Rychlá půjčka na účet nebo na ruku – ještě dnes

Rychlá půjčka na účet nebo na ruku umí vyřešit finanční potíže okamžitě a bez čekání. Jde o naprosto úžasnou půjčku, která se těší velké oblibě. Díky této půjčce lze dostat několik tisíc až desítek tisíc korun jenom po vyplnění jednoduché online žádosti na internetu.

Není to nic nelegálního. Ani nejde o žádnou lichvářskou praktiku. Zavedené nebankovní společnosti jsou ochotny půjčovat okamžitě, bez zbytečného papírování a prakticky na cokoliv. Je jenom na klientovi, co s penězi udělá a jak je využije. Poskytovatel člověku jen dává možnost vyřešit si své finanční starosti.

Rychlá půjčka nabízí alternativu k bankovním půjčkám, protože pro její získání často není potřeba kromě občanského průkazu a dalšího dokladu prakticky nic. Zájemce v některých případech nezdržuje ani vyřizování potvrzení od zaměstnavatele a nemusí mít čistý rejstřík trestů a registr dlužníků. Stačí, že o půjčku má zájem.

Poskytovatelé těchto půjček, kterými jsou zpravidla nebankovní společnosti, nepotřebují od žadatele kromě kontaktních údajů a dokladů často nic dalšího. Jedná se o typ půjčky, která je:

 • rychlá
 • snadná
 • pro každého

Samozřejmě má to i své nevýhody. Avšak rychlost vyřízení a snadnost toho, jak je možné získat peníze, výrazně převyšují veškerá negativa, která jsou s nebankovními půjčkami spjata.

Rychlá půjčka jako jedna z nejžádanějších půjček, je často půjčka bez potvrzení o příjmu a obvykle vyřízená během 24 hodin. Poskytovatelé rychlé půjčky jsou z větší části nebankovní společnosti.

Jedná se tedy o rychlý a jednoduchý zdroj příjmů. Stačí zažádat o půjčku online a během chvíle se klient dozví, zda byla jeho žádost o půjčku schválena.

Parametry rychlé půjčky

Parametry rychlé půjčky ihned na ruku jsou různé v závislosti na poskytovateli. Určitou formu tohoto typu půjčky poskytují i banky v podobě kontokorentních úvěrů nebo kreditních karet. Ty také lze využít okamžitě a bez čekání.

Zde jsou některé z parametrů rychlých půjček:

 1. výše půjčky
  • výše půjčky se pohybuje v rozmezí od několika tisíc do několika set tisíc korun, v závislosti na konkrétním poskytovateli a typu půjčky
 2. doba splatnosti
  • doba splatnosti se může lišit, obvykle se pohybuje v rozmezí od několika měsíců do několika let
 3. úroková sazba
  • nejčastěji udávána jako roční procentní sazba nákladů (RPSN)
  • může se lišit v závislosti na poskytovateli půjček a typu půjčky
  • některé půjčky mají pevné úrokové sazby, zatímco jiné mají variabilní úrokové sazby, které se mohou měnit v závislosti na tržních podmínkách
 4. poplatky
  • poskytovatelé půjček mohou účtovat různé poplatky (např. poplatky za sjednání půjčky, poplatky za předčasné splacení půjčky, poplatky za pozdní platby atd.)
 5. schvalovací proces
  • rychlost schválení půjčky se liší v závislosti na konkrétním poskytovateli a typu půjčky
  • ke schválení půjčky nejčastěji dochází během několika minut a peníze jsou převedeny na účet žadatele během několika hodin
 6. požadavky pro žadatele
  • minimální věk, pravidelný příjem a historie úvěrového skóre

Další formou jsou pak online půjčky, které nabízí některé banky a prakticky všechny nebankovní instituce. Jde o velice rozšířený způsob financování, který umožňuje řešit svoje finanční přání a potřeby okamžitě, bez čekání a bez složitého papírování.

