklady, které se předkládají i u jiných žádostí u společností, a to nejen finančních.

Možnosti půjčky

Co by člověk řekl na jednu snadnou online žádost, která je cestou k finančním sumám? Jak by koukal na finance, které lze nabýt v podstatě okamžitě? Tak právě tento proces zprostředkuje ona populární půjčka, která rozveselila hodně obdobně zoufalých klientů.

Flexibilní SMS půjčky ihned na bankovní účet lze obdržet i bez ručitelů. Ty typické nutnosti bankovních institucí, které chtěly spoustu osobních informací a předně papírů, již nejsou třeba. V rámci těchto luxusních půjček budou zájemci oproštěni od kterýchkoliv nepěkných předpokladů klasických bankovních institucí.

Ferratum Bank nabízí velmi jednoduchý způsob získání půjčky a oproti konkurenci tu byla tato banka první, která přišla s takovouto rychlostí získání půjčky. Je tedy jistota důvěry a kladných recenzí s dlouhodobou zkušeností. Navíc u možnosti půjčky přes SMS se žadatel vyhne osobnímu vyřízení na pobočce. SMS nebo online, Ferratum Bank se přizpůsobuje moderní online době.

Kalkulačka Ferratum urychlí a zpřehlední půjčku i splátky.
Kalkulačka Ferratum urychlí a zpřehlední půjčku i splátky.

Ferratum kalkulačka splátek

Na přehledných stránkách společnosti Ferratum klienti mohou narazit na kalkulačku splátek. Díky této kalkulačce si zájemce může předem spočítat, kolik za půjčku přeplatí. Tuto částku si lze vypočítat na základě parametrů, jako jsou výše půjčky, výše celkové splátky, denní úrok a RPSN.

Ferratum půjčka je velmi oblíbená také proto, že výše všech jejích poplatků je 0 Kč. Ferratum si zakládá na tom, že klienti jsou s touto výhodou dobře obeznámeni. Půjčka nezahrnuje poplatky za sjednání a vedení úvěru, za předčasné splacení, za změnu data splatnosti ani jiné skryté poplatky. U všech poplatků je v kalkulačce uvedena částka 0 Kč.

Jak o půjčku požádat

Ferratum půjčka nabízí celou řadu variant, jak je možné ji získat. Nejoblíbenější je samozřejmě online formulář na webu ferratum.cz, do kterého vepíše zájemce své požadavky, osobní informace a kontakt.

Obratem mu volá pracovník společnosti, potvrdí si správnost údajů, zeptá se na doplnění, zodpoví dotazy a pošle peníze. Je to opravdu snadné, rychlé a dostupné.

Ferratum – přihlášení

Jak již bylo zmíněno, vyřízení půjčky zabere skutečně pouze několik minut. Společnost nabízí i vedení účtu zdarma. Ferratum Bank – přihlášení do zákaznického účtu nabízí prostřednictvím svých stránek na Ferratum.cz přehled o svých údajích a datech ohledně zadané půjčky.

Recenze Ferratum půjčky

Stejně jako u většiny nebankovních i bankovních společností, tak i u Ferratum Bank jsou recenze velmi různorodé. Ve větší míře se však jedná spíše o pozitivní recenze a celkové hodnocení společnosti Ferratum Bank je vesměs kladné.

Jedna z nejvíce vyzdvihovaných kvalit v recenzích je spolehlivost společnosti Ferratum Bank. Zákazníci se shodují o spolehlivosti banky a oceňují to, že je schválení půjčky opravdu tak rychlé, jak se prezentuje. Podle zákazníků je Ferratum půjčka opravdu schválená během několika minut s minimem administrativní zátěže a vyřízením z pohodlí domova.

Podle jiných webů je nevýhodou této půjčky její cena. Její ohodnocení je zde stanovené spíše na 50 %, a to primárně kvůli vysokým poplatkům za pozdní splátky. Vyzdvihovány jsou zde například přehledné stránky poskytovatele s kalkulačkou úvěru.