Jak získat peníze ihned na účet nebo na ruku

V dnešní době není těžké přijít na finanční problémy snáze, nežli tomu bylo dříve. Půjčky ihned se tak staly velkým lákadlem pro ty, kteří potřebují vyjít s penězi, než jim přijde výplata, nebo se nacházejí ve finanční krizi. Dalším faktem je, že půjčky ihned stále patří k nejdůležitějším úvěrovým službám vůbec. V čem tkví jejich smysl? Jaké s sebou nesou výhody a nevýhody?

Díky expresním převodům lze mít peníze i z jiné banky na účtu opravdu během několika mála hodin. Jde o technologický a politický pokrok v souboji bank, které logicky mohou transakce účtovat v reálném čase, ale představovalo by to zátěž pro servery, a tak dochází k zúčtování pouze expresních plateb, které však určitě mají význam.

Jak získat peníze ihned?

Peníze ihned na účet nebo na ruku nejsou nic jiného než klasické rychlé online půjčky ihned na webu. Díky tomu, že jsou standardně tyto půjčky automatizovány, je možné získat peníze skutečně do několika málo minut od schválení žádosti, která nastartuje kvalitně vyplněný online dotazník na webu.

Je to vcelku jasné, přehledné a pro každého srozumitelné. Důležité u těchto půjček je, aby je každý obratem na poprvé pochopil a nebloudil v termínech, cizích slovech a celkově věděl, co přesně daná půjčka představuje. I to je důležité, protože nikdo nechce kupovat zajíce v pytli.

Půjčka ihned na účet

Peníze ihned sází především na rychlost a snadnost získání. Díky tomu, že často u této půjčky není potřeba výpis z účtu, potvrzení o příjmu ani informaci z registru dlužníků, nic nebrání tomu, aby okamžitě po vyplnění nějakého online formuláře či zaslání SMS, dostal klient půjčku na svůj účet a nemusel na nic dalšího čekat.

Díky automatickým systémům poskytovatelů půjček je dnes už skutečně možné vše. Není na co čekat. Obvykle jde o bezúčelové nebankovní úvěry v řádech od 1 000 do 100 000 Kč. Vzhledem k nepotřebnosti nahlédnutí do registru a doložení příjmu se jedná o půjčku dostupnou i pro problémovější klienty, kteří již v minulosti měli se splácením potíže a jsou zaznamenáni v registru.

Peníze na ruku ihned?

Půjčky ihned mají dnes velký počet zájemců z několika důvodů. Těší se veliké oblibě zejména díky jednoduchosti a rychlosti sjednání a jejich poskytovatelé navíc klienty lákají na spoustu výhod. U některých společností si lze takovou půjčku sjednat například i v noci o víkendu. Většího zájmu než peněz ihned na ruku se činí peníze rovnou na účet.

Výhody půjčky ihned:

 • Rychlé získání prostředků – peníze na účtu už do 15 minut (i o víkendu)
 • Nejrychlejší půjčka vůbec
 • rychlé sjednání půjčky online z domova i přes telefon
 • možnost první půjčky zdarma
 • dostupnost i pro rizikové klienty
 • není třeba udat důvod udání půjčky
 • spolehlivost, že od dané banky peníze ihned na účet dorazí

Některé půjčky disponují i množstvím výhod navíc. Podmínky sjednávání vždy záleží na poskytovateli a to znamená, že i výhody úvěru mohou být u každého poskytovatele jiné. Důležité je ale vybrat si ověřeného poskytovatele a důkladně si pročíst smluvní podmínky, aby z požadované částky v závěru nebylo o několik set tisíc navíc!

Nevýhody půjčky ihned

Vždy je důležité důkladně si pročíst podmínky podání půjčky!

„Půjčím si peníze ihned!“ Myšlenka, která napadne ty, kteří již nemohou dále čekat na den výplaty a potřebují půjčit peníze ihned. Půjčky online a ihned mají rozhodně i množství nevýhod, kvůli kterým je potřeba sjednání takové půjčky důkladně promyslet.

Klienti po sjednání takového úroku často padají do dluhů nebo se potýkají s jinými finančními problémy. Rychlý způsob, jak získat peníze ihned, avšak i způsob, jak si v některých případech zadělat na nepříjemné problémy. V tomto sektoru se také objevuje spousta podvodníků, kteří poskytují půjčky jen za účelem svého vlastního zisku. Je řeč hlavně o nebankovních půjčkách ihned na účet.