Rychlá půjčka bez příjmu

Rychlá půjčka bez příjmu je rychlá finanční injekce, kterou poskytují nebankovní společnosti bez vyžadování potvrzení o příjmu. Půjčka pro všechny je obvykle schválena během několika minut a peníze lze obdržet i během několika hodin. Většinou se požaduje jen minimální dokumentace, některé úvěry nevyžadují dokonce žádnou dokumentaci.

Úrokové sazby jsou vyšší než u běžných bankovních úvěrů, avšak liší se v závislosti na věřiteli a požadované částce. Splatnost je povětšinou kratší než u jiných typů úvěrů a může být krátká i jen několik dní.

Při žádosti o rychlou půjčku bez příjmu je důležité být opatrný a pečlivě zvažovat, zda je taková půjčka skutečně nutná a zda je žadatel schopen půjčku splatit včas.

V opačném případě mohou být následky problematické až katastrofální, včetně ztráty majetku a negativního dopadu na úvěrové skóre. Proto je vhodné pečlivě zvažovat různé typy půjček a snažit se vybrat tu nejvhodnější pro danou situaci.

Rychlá půjčka bez registru

Rychlá půjčka bez registru je půjčka, která se dá získat bez nutnosti nahlížení do registru dlužníků. Tato půjčka je obvykle rychle a snadno dostupná a je ideální pro získání rychlých financí. Rychlé nebankovní půjčky bez registru jsou často poskytovány bez kontroly, což znamená, že peníze obdrží žadatel velmi rychle.

Půjčky mají krátkodobou splatnost – od 30 dnů do několika měsíců. Jestliže má někdo problém půjčku splatit včas, splatnost se někdy dá prodloužit. Úrokové sazby pro rychlé nebankovní půjčky bez registru se liší dle poskytovatele a výše půjčky.

Je důležité mít na paměti, že rychlé půjčky bez registru mají vysoké úrokové sazby a poplatky. Pokud žadatel nemá pravidelný příjem, může být složité půjčku splácet a mohou tak vzniknout větší finanční problémy.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu je jednoduchá půjčka, která umožňuje získat peníze bez nutnosti dokládání příjmů. Typicky se jedná o půjčky poskytované na krátkou dobu s malými částkami peněz.

Poskytovatelé rychlých půjček pro každého bez doložení příjmu udělují půjčky na základě jednoduchého procesu schvalování, který obvykle nevyžaduje ručení nebo další dokumenty. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je užitečná pro osoby, které potřebují rychle získat finanční prostředky a nemohou doložit své příjmy, aby splnily přísné požadavky bank.

Rychlá půjčka na účet

Rychlá půjčka na účet může být užitečným řešením pro ty, kteří potřebují finanční prostředky okamžitě. Existuje mnoho různých poskytovatelů půjček, kteří nabízejí různé typy půjček, včetně krátkodobých a dlouhodobých půjček, osobních půjček, úvěrů na bydlení a podobně.

Rychlá půjčka na účet znamená, že peníze budou připsány na bankovní účet během několika dnů nebo dokonce několika hodin od schválení žádosti o půjčku. Mnoho poskytovatelů půjček nabízí rychlé schválení a vyřízení žádosti, aby bylo možné co nejdříve poskytnout potřebné finanční prostředky.

Při hledání rychlé půjčky na účet je důležité zvážit několik faktorů. Je důležité zjistit, jaké jsou úrokové sazby, poplatky a splatnost půjčky. Žadatel o rychlou půjčku na účet by měl zvážit své finanční možnosti a zjistit, zda je schopen splácet půjčku včas. Příliš vysoké úrokové sazby nebo krátká splatnost mohou vést k dalším finančním problémům a mohou být velmi nákladné.

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je typ půjčky, kterou lze získat pomocí mobilního telefonu. Jedná se o relativně nový způsob získání půjčky, který je velmi pohodlný a rychlý.

Pro získání SMS půjčky je nutné odeslat textovou zprávu na speciální číslo, které je poskytovatelem půjčky stanoveno. V textové zprávě se musí uvést požadovaná částka půjčky a doba, na kterou chce žadatel půjčku uzavřít. Někteří poskytovatelé půjček mohou také požadovat osobní údaje žadatele, jako je jméno a adresa.

