Půjčka před výplatou ihned na účet

Každý měsíc lidé nemusí vyjít s penězi. Stačí zpožděná výplata od zaměstnavatele nebo nečekané výdaje. Nesplacené složenky toto však nezajímá. Jestli po zaplacení všech účtů lidem nezbydou finance na vyžití, pak mohou zkusit půjčku od výplaty, díky níž si zapůjčí nízkou částku na krátkou dobu.

Před výplatou je s penězi potřeba hospodařit. K ušetření stačí přitom velice málo – odpustit si nesmyslné nákupy oblečení, které brzy vyjde z módy, jídla, jež se nestačí zpracovat, nebo vynechat drahé výlety za zábavou.

Online půjčka před výplatou je dnes už standardizovaná forma půjčky opravdu pro každého. A to hned z několika důvodů. Prvním je zákonná úprava, která dává šanci opravdu každému získat půjčku.

Stát se snaží regulovat půjčky vyšší než několik tisíc korun, aby nedocházelo ke znevýhodňování spotřebitelů, kteří si chtějí půjčit velkou částku, avšak banka či nebankovní instituce se je snaží využít.

Malých půjček se to netýká, protože na poli drobných úvěrů operuje velká konkurence. Dobré podmínky jsou už součástí nepřeberné nabídky poskytovatelů. Rychlá krátkodobá půjčka před výplatou je tedy snadný způsob, jak získat nutné peníze.

Co je to online půjčka před výplatou?

Půjčka před výplatou umožní vyřešit akutní problémy. Jde o neúčelovou půjčku, takže klient nemusí poskytovateli sdělovat, na co peníze použije. Zkrátka získá půjčku a jejich využití je pouze na něm.

Na rozdíl od většiny běžných úvěrů, které nabízejí banky či nebankovní společnosti, si žadatel o půjčku do výplaty pro každého může zapůjčit pouze nižší sumu peněz. Vyřízení úvěru je velmi rychlé – některé společnosti peníze mohou zaslat do 15 minut, a to i během víkendu či o státních svátcích.

Zapůjčení peněz je jednoduché. Každý si vybere přesně to, co potřebuje. Není to nic složitého a vyřízení žádosti zvládne opravdu každý. Ve většině případů jsou peníze vypláceny na bankovní účet. Pokud žadatel potřebuje, půjčku může získat v hotovosti. Půjčka na ruku bez účtu má však svoje rizika ve formě potenciální hrozby pro dlužníky – lichva.

Parametry rychlé půjčky o víkendu

O půjčku před výplatou je možné zažádat u banky i nebankovní společnosti. Jedná se o malou půjčku, kdy je možné zapůjčit si sumu do několika málo tisíc korun s dobou splatnosti okolo čtrnácti dnů. Samozřejmostí je možnost dalšího prodloužení, nicméně i zde je nutné počítat s extra náklady.

Úvěr tedy neposkytuje velké finance, proto je vhodný pouze pro lidi, kteří potřebují peníze rychle a k vyřešení drobných finančních starostí. Půjčka do výplaty je vhodná pouze pro lidi s pravidelným příjmem, kteří dokážou následně úvěr bez problémů splatit.

V opačném případě se následky půjčky do výplaty stanou velkým problémem, který je velmi nákladný a může klienta dostat až do seznamu SOLUS.

Půjčka do výplaty od banky

Bankovní společnosti nenabízí přímo půjčku do výplaty, pouze její obdoby. Každá banka úvěr nazývá jinak (např. rychlá půjčka) a stanovuje si vlastní pravidla.

Univerzálním pravidlem je to, že společnosti poskytují úvěry pouze bonitním klientům, tj. těm, kteří nejsou rizikoví. To znamená, že nesmí být uvedeni v registru dlužníků. Banka musí mít přehled o příjmech daného klienta. Pokud je nedostatek peněz před výplatou pouze výjimka jinak poctivého klienta, je vhodným žadatelem.

Lidé bez dostatečného příjmu nebo ti, kteří ho nemohou doložit, budou pro nedostatečné příjmy odmítnuti.

Bankovní půjčky do výplaty jsou ve většině případů poskytovány minimálně od 5 000 Kč, pouze některé společnosti nabízejí i nižší úvěry. Klient však může zažádat o vyšší částky, například až 50 000 Kč.

Je potřeba nezapomenout, že čím nižší částku si klient zapůjčí, tím vyšší úroky zaplatí. To znamená, že ti, kteří potřebují méně peněz, přeplatí. Doba však může být u některých produktů poměrně dlouhá, například od 12 měsíců. Nemusí se tedy nutně jednat o rychlou krátkodobou půjčku před výplatou.

O online půjčku do výplaty si vhodní žadatelé mohou podat žádost přes internetové bankovnictví. Pokud budou schváleni, peníze budou vyplaceny na bankovní účet.

