Home Credit – recenze – půjčka, konsolidace

Home Credit půjčka je stálice na českém nebankovním trhu. Jde o jednu z nejoblíbenějších půjček, a to jak v Česku, tak ve světě. Díky silné finanční skupině, která tuto půjčku nabízí, je její oblíbenost opravdu vysoká. Jaké podmínky nabízí?

Půjčka totiž splňuje ty nejnáročnější požadavky nejenom českých klientů, ale celosvětově jde o opravdový unikát. Skvělou myšlenkou je vrácení části úroků při pravidelném a řádném splácení. Velice zajímavé jsou i úrokové sazby a možnosti velikosti půjčky až do 150 000 Kč. Home Credit půjčka je opravdový klenot na nebankovním trhu.

Alternativou pro každého, kdo hledá půjčku s širším úvěrovým rámcem, může být dobře známá Dodo půjčka. Sjednat ji lze až do výše 250 000 Kč a doba splatnosti může být až 5 let, v závislosti na výši půjčky a dalších faktorech.

Půjčka Home Credit

Jedná se o půjčku na cokoli, např. půjčku na auto nebo půjčku na televizi. Home Credit půjčka je poskytována od 10 000 do 150 000 Kč bez ručitele. Vyřízení půjčky je zdarma a v případě předčasného splácení Home Credit půjčky nejsou účtovány žádné další poplatky.

Home Credit půjčka je půjčka, kterou je možné do jednoho měsíce od poskytnutí půjčky zrušit. Home Credit půjčka je levná půjčka s roční úrokovou sazbou již od 12,5 %. Home Credit půjčka je půjčka od silné společnosti se zárukou kvality poskytovaných služeb.

Pokud člověk váhá, zda si o půjčku zažádat, může se podívat na recenze Home Credit a využít Home Credit kalkulačku, díky které si snadno každý z pohodlí domu spočítá, jestli se mu půjčka vyplatí.

Parametry půjčky

Home Credit půjčka je tedy poskytována od 10 000 do 150 000 Kč. Splatnost si volí klient podle svého uvážení a samozřejmě je nutné respektovat i výši půjčky a svůj příjem. Na výběr má zájemce mezi 12 až 84 měsíci.

Za tuto dobu při maximální splatnosti tak půjčka nikterak výrazně neovlivní rodinný rozpočet, takže fakticky klientovi pomáhá, než aby ho finančně takříkajíc vyždímala.

Pokud bude zákazník řádně splácet, dostanete zpět až polovinu úroků. Ano, je to skutečně tak. Home Credit si váží svých odpovědných klientů a tuto skvělou nabídku nabízí plošně pro každého.

V případě dotazů je k dispozici Home Credit infolinka. Je možné tak zavolat v případě dotazů a nejasností. Home Credit pobočky neexistují. Společnost věří, že lze vše věřit jednoduše online.

Výhody a nevýhody půjčky

Home Credit půjčka je dobře dostupná a pro její sjednání jsou potřeba pouhé dvě minuty. Zájemce nejdříve projde prvotním posouzením a následně se ho ujme odborník, který žadatele provede žádostí a vyřízením půjčky až do úplného konce.

Hlavní výhody Home Credit půjčky:

 • velmi rychlé sjednání půjčky a vyřízení žádosti – vše online
 • neúčelová půjčka
 • možnost změny výše a počtu splátek
 • možnost odložení splátek
 • sjednání půjčky, vedení i předčasné splacení zdarma
 • férová společnost

Peníze klienti mohou dostat převodem na bankovní účet, nebo si mohou částku vybrat na pobočkách České pošty. Převod peněz u Home Credit je velmi rychlý a může trvat jen pár minut. Půjčky jsou poskytovány i lidem se záznamem v trestním rejstříku.

Nevýhody Home Credit půjčky:

 • kontrola záznamů v registru dlužníků
 • není pro lidi v exekuci

Home Credit půjčka nepatří mezi nebankovní úvěry, které jsou poskytnuty každému. Home Credit se při schvalování žádosti ohlíží na to, jak je zájemce schopen půjčku splácet. Půjčku také nemohou získat dlužníci či lidé v exekuci, protože poskytovatel kontroluje záznamy v registru dlužníků.

Jak o půjčku požádat

Home Credit půjčka je celkem snadná a rychlá online půjčka. Speciálně upravený formulář na žádost může každý použít pro první kontakt se společností. V případě problému je dobré využít kontakt na Home Credit, na kterém se ozve vždy příjemný zaměstnanec společnosti, který se bude snažit s daným problémem poradit.

Zájemce si navolí, kolik chce půjčit, jak dlouho splácet a půjčka už se pro něj připravuje. Stačí si připravit dva doklady totožnosti, údaje o zaměstnavateli a číslo bankovního účtu, kam mají být peníze převedeny. A zájemce se už může těšit na svou půjčku.

Je také možné využít přihlášení do Home Credit účtu pro lidi, kteří již o půjčku zažádali.