Po odeslání textové zprávy bude žádost okamžitě zpracována a bude zaslána odpověď s podrobnostmi o půjčce. Pokud je zájemce o rychlou SMS půjčku schválen, peníze mu budou připsány na bankovní účet během několika minut.

SMS půjčky jsou obvykle krátkodobé půjčky s vysokými úrokovými sazbami a poplatky. Tyto půjčky jsou vhodné pro situace, kdy člověk rychle potřebuje peníze a nemůže čekat na standardní schvalovací proces. Avšak dostatek opatrnosti je zde zcela na místě, protože pokud se nedodrží termíny splátek, může to vést k dluhové pasti a zvýšení finanční zátěže.

Jak funguje rychlá půjčka na ruku

Rychlá půjčka na ruku je rychlý, snadno dostupný zdroj financí, který poskytuje peníze na ruku v okamžiku, kdy jsou potřeba. Tento typ půjčky je obvykle vyžadován v krizových situacích, a proto jeho poskytovatelé půjčují peníze bez dlouhého čekání. Finanční prostředky jsou často vypláceny v hotovosti, aby mohly být okamžitě použity.

Úrokové sazby těchto půjček jsou vyšší než u tradičních bankovních úvěrů, avšak jsou stále dostupné a to pro většinu lidí. Před tím, než se žadatel rozhodne pro tuto možnost financování, je dobré pečlivě promyslet aktuální finanční situaci a zvážit důsledky přijetí této půjčky.

Tento typ půjčky obvykle vyžaduje pouze minimální doklady a rychlé schválení. Nicméně, úrokové sazby a poplatky jsou obvykle vysoké, a proto by se mělo pečlivě zvážit, zda si žadatel může dovolit splácet půjčku včas a bez problémů.

Při žádosti o rychlou půjčku na ruku je důležité být obezřetný a vyhnout se podvodům. Existuje mnoho podvodných poskytovatelů, kteří mohou dotyčného oklamat a získat jeho peníze. Proto by se měla vždy prověřovat pověst poskytovatele a mít na paměti, že legální poskytovatelé půjček budou vždy požadovat nějaký doklad totožnosti a podpis smlouvy.

Rychlá půjčka na ruku bez účtu může být vhodná pro situace, kdy se potřebují získat peníze rychle a nelze čekat na schvalovací procesy jako u běžných bankovních půjček.

Je vždy lepší zvážit více možností půjček a porovnat podmínky a úrokové sazby pro ujištění, že si zájemce o půjčku vybere tu nejlepší možnost pro své potřeby. Základem pro všechny by měla být také schůzka s finančním poradcem, který dokáže poradit a vysvětlit vše, co klienta v dané situaci tíží.

Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online je v dnešní době jedním z nejpopulárnějších způsobů získání půjčky. Jedná se o půjčku, o kterou lze žádat přes internet z pohodlí domova nebo kdekoliv jinde, kde je přístup k internetu.

Rychlá půjčka online je krátkodobá půjčka, která se poskytuje s krátkou dobu splatnosti. Tato půjčka je velmi oblíbený a snadný způsob, jak získat peníze na krátkou dobu. Tyto půjčky jsou užívány pro rychlou finanční vzpruhu, která může být použita na krátkodobé splátky dluhů, nákupy nebo jiné náklady.

Rychlá půjčka online může být schválena během několika minut nebo hodin, a peníze jsou převedeny na bankovní účet klienta během několika hodin až dnů. Úrokové sazby pro online půjčky jsou obvykle konkurenceschopné a mohou být nižší než u jiných typů půjček, jako jsou půjčky na ruku nebo bez doložení příjmu.