Lidé s platnou debetní kartou ji mohou využít jako pomocníka v nouzi. Pokud majiteli karty dojdou peníze, banka nabízí kontokorent.

Výhody půjčky do výplaty od banky jsou následující:

 • rychlé vyřízení
 • banka nebude požadovat ověření příjmů po poctivém klientovi
 • snadné sjednání online
 • možnost kontokorentu místo půjčky

Jaké jsou nevýhody bankovního úvěru, který nabízí nízké částky? U této půjčky klient musí dopředu vědět:

 • možnost úvěru pouze pro vhodné klienty
 • minimum pro zapůjčení bývá 5 000 Kč
 • čím nižší částka, tím vyšší úrok

Na tento úvěr nemusí dosáhnout řada klientům kvůli nevhodné bankovní minulosti. Proto jsou zde nabídky od nebankovních společností.

Rychlá půjčka ještě dnes od nebankovní společnosti

I nebankovní společnosti nabízejí půjčku do výplaty. Na rozdíl od bank nabízejí úvěry i rizikovým klientům se záznamy v registru dlužníků či bez dokládání příjmů. Poskytování žádostí je posuzováno individuálně. Jestli má klient vroubek z minulosti, může ho vysvětlit.

Přestože jsou nebankovní společnosti benevolentní, klienti s nedořešenou finanční situací jako je exekuce a insolvence mohou být odmítnuti kvůli nedostatečné bonitě.

Výhodou rychlé krátkodobé půjčky před výplatou je to, že si žadatel může zvolit přesně takovou částku, kterou nutně potřebuje. To znamená, že si lze půjčit pár stovek i několik tisíc korun.

Další výhodou je to, že některé nebankovní společnosti vyplácí peníze i v hotovosti, nikoliv pouze na bankovní účet. Klient si půjčku vybere na pobočkách či spřízněných společnostech (benzínky, některé trafiky). Tuto možnost nenabízí všechny nebankovní společnosti.

Rychlá půjčka ihned na účet od nebankovních společností musí být rychle splacena. V některých případech je tato doba pouze 7 dnů, v jiných 14 dnů nebo 30 dnů. Aby se klient vyhnul nepříjemnému překvapení, které se pojí s vysokými sankcemi, musí si vždy řádně přečíst smlouvu.

O rychlou půjčku ještě dnes na účet klient žádá online. Na internetových stránkách vybrané společnosti vyplní jednoduchý formulář se jménem, kontaktními informacemi a částkou, kterou potřebuje. Po odeslání žádosti se začne jeho požadavek zpracovávat.

Do pár minut bude znát odpověď. Jestli je schválen, obratem mu zavolá obchodní zástupce, s nímž dořeší smlouvu, potřebné informace a další dodatky. Půjčka před výplatou je vyplacena ihned na účet do pár minut. Výplata peněz v hotovosti může být na delší dobu.

Většina nebankovních společností nabízí novým klientům první půjčku do výplaty zdarma, tj. bez úroků a poplatků. Další úvěry budou bez této možnosti.

Výhody online půjčky před výplatou

Rychlá půjčka ještě dnes má výhody, jimiž jsou:

 • online sjednání
 • rychlé a snadné vyřízení
 • možnost zapůjčení nižší i vyšší sumy peněz
 • peníze na účet nebo v hotovosti
 • individuální přístup při posuzování bonity
 • první půjčka do výplaty bývá zdarma

Jednoduchou žádost přes internet zvládne vyplnit každý uchazeč o úvěr. Další podstatnou výhodou je rychlé zaslání peněz na účet bez zbytečného potvrzování a papírování.

To všechno je důvod, proč se půjčka před výplatou na účet stává čím dál více oblíbenou finanční možností, kterou využívá větší a větší počet lidí. Jde o rychlé peníze bez námahy.

Nevýhody rychlé půjčky ihned na účet

Před žádostí o půjčku ihned na účet je nutné zvážit i její nevýhody. Je třeba brát ohled na následující aspekty:

 • krátká doba splatnosti (14 dnů, 21 dnů, 30 dnů)
 • žadatelé bez vyřešené finanční situace budou pravděpodobně odmítnuti
 • vysoké úroky a RPSN
 • vysoké sankce za pozdní splácení
 • některé společnosti jednají neférově

Před uzavřením půjčky online na účet by si měl klient řádně přečíst smlouvu. Především u doby splatnosti je důležité ověřit si její délku, aby se žadatel vyhnul případným vysokým úrokům a poplatkům.

Před zažádáním o půjčku před výplatou je nutné zvážit jak její klady, tak i zápory.
Před zažádáním o půjčku před výplatou je nutné zvážit jak její klady, tak i zápory.

