Unikátní osmiválcový Chevrolet pro lovce a dobrodruhy

Co vznikne, když se dají dohromady moderní country, lov a off-roading? Chevrolet představil koncept, který všechny tyto prvky spojuje. Jde o ostřílený Suburban Luke Bryan pro lovce a dobrodruhy.

Lovec s osmiválcem

Výrobce ukázal prototyp na veletrhu SEMA 2017 v Las Vegas. Model Luke Bryan v zeleném kabátě nabídne spoustu místa pro posádku a objemný kufr. Koncept má základ v sériovém Chevroletu Suburban modelové řady 2018. Srdcem auta je vidlicový osmiválec o objemu 5,3 litru s výkonem 355 koní a točivým momentem 520 Nm. Šestirychlostní automat posílá výkon na všechna čtyři kola.

Extra porce výkonu

S paketem pro tažení přívěsů může člověk za auto zapřáhnout přes 3600 kg. Motor využívá Chevrolet Performance systém přívodu studeného vzduchu do motoru. To přináší porci výkonu navíc. Auto dostalo také šestipístkové přední brzdy, vylepšené odpružení, ochranu podvozku, tažné háky a 22“ kola se speciálními pneumatikami.

Oranžové sladění

Karoserii zdobí oranžové doplňky. Na střeše je široká LED rampa a střešní nosič Thule. Zadní sklopné dveře slouží jako nosič rezervního kola. V zastřešené části vozu nad zavazadlovým prostorem chybí skla. To urychluje nakládání i vykládání menších předmětů.

Interiérové čalounění navrhli designéři ve stylu kamufláže. Volant, výplně dveří, přístrojová deska a středová konzole ladí s karoserií. Třetí řada sklopných sedadel je otočená do protisměru, včetně jejího zábavního infosystému. Suburban Luke Bryan dostal také kvalitní audiosystém Chevrolet Accessories Kicker.