TÉMA: Krasavci na čtyřech kolech

Ačkoli je krása hodně široký pojem, na trhu se najdou SUV, které mají skutečný sex-appeal. Vybrali jsme stylové krasavce na čtyřech kolech, kterým to prostě sekne.

Hmatatelná vášeň

Vášnivé a krásné, to jsou úplně nejtypičtější přirovnání pro Alfu Romeo. Ikonický design současné modelové řady doplňuje dvakrát přeplňovaný 2,9litrový šestiválec s výkonem 510 koní. Přidejte k tomu 600 Nm točivého momentu, osmirychlostní automat, pohon 4×4 a máte recept na román pro řidiče. Zvenčí vyzývají k pohledům dvacetipalcové lité disky, čtveřice koncovek výfuku a zelený čtyřlístek pro štěstí.

Symbol výkonu

Mini dnes už není jen sexy autíčkem pro holky nebo komickým dopravním prostředkem pana Beana. Pod patronátem BMW britská značka vzkvétá a patří k jedné nejstylovějších vůbec. Na trhu však nestačilo mít jen přepracovanou klasiku, a proto se narodilo SUV Countryman. Díky šikovným technikům z John Cooper Works dostal Countryman zážehový 231koňový dvakrát přeplňovaný dvoulitr a sportovně laděné doplňky.

Další krasavce a více informací se dočtete v našem SUV Magazínu 2-2019 se SsangYongem Rexton na obálce a Subaru Forester na malé obálka. Chybí vám starší číslo nebo chcete přeplatné? Navštivte náš e-shop https://www.casopisyknihy.cz/!