Smart půjčka – recenze – na ruku i pro exekuce

Smart půjčka patří k předním online půjčkám u nás. Jde o rychlou online půjčku, kterou lze vyřídit přes internet. Není potřeba nikam chodit ani nikde čekat, nemusí se prakticky nic. O všechno se postará poskytovatel půjčky.

Žadatel si pouze vybere, jak velkou částku chce a jak dlouho ji potřebuje splácet. Na výběr má spoustu možností a variant. Jediné, co musí člověk splnit, je mít pravidelný měsíční příjem a věk nad 18 let. Pokud obě podmínky žadatel splňuje, už nic nebrání tomu, aby tuto výhodnou půjčku získal.

Původním poskytovatelem Smart půjček byla společnost JET Money. V roce 2018 ji ale převzala společnost EC Financial Services, a. s., která nadále tuto půjčku klientům poskytuje. Nová Smart půjčka má pouze lehce odlišné, nicméně výhodnější podmínky.

Co je Smart půjčka?

Smart půjčka se řadí mezi nebankovní půjčky. To znamená, že ji neposkytuje banka, ale nebankovní instituce. Výhodou nebankovních půjček jsou mírnější podmínky pro jejich zřízení a nebankovní instituce často nenahlíží do registru dlužníků.

Smart půjčka je neúčelová. Jinak řečeno, klient nemusí žádným způsobem dokazovat, na co si peníze půjčil. Úvěr si může sjednat každý na cokoliv podle svého uvážení a účel půjčky nemusí klient nikde uvádět.

Řadí se také mezi tzv. rychlé půjčky. Rychlé půjčky jsou takové půjčky, které si může zájemce sjednat online ihned z jakéhokoliv místa. Takové úvěry jsou pro svou jednoduchost ve sjednávání oblíbené hlavně u lidí, kteří potřebují peníze ihned.

Postup získání půjčky

Postup získání Smart půjčky je celkem jednoduchý. Stačí vyplnit krátký formulář. Do něj vepíše zájemce svoje iniciály, adresu, kontakt a požadavky na půjčku. Nic víc.

Formulář se odešle a tím zájemcovy starosti skončily. Počká si, až mu zavolá pracovník poskytovatele, vše vysvětlí, shrne a nastíní další postup. Klient už se nemusí starat vůbec o nic.

Parametry a žádost

Parametry Smart půjčky jsou celkem jasné. Půjčit si lze od 5 000 do 50 000 Kč podle svého uvážení na jakoukoliv věc. Jde totiž o neúčelovou půjčku, takže záleží pouze na klientech, na co peníze použijí.

Splatnost půjčky je pak stanovena v rozmezí od 8 do 13 měsíců podle velikosti půjčky a samozřejmě i podle možností klienta. Vždy záleží hlavně na lidech, jak jim půjčka vyhovuje. Pro získání půjčky postačí dva doklady totožnosti pro ověření identity a je to. Už není na co čekat.

Vyberte si půjčku, vyplňte formulář níže právě teď a můžete se těšit až na 50 000 korun. Vyřízení žádosti nikdy nebylo tak snadné.

Proč zrovna Smart Půjčka?

Mimo výjimečně rychlé možnosti sjednání půjčky vyniká Smart půjčka i v dalších bodech. Jedná se například o:

  • Celková jednoduchost sjednání (lze sjednat v domova online)
  • Rychlost sjednání (peníze na účtu už za 15 minut)
  • Dostupnost i pro lidi odmítnuté bankou

Pokud si Smart půjčku sjednává někdo, kdo má sjednaný účet u vybraných bank, pak mu peníze budou připsány do 15ti minut od sjednání i o víkendu. Jedná se o tyto banky: Air Bank, ČSOB, CREDITAS, Česká Spořitelna, Fio banka, Komerční banka, Moneta Money Bank, PFF banka a Raiffeisenbank.

Smart půjčku lze sjednat opravdu kdykoliv a kdekoliv. Zájemci postačí pouze přístup k internetu a průkaz totožnosti. Půjčku si lze sjednat 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Nevýhody Smart půjčky

Jako každá nebankovní půjčka má i Smart půjčka své nevýhody. Mezi ně patří hlavně tyto dvě:

  • Vysoká úroková sazba
  • Vysoký poplatek za poskytnutí úvěru

Ačkoliv je vedení úvěru zdarma, tak si společnost účtuje 500 Kč za jeho sjednání. Úroková sazba se pak pohybuje kolem 18 % RPSN.

Stejně jako jiné nebankovní půjčky i tato cílí převážně na lidi s nestabilní finanční situací. Vzhledem k tomu, že při sjednávání půjčky se nenahlíží do registru, tak si tuto půjčku může sjednat i již zadlužený člověk. I přes to, že žadatel musí doložit své příjmy, tak ne každý je schopen půjčku nakonec splatit.

Podmínky pro sjednání Smart půjčky jsou například minimální věk 18 let, doložení příjmů a dva doklady totožnosti (občanský průkaz a jeden další).