Rychlá půjčka ještě dnes

Rychlá půjčka ještě dnes je půjčka, kterou lze získat během několika hodin, nebo dokonce během několika minut po schválení. Neprochází se zde dlouhým schvalovacím procesem. Tyto půjčky jsou obvykle vyžadovány lidmi, kteří potřebují peníze ještě tentýž den, aby se dostali přes nouzovou situaci. Opět tyto půjčky mají krátkou dobu splatnosti a mají vyšší úrokové sazby než tradiční půjčky.

Rychlá půjčka ještě dnes může být poskytnuta buď online, nebo na pobočce poskytovatele. Většina poskytovatelů rychlých půjček nabízí online žádosti, které umožňují rychlé a pohodlné vyplnění a odeslání z pohodlí domova.

Pokud se žádá o půjčku na pobočce, může být žádost schválena a peníze poskytnuty ještě dnes, pokud žadatel splňuje podmínky poskytovatele a má potřebné doklady.

Většina poskytovatelů rychlých půjček poskytuje malé půjčky v rozmezí od několika tisíc korun až po desítky tisíc korun. Půjčka může být splácena v několika splátkách nebo celá najednou, v závislosti na podmínkách poskytovatele.

Úrokové sazby a poplatky pro rychlou půjčku ještě dnes jsou zpravidla vyšší než u běžných bankovních půjček. Proto je důležité pečlivě zvážit, zda si klient může dovolit splácet tuto půjčku včas a bez problémů. Pokud není půjčka splacena včas, mohou být úrokové sazby a poplatky velmi vysoké, což může vést k finančním problémům a dluhové pasti.

Při žádosti o rychlou půjčku ještě dnes je důležité vybírat důvěryhodné poskytovatele. Existuje mnoho podvodných webů, které mohou vypadat jako legitimní poskytovatelé půjček, avšak ve skutečnosti jsou pouze podvodníky.

Rychlá půjčka na splátky

Rychlá půjčka na splátky je jednoduchý finanční nástroj, který umožňuje lidem, kteří potřebují okamžitou hotovost, získat peníze rychle a bezpečně. Tento typ půjčky je poskytován na několik měsíců, což je výhodné pro ty, kteří potřebují více peněz.

Rychlá půjčka na splátky může být poskytnuta buď bankou, nebo nebankovním poskytovatelem. Banky obvykle poskytují půjčky na splátky s nižšími úrokovými sazbami, avšak také s přísnějšími podmínkami pro schválení půjčky a delším časem schválení.

Na druhé straně nebankovní poskytovatelé rychlých půjček na splátky mohou být rychlejší a flexibilnější v podmínkách, nicméně mohou mít vyšší úrokové sazby a poplatky.

O peníze lze zažádat online nebo na pobočce. Jakmile jsou finanční prostředky předány, je potřeba řádně a včas splácet domluvené splátky. Zvláště u nebankovních institucí jsou při zpožděných platbách účtovány velké penále. Ve chvíli, kdy dlužník nemá na splátky peníze, je lepší aktivně s poskytovatelem peněz komunikovat.

Při výběru rychlé půjčky na splátky je důležité pečlivě zvážit podmínky poskytovatele a srovnat úrokové sazby a poplatky. Je také důležité ověřit si, zda je poskytovatel důvěryhodný a legální.

Splácení rychlé půjčky na splátky se obvykle provádí pravidelnými měsíčními platbami. Délka splácení se může lišit v závislosti na podmínkách poskytovatele, obvykle se pohybuje od několika měsíců až po několik let.

Při žádosti o rychlou půjčku na splátky se žadatel musí prokázat svou schopností půjčku splácet, což znamená, že musí mít stabilní příjem a dostatečnou bonitu.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Rychlá půjčka pro nezaměstnané poskytuje finanční pomoc nezaměstnaným osobám, které potřebují finance rychle a jsou oficiálně bez práce. Nezaměstnaní mohou získat finanční prostředky na splácení dluhů, nákup potřebných věcí či na další naléhavé účely.

Některé společnosti poskytují rychlé půjčky pro nezaměstnané s nižšími úrokovými sazbami nebo dokonce bez úroků. Zdarma jsou u některých společností nabízené první půjčky. Většina rychlých půjček pro nezaměstnané je poskytována na krátkou dobu, obvykle do 30 dnů.

