Půjčka bez příjmu a registru – ihned i online

Rychlé půjčky bez příjmu zajistí, aby se rodinné finance rychle dostaly z červených čísel zpět do černých, tedy, aby každý měl na svém účtu už zase nějaké peníze na financování svých potřeb. Rychlé půjčky jsou vždy otázkou několika málo minut a celkem snadné administrativy.

Pro získání takové půjčky stačí obvykle vyplnit online formulář na webu, který zájemci nezabere více než pár minut. Za dalších několik minut se zájemci ozve poskytovatel, doladí detaily a už mohou být peníze na cestě ke klientovi. Je to snadné, rychlé a bez zbytečné administrativní zátěže. Dnešní moderní půjčky bez registru totiž přejí rychlým a kvalitním řešením.

Co je registr?

Tzv. regist je databáze, která shromažďuje informace o lidech, kteří někdy žádali o spotřebitelský úvěr. Nachází se zde informace o lidech, kterým byla žádost o úvěr schválena, ale i o lidech, kteří měli se schvalování žádosti problém. Každý, kdo někdy žádal banku o finanční výpomoc, je veden v minimálně jednom z takových registrů.

V registru lze zjistit, zda minulé žádosti o úvěr zájemce byly úspěšné, či ne. Zaznamenává se zde bezproblémovost splácení, a doplacení půjčky. Tyto informace slouží všem věřitelům ,aby posoudili, zda je zájemce schopen splatit úvěr, o který žádá. Žadatel s dobrou úvěrovou minulostí má větší šanci na schválení úvěru.

Problémy se splácením či narůstající dluhy jsou pak brány jako negativní záznam a oprávněně snižují zájemcovi šanci na schválení jeho budoucích úvěrů. Registry dlužníků jsou navíc legislativně povinny důkladně prověřit profil každého zájemce o úvěr.

Parametry půjčky

Parametry rychlé půjčky jsou vcelku jednoduché. Prvním parametrem je obvykle velikost půjčky. Zde ale má klient jedinečnou příležitost být ve své úvaze neomezení. Někteří poskytovatelé jsou totiž schopni poskytnout půjčku bez příjmu, ale například se zajištěním až do výše několika milionů korun.

Splatnost je pak logicky odvislá od toho, jaký druh půjčky to je, na jak dlouhou dobu, jestli je k půjčce nějaké zajištění nebo nikoliv a samozřejmě, jak velkou splátku v poměru k základní hodnotě půjčky si klient zvolí. Tyto všechny parametry pak vytváří úročení a roční procentní sazbu nákladů, která v sobě zahrnuje ještě veškeré další poplatky spojené s půjčkou.

Mikropůjčky bez doložení příjmů

Mikropůjčky jsou rychlé půjčky bez poplatku. Poskytovatelé mikropůjček nabízí půjčky nižších hodnot v řádech tisících korun. Vetšina poskytovatelů jsou nebankovní instituce, které při sjednávání nepožadují doložení příjmů, ani nenahlížejí do registru.

Doba splatnosti je u mikropůjček daleko kratší. Jedná se často o pár týdnů, nebo několik měsíců. Nejběžnější forma mikropůjčky je půjčka nižší čásky bez poplatků s dobou splatností jeden měsíc. 30 dní je u většiny poskytovatelů maximum doby splatnosti.

Mikropůjčky se mohou klientům zdát jako bezpečné a výhodné, nicméně zájemce musí půjčku vždy splatit kompletně včas. Pokud půjčka není splacená do dohodnutého termínu, postihují klienta vysoké sankce a poplatky, které nejsou vůbec zanedbatelné. Tyto půjčky je nejlepší využít pouze v akutních případech.

Jak půjčku získat

Jak již bylo řečeno v úvodu, rychlé půjčky bez příjmu jsou nejsnadněji získatelné přes internet. Stačí najít web, který zprostředkovává půjčky, vyplnit krátký formulář, doplnit detaily ohledně kontaktu na svou osobu a potvrdit odesláním.

Obratem zájemce kontaktuje pracovník poskytovatele, který navrhne nejlepší možné řešení, které klientovi bude vyhovovat. No a pak už nic nebrání tomu, aby získal skvělou půjčku podle svých představ.