Range Rover SVAutobiography 2018: Business class

Jaguar Land Rover představil v Los Angeles luxusní Range Rover SVAutobiography 2018. Novinka má zadní sedadla nastavitelná ve 24 směrech, masáž horkými kameny nebo vyhřívanou opěrku nohou. Co dalšího tento model nabízí?

Nový model přináší kombinaci výborného zpracování a moderních technologií. U modelu Range Rover SVAutobiography se ještě zvýšil komfort díky novým technologiím. Zadní sedadla Executive Class jsou nastavitelná ve 24 směrech a patří k hlavním prvkům tohoto luxusního modelu. V kombinaci s prodlouženým rozvorem náprav nabízejí prostor pro nohy větší než 1,2 m.

Rozmazlovací výbava

Součástí výbavy jsou také opěradla nastavitelná v rozsahu 40 stupňů, masáž horkými kameny i vyhřívaná opěrka nohou. Zadní pevně uložená středová konzole prodlužuje celkovou délku kabiny.

Nový model zároveň nabízí cestujícím možnost zavřít zadní dveře pouze stisknutím tlačítek na zadní konzole. Elektricky výsuvné zadní stolky a integrované obrazovky multimediálního systému dají možnost používat internetové připojení 4G a WiFi hotspot.

Luxus do detailů

Chladicí box ukrytý mezi zadními sedadly je schopný pojmout dvě láhve vína nebo čtyři láhve o objemu 600 ml. Exkluzivní hodinky Zenith inspirované modelem Elite 6150 jsou umístěné na zadní středové konzole. Jejich rýhovaný rámeček ladí s povrchem tlačítka startování motoru, voliče automatické převodovky a pedálů.

Range Rover SVAutobiography je ztělesněním luxusu, komfortu a prvotřídního zpracování. Tento vůz dokládá zaměření na detail, které je charakteristickým znakem pro nejluxusnější SUV této značky po téměř padesát let.

Označení SVAutobiography je určeno pro nejluxusnější auta. Stejně jako označení SVR patří k nejrychlejším a SVX v terénu nejschopnějším variantám. Příchod vylepšeného Range Rover SVAutobiography posiluje luxusní část naší rodiny SV.

Čtyřlístek silných motorů

V nabídce čtyř pohonných jednotek je také nový moderní plug-in hybridní systém schopný ujet v čistě elektrickém režimu až 51 kilometrů a vylepšený kompresorem přeplňovaný zážehový motor, který disponuje výkonem 565 koní.

Nabídka motorizací pro SVAutobiography:

EngineVýkon (k)Točivý moment (Nm)CO2 (g/km)
3.0L TDV6258600182
4.4L SDV8339740219
2.0L Si4 PHEV (P400e)40464064
5.0L V8 S/Charged SVAutobiography565700294