Vybraní věřitelé poskytují i půjčky pro nezaměstnané na delší dobu, až do jednoho roku. Nezaměstnaní, kteří chtějí získat peníze navíc, obvykle musí předložit nějaký druh záruky, jako je třeba nemovitost, auto nebo jiné cenné věci.

Při žádosti o rychlou půjčku pro nezaměstnané je důležité být připraven na to, že úrokové sazby a poplatky mohou být vyšší než u běžných půjček. Také je důležité být schopen prokázat, že dotyčný je schopen splácet půjčku, i když nemá pravidelný příjem.

Rychlá půjčka ihned

Rychlá půjčka ihned je rychlé řešení finančních potíží, které může pomoci překlenout dočasnou finanční krizi. Tyto půjčky jsou navrženy tak, aby umožnily rychlé a pohodlné získání peněz, aniž by bylo nutné čekat na schválení banky. Rychlé půjčky ihned jsou obvykle krátkodobé finanční úvěry s krátkou dobou splatnosti.

Jsou poskytovány s úrokovou sazbou, která je vyšší než úroková sazba bankovního úvěru. Tyto půjčky jsou vhodné pro ty, kteří potřebují rychle peníze na krátkou dobu, ať už na koupi něčeho nutného, nebo na zaplacení naléhavých věcí. Mezi rychlé půjčky ihned patří například Express Cash.

Při žádosti o rychlou půjčku ihned je nutné vyplnit jednoduchý formulář na webové stránce poskytovatele půjčky. Po odeslání formuláře poskytovatel půjčky prověří údaje a rozhodne o schválení půjčky.

V některých případech může být potřeba poskytnout dodatečné dokumenty, například kopii občanského průkazu nebo výpis z bankovního účtu. Pokud je žádost schválena, peníze jsou obvykle převedeny na bankovní účet během několika minut až hodin.

Jak o rychlou půjčku na účet požádat?

O rychlé půjčky se žádá velice jednoduše. Rychlá půjčka je buď pobočková, nebo online půjčka.

O tom, jak půjčku získat na pobočce, se zájemce může zeptat tam. Přes internet je možné půjčku získat pomocí krátké a jednoduché online žádosti na webu, kterou stačí vyplnit potřebnými údaji a odeslat. Obratem se pak ozve pracovník poskytovatele, zkontroluje se zájemcem zadané informace a může se těšit na svoje peníze.

Bez kompromisů. Klient si určí, kolik peněz dostane a poskytovatel mu je zašle na účet nebo přímo na adresu pomocí složenky. Není to nic těžkého. Jednoduchým formulářem krok za krokem klienta provede i nápověda.

Druhou variantou je pak telefonický kontakt, kdy zájemce zavolá na telefonní linku, kde ho operátor provede celým procesem. Obě varianty mají své plusy i minusy.

Pro webový formulář hraje samozřejmě rychlost. Okamžitě po vyplnění formuláře totiž automatický systém zpracuje žádost a vyhodnotí půjčku. Přes telefon má klient naopak více času nazbyt, může se na všechno zeptat a takříkajíc si vše otestovat. Online formulář je ovšem jistota.

Rychlá půjčka – nabídka

Nabídek rychlých půjček je na trhu opravdu nespočet. Poskytovatelé rychlých půjček jsou bankovní i nebankovní instituce a zájemce si tak může vybrat i rychlou půjčku u své banky. Rychlé bankovní půjčky jsou levnější variantou, nicméně tyto půjčky nejsou schváleny každému.

Nebankovní rychlé půjčky uvítají hlavně zájemci s nižší bonitou, kteří byli v bance odmítnuti. Nebankovní instituce na rozdíl od bank ve velké míře nekontrolují zájemce v registru dlužníků, velká část z nich také nekontroluje ani příjmy a schopnost dlužníka splácet úvěr.

