Výjimečný zvuk osmiválce Fordu Ranger Dakar na Legendách!

Druhý červnový víkend se tradičně ponese v duchu největší motoristické slavnosti ve střední Evropě známé jako Legendy. Na takto významné události nebude chybět ani tým South Racing CE. A také posádka ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal, která představí při exhibičních jízdách svůj nový dakarský speciál Ford Ranger.

„Na Legendách jsme od samého počátku a jsem rád, že letos tam můžeme představit náš nový speciál FORD Ranger Dakar s osmiválcovým motorem Mustang. Tenhle vůz miluji i kvůli jedinečnému zvuku. Myslím, že budeme horkými kandidáty na vítězství v této kategorii,“ řekl k účasti na Legendách s úsměvem Tomáš Ouředníček.

Tým South Racing CE představí v pražských Bohnicích taky pravý americký showtruck Ford F-750 Camper. Ten týmu slouží jako hospitality a servisní zázemí. Na Legendách máte možnost usednout i na horké sedadlo spolujezdce. Celý tým se na vás bude těšit na Legendách ve dnech 10. a 11. června!

 „Zdejší atmosféra je naprosto úžasná a každý rok přijde víc a víc lidí. Navíc je to jen jedna z mála příležitostí v České republice, jak se ukázat našim fanouškům a poděkovat jim za celoroční přízeň a společně oslavit naše velké africké vítězství,“ těší se Tomáš Ouředníček.

Na Legendách, které mají letos motto „Italský design“, se představí i další závodní vozy včetně rallyových speciálů. Co se týká unikátních silničních supersportů, k vidění bude třeba Pagani Huayra, Lamborghini Centenario i historická Alfa Romeo 8C Zagato. Ani jeden z těchto vozů nemá cenu nižší než 40 milionů korun. Celková hodnota všech exponátů je vyšší než miliarda korun.