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Nebankovní společnosti nabízejí i rychlé půjčky bez dokládání příjmů. Díky tomu si o úvěr mohou zažádat i lidé, kteří by u banky neuspěli kvůli nedostatku příjmů. Jedná se o půjčku pro všechny.

Přestože z názvu toto není patrné, banky po klientech budou požadovat doložení alespoň nějakých příjmů, a to:

 • výpisem z účtu za 3-6 měsíců
 • výplatními páskami za poslední 3 měsíce

Dokumenty není třeba mít ověřené. Společnostem stačí jejich fotografie nebo kopie. Klient, který nemůže příjem doložit, bude muset najít ručitele.

Rychlá půjčka o víkendu

Zatímco o víkendu mají banky zavřeno, nebankovní společnosti nikoliv. Díky tomu nabízí rychlou půjčku o víkendu. Zažádat o ni je možné online prostřednictvím obdobného formuláře jako o půjčku do výplaty.

Na rozdíl od rychlé půjčky bez dokládání příjmů žadatel o rychlou půjčku o víkendu musí doložit pravidelný a stabilní příjem. To znamená, že klient musí být solidní a nedostatek peněz je pouze výjimka.

Pokud bude klientova žádost schválena, peníze budou odeslány během pár minut. Avšak může se stát, že kvůli bankovním převodům se výplata půjčky o víkendu ihned na účet opozdí, na což poskytovatelé upozorňují předem.

SMS půjčky o víkendu

Dalším účinným způsobem, jak do výplaty vyžít, je rychlá SMS půjčka o víkendu. Tyto půjčky fungují na stejném principu s drobným rozdílem. Klient podává žádost prostřednictvím SMS, nikoliv přes internet. Celkový proces schvalování se však nijak neliší. Peníze má klient na účtu do několika minut.

Díky moderní službě okamžitých plateb klienti mohou získat peníze na svůj účet ihned i o víkendu. Pokud má žadatel o úvěr bankovní účet v jedná z následujících bank, peníze mu budou připsány ihned i o víkendu:

 • Air Bank
 • Banka Creditas
 • Česká Spořitelna
 • ČSOB
 • Equa bank
 • Fio banka
 • Komerční banka
 • MONETA Money Bank
 • Raiffeisenbank

SMS půjčky o víkendu jsou nejvíce výhodné pro stálé a opakující se zákazníky. Při prvním zřízení SMS půjčky totiž klient vyplňuje formulář s osobními údaji. Tento formulář stačí vyplnit pouze jednou, poskytovatel následně bude mít údaje u sebe v databázi a žadateli stačí poslat pouze SMS s žádostí o úvěr.

Půjčka online ihned na účet nonstop

V naléhavých případech lidé potřebují zapůjčit peníze uprostřed noci, o státním svátku nebo o víkendu. Nonstop půjčka je produkt nebankovních společností, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pro každého.

Vyřízení prvního úvěru bývá komplikovanější než vyřízení dalších půjček. Na internetových stránkách společnosti si klient musí nejprve vytvořit profil. Tento proces není rychlý, naopak může trvat až několik dní.

Při dalších půjčkách online ihned na účet nonstop klient žádá online formulářem nebo SMS zprávou. Vyřízení je velmi rychlé. Peníze může získat v hotovosti na ruku či na bankovní účet.

Půjčka online ihned na účet nonstop cílí na klienty, kteří nejsou bonitní nebo mají záznam v registru dlužníků. Proto se budou ke společnosti vracet pro další půjčky bez příjmu. Podmínky pro schvalování žádostí o půjčku do výplaty nonstop jsou velmi benevolentní. Avšak společností nabízejících nonstop půjčku není mnoho.

Riziko nebankovních půjček

Nebankovní půjčky jsou v dnešní době stále více oblíbené. Jedním z důvodů je to, že nebankovní instituce poskytují půjčky zájemcům, kteří neuspěli u bank. Jedná se hlavně o klienty, kteří mají záznam v registru dlužníků, který banka kontroluje u každé žádosti o úvěr.

Další nespornou výhodou je to, že velká část poskytovatelů nebankovních půjček nežádá po zájemci doložení příjmů. Úvěr si tak mohou sjednat i lidé, kteří nemají příjem dostatečně vysoký na to, aby půjčku i s úroky splatili do daného termínu.

Tyto půjčky se tak řadí mezi rizikové úvěry. Jsou totiž dostupné téměř všem, nicméně ne každý je dokáže splatit. Navíc tyto úvěry mívají často velmi vysoké poplatky, úroky a sankce v případě nesplacení. Je tedy dobré několikrát zvážit, zda je potřeba si takový úvěr zřizovat. Lidé v tíživé situaci se často dostanou po získání nebankovní půjčky do ještě horší finanční situace.