SMS půjčka – ihned úplně každému

Existuje varianta SMS půjčky ihned, u které lze využít až skoro neomezených možností poskytovatelů půjček.

Speciální a nová SMS půjčka ihned úplně každému byla stvořena pro každého, kdo má potřebu získat peníze navíc a ihned. Žadatelé nejsou omezeny dobou čekání na schválení úvěru, to vše proběhne velmi rychle.

Žadatelé mohou získat dokonce první půjčku zdarma bez poplatku za poskytnutí úvěru.

SMS půjčka nabízí rychlé řešení bez složitého papírování a administrativy. Tato půjčka je primárně nabízena na autobusových zastávkách, v inzerátech v novinách nebo v poslední době i přes internet. Jde o půjčku, kde dojde k prvotní registraci buď telefonicky, nebo přes webový formulář a následně dojde k potvrzení pomocí mobilního telefonu. Ať už formou krátké textové zprávy, nebo zatelefonováním. To se liší dle druhu a přístupu poskytovatele. Žadatel o půjčku má ale vždy velice jednoduché pokyny ke splnění a peníze jsou obvykle vypláceny obratem.

SMS půjčka

SMS půjčka je rychlá finanční výpomoc, pokud potřebujete malou půjčku. Částku ve výši několika tisíc korun, lze získat odesláním SMS. Tato forma SMS půjčky je původem ze severských zemí, proto se jí také říká Finská půjčka. SMS půjčka je výhodná jako rychlá půjčka menšího obnosu před výplatou. Rozhodně není SMS půjčka určená k řešení větších finančních potřeb. SMS nebo finská půjčka je sjednávaná odesláním SMS zprávy a výsledek žádosti, zda byla vaše SMS půjčka schválena se dozvíte během několika minut.

Parametry a žádost o půjčku

Parametry SMS půjčky jsou odvislé od poskytovatele, ale obvykle částka půjčky nepřesahuje 5 000 korun. Splatnost je pak také spíše kratší a je od 14 dnů až k 5 týdnům. Samozřejmostí je možnost prodloužení, ale ta s sebou samozřejmě nese další poplatky. Zažádat o půjčku je potom nejsnazší přes webový formulář, kam stačí jenom vyplnit veškeré údaje, základní informace o vaší požadované půjčce a je to. Tak neváhejte a vyplňte formulář níže právě teď. Peníze už na vás čekají.

Postup pro získání SMS půjčky

Vyberte si poskytovatele v jehož nabídce se SMS půjčka nachází. Na telefonní číslo vybraného poskytovatele odešlete SMS s osobními daty a číslem svého účtu. Nejste-li v registru, je vaše SMS půjčka, takřka okamžitě schválená a peníze máte na účtě během několika minut. Potom už stačí jen vybrat vaší SMS půjčku resp. peníze z bankomatu. Půjčujete-li si poprvé, pak se vaše SMS půjčka bude pohybovat ve výši 1000 Kč. Je-li SMS půjčka splacena řádně, lze částku SMS půjčky navyšovat. Vhodného poskytovatele SMS půjčky si můžete vybrat z odkazů uvedených na těchto stránkách.

Splacení SMS půjčky

Každý poskytovatel rychlé SMS půjčky si za poskytnutý finanční obnos účtuje poplatek a to ve výši několika desítek procent z výše SMS půjčky. Obvykle to bývá 25 % z poskytnuté SMS půjčky. SMS půjčka i s poplatkem je obvykle splatná od patnácti dnů do měsíce. Pozor na penále při nedodržení splacení SMS půjčky. Výše pokuty, pokud není  SMS půjčka splacena v termínu, může být velmi vysoká a tak se rychlá SMS půjčka může velmi prodražit. Doporučujeme pozorně si přečíst podmínky za jakých je SMS půjčka poskytována a jaké jsou pokuty a penále,  nezaplatíte-li v termínu.