Nevýhody půjčky ihned:

 • vysoké úroky
 • vysoká RPSN
 • vysoké poplatky za sjednání úvěru
 • krátká doba splatnosti
 • vysoké sankce za pozdní splátky
 • nepřehledné smlouvy
 • snadnější způsob naletění podvodníkům

Každý zájemce by si měl před sjednáním půjčky a podepsáním smlouvy důkladně prověřit poskytovatele skrze recenze a doporučení. Pokud člověk narazí na podvodníka, tak to může dlužníka vyjít opravdu draho a hrozí riziko dluhů a exekuce. Nevyplatí se proto pročíst pouze inzerát či stránky daného poskytovatele.

Dostupnost těchto půjček také představuje určité riziko. Vzhledem k tomu, že jsou tyto půjčky poskytovány i lidem v dluzích, exekuci nebo s problémy s příjmem, tak je veliké riziko, že tito klienti se dostanou do ještě horší situace. Tyto půjčky nejsou vhodným řešením finanční tísně. Vhodné je zvážit například konsolidaci půjček nebo refinancování.

Jak vydělat peníze ihned?

Nejvíce bezpečným způsobem, jak rychle získat nějaké finanční prostředky, je prodej nebo práce. Jedná se o způsob, který sice nepřináší peníze ihned od několika minut, nicméně pro člověka ve finanční tísni představují tyto způsoby opravdu nejvíce ideální řešení současné situace.

V první řadě může člověk prodat oblečení, vybavení, nábytek, chytrá zařízení, sportovní náčiní a další věci, které mu v domácnosti je tak leží bez využití. Dále se lze zaměřit na prodej nevyužitého majetku či pozemku, který již neslouží svému účelu. Za zmínku stojí určitě i pronajmutí nevyužívaného bytu mladými nájemníky. Touto cestou lze přijít na slušnou částku bez zbytečné námahy a práce.

V současné době, kdy má každý přístup na internet v podstatě kdekoliv a kdykoliv, nejsou způsoby, jak vydělat peníze ihned na internetu, složité. Může se jednat o stálou brigádu, nebo například o jednorázové vyplňování dotazníků. Internet v tomto ohledu přináší nespočet možností a fantazii se meze nekladou.

Online půjčka ihned na účet

Online půjčka ihned na účet je sice z pohodlí a domova, avšak je třeba si správně zvolit důvěryhodného poskytovatele.

Jak již bylo zmíněno, jedná se opravdu o rychlou a poměrně jednoduchou půjčku. Pokud někomu nevyhovuje hotovostní transakce, lze využít i online formuláře s vyplacením ihned na účet. Existuje několik poskytovatelů těchto půjček, kteří využívají online formu pro jejich zažádání. Níže jsou uvedeny některé příklady bank či věřitelů nabízející online půjčku ihned na účet:

 • Credit123 – od 1 000-25 000 Kč – doba splatnosti 30 dní
 • Ammado Půjčka – 10 000 – 800 000 Kč – doba splatnosti 1-8 let
 • SOS Credit – od 1 000 – 30 000 Kč – doba splatnosti od 7-28 dnů
 • Moneta Money Bank – od 5 000 – 1 500 000 Kč – doba splatnosti až 10 let
 • Home Credit – od 10 000 Kč až 250 000 Kč – doba splatnosti až 4 roky
 • Zaplo – od 1 000 až 30 000 Kč – doba splatnosti 30 dní
 • Smart půjčka – od 50 000 až 300 000 Kč – doba splatnosti až 4 roky

Všechny tyto online portály zaručují možnost půjčit peníze ihned, pokud není možnost osobního setkání s poskytovatelem nebo pokud někomu vyhovuje spíše bezkontaktní vyřízení.

Malá půjčka ihned na účet

Existují i tak zvané „mikro“ či „malé“ půjčky ihned na účet. Takové poskytují věřitelé v řádech stovek korun až menších tisícových částkách, na které je doba splatnosti kolem měsíce. Servery jako Minihotovost, Simple půjčka, Hyperfinance atp. se na tyto menší půjčky zaměřují. Samozřejmě je poskytují i ostatní poskytovatelé, ale důležité je opravdu nezapomenout pročíst si důkladně jejich podmínky splatnosti.

Opět se jedná o půjčky možné sjednat prostřednictvím webového portálu a získat tak rychlou online půjčku ihned na účet není nic těžkého.