K registraci je také možné využít mobilní aplikaci Home Credit. Návod, jak s danou aplikací pracovat, je k nalezení na webu. Jedná se o jednoduchou a intuitivní aplikaci, kterou stačí stáhnout, spustit a vyplnit údaje o tom, kolik si chce člověk půjčit, typ splácení a také se zde vyplňuje měsíční splátka.

Na závěr se v aplikaci vyplňuje číslo účtu, na který budou peníze po schválení půjčky vyplacené. Funguje také Home Credit převod peněz o víkendu, takže o půjčku je možné žádat kdykoliv.

V aplikaci je také vidět číslo účtu Home Credit a všechny základní informace, které se člověku mohou hodit.

Správce financí Home Credit – přihlášení

Pomocí mobilní aplikace Správce financí Home Credit může mít každý svoje finance pod kontrolou, a to kdykoliv a kdekoliv. Jedná se o jednoduché přihlášení pomocí otisku prstu nebo PINem.

Je zde také možné využít pohodlnější potvrzování plateb kartou na internetu. Online přehled daného produktu je v aplikaci k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Správce financí Home Credit je opravdu zajímavou mobilní aplikací, kterou může využít každý, kdo má chytrý telefon a přístup k internetu.

Konsolidace Home Credit

Home Credit konsolidace půjček je způsob, jak sloučit více půjček do jedné. Při konsolidaci půjček nevzniká nový úvěr, ale všechny stávající jsou sloučeny do jednoho velkého, který má lepší podmínky. Může se jednat o nižší měsíční splátky, lepší úrok, případně kombinaci obojího. Některé společnosti také nabízí odpuštění několika splátek při řádném splácení.

Společnost Home Credit nabízí nebankovní konsolidaci půjček v celkové výši 30 000 až 600 000 Kč. Dobu splatnosti si pak zájemce může sjednat na dobu mezi 1 rokem a 10 lety. Sjednání úvěru, jeho vedení i předčasné splacení je pro všechny klienty bez výjimek zdarma.

Základní parametry konsolidace Home Credit:

 • Výše konsolidace: 30 000–600 000 Kč
 • Počet půjček: neomezeno
 • Doložení příjmu: ano
 • Kontrola záznamů v registru dlužníků: ano
 • Poplatky za vyřízení, vedení a předčasné splacení: ne
 • Doba splatnosti: 12–120 měsíců
 • RPSN: od 8,1 %

Klient si může u Home Credit sloučit několik různých typů úvěrů. Konsolidovat lze kreditní karty, spotřebitelské úvěry, leasingy či kontokorenty. Jejich počet není omezený, limit spočívá akorát v maximální výsledné výši konsolidace.

Výhody a nevýhody konsolidace Home Credit

Konsolidace půjček Home Credit v sobě skrývá mnoho benefitů, a proto je u lidí tak oblíbená. Mezi ně patří například jednoduchost a rychlost vyřízení. Zájemce nemusí jít vůbec na pobočku a vše může vyřídit online z pohodlí domova.

Hlavní výhody konsolidace Home Credit:

 • sjednání zdarma
 • žádost a vyřízení online
 • možnost odložení splátek
 • možnost půjčení navíc
 • různé způsoby splácení
 • předčasné splacení zdarma

Konsolidaci lze splácet bankovním převodem, složenkou nebo na terminálech Sazky. Klient má také možnost mimořádné splátky, kterou může splatit celý úvěr zcela bezplatně. Je také možné v rámci konsolidace navýšení úvěru Home Credit půjčky.

Nevýhody konsolidace Home Credit:

 • možnost navýšení RPSN až na 30,7 %
 • doložení příjmů
 • nahlížení do registru

Konsolidace Home Credit není pro všechny. Poskytovatel totiž při vyřizování žádosti nahlíží do registru dlužníků a po zájemci požaduje také doložení příjmů. Zájemci s negativním záznamem v registru či bez stabilního příjmu tedy nemají šanci konsolidaci získat.

Na webu Home Credit je možné si předběžně zjistit, jak by mohlo vypadat splácení takové konsolidace. Díky online kalkulačce je možné okamžitě zjistit výši měsíčních splátek, úroků, RPSN a celkové splacené částky.

Zrušení karty Home Credit

Žádost o zrušení kreditní karty Home Credit není vůbec složitá. Blokace karty je procesem, v jehož důsledku dojde ke znemožnění užívání platební karty. V tom spočívá zrušení kreditní karty Home Credit.

Každý klient tuto kartu může zablokovat během krátké chvíle pomocí zákaznické linky, případně k tomu může využít mobilní aplikaci Home Credit.

V případě, že dojde ke krádeži nebo ztrátě kreditní karty, by blokace měla proběhnout co nejrychleji, aby kartu nezneužila jiná osoba. Kartu je možné zablokovat buď pouze dočasně, nebo trvale.

Pokud dojde k dočasnému zablokování kreditní karty Home Credit, je možné ji zase snadno aktivovat. Klienti dočasné zablokování používají ve chvíli, kdy nemohou kreditní kartu najít.

Zablokovaná karta přestává fungovat momentem blokace, čímž společnost svým klientům zaručuje bezpečné používání kreditních karet.