Velmi mírné podmínky pro udělení úvěru jsou na druhou stranu vykompenzované výškou úroků, RPSN a vysokými poplatky a sazbami za pozdní splácení. Je důležité se seznámit se všemi přeplatky předem a důkladně si prověřit důvěryhodnost poskytovatele.

Jaké jsou nejoblíbenější bankovní rychlé půjčky?

Nejoblíbenější bankovní rychlé půjčky se mohou lišit v závislosti na zemi a regionu, kde se dotyčný nachází. V některých zemích jsou nejoblíbenějšími bankami pro rychlé půjčky velké globální banky, jako je například CitiBank nebo Bank of America. V jiných zemích mohou být populární místní banky, které nabízejí rychlé půjčky se specifickými výhodami pro místní obyvatele.

Zde jsou některé z nejoblíbenějších bankovních rychlých půjček v některých zemích:

 • Česká republika: Raiffeisenbank, Česká spořitelna, Komerční banka, MONETA Money Bank
 • Slovensko: Tatra banka, VUB Banka, Slovenská sporiteľňa
 • Polsko: Bank Millennium, PKO Bank Polski, Santander Consumer Bank
 • Německo: Deutsche Bank, Commerzbank, Targobank
 • Spojené státy americké: Wells Fargo, Chase Bank, Bank of America
 • Velká Británie: NatWest, HSBC, Barclays

Je důležité si uvědomit, že každá banka má své vlastní požadavky a podmínky pro poskytování rychlých půjček, včetně úrokových sazeb, poplatků a limitů pro výši půjčky. Proto je důležité pečlivě zvážit nabídky různých bank a porovnat je, aby se pak nakonec vybrala ta nejlepší nabídka na trhu.

Minutová půjčka Equa Bank (nově Raiffeisenbank)

Minutová půjčka Equa Bank je produkt této české banky, který slibuje rychlé a jednoduché získání půjčky během několika minut. Tato půjčka je určena pro všechny klienty, kteří potřebují finance na nečekané výdaje, opravy auta, domácnosti nebo jiné neplánované výdaje.

Minutová půjčka od Equa bank je velmi oblíbená primárně pro svou rychlost. Poskytovatel posílá vypůjčenou částku na účet již 3 minuty po schválení žádosti. Jelikož se jedná o bankovní úvěr, tak je potřeba, aby klient předem zaslal kopii svých dvou průkazů totožnosti. Klienti s nižší bonitou, nebo klienti se záznamem v registru tuto půjčkou nedostanou.

Pro získání Minutové půjčky od Equa Bank musí žadatel splňovat několik podmínek:

 • být občanem České republiky s trvalým bydlištěm v České republice
 • mít minimální věk 18 let
 • mít účet u této banky
 • mít pravidelný příjem z práce či jiného zdroje (minimálně 10 000 Kč měsíčně)

Při schvalování půjčky bude Equa Bank posuzovat žadatelovy příjmy, výdaje a kreditní historii. Pokud budou splněny všechny požadavky, bude mu půjčka schválena a peníze budou převedeny na účet během několika minut. Úroková sazba Minutové půjčky závisí na výši půjčky a délce splácení a začíná na 6,7 % p. a.

V rámci této půjčky mohou klienti zažádat až od 5 000 Kč do 1 200 000 Kč. Splatnost půjčky si může klient nastavit na dobu mezi 3 a 120 měsíci. Půjčka je bez ručení, s možností předčasného splacení zdarma a s volitelným termínem splatnosti.

mBank rychlá půjčka na splátky

Půjčka na splátky od mBank slibuje rychlý a snadný způsob získání půjčky bez zbytečného papírování. Půjčka od mBank se vyplatí hlavně pro klienty, kteří využívají mKonto a mají dostatečný příjem. Těm mBank předschválí půjčku do určité výše. Klientovi poté stačí o půjčku zažádat a peníze mu banka pošle již do 3 minut od schválení. Jedná se opět o velmi rychlou bankovní půjčku.

Výše půjčky je individuální a záleží na klientovi. Lze si půjčit od 10 000 až do 1 000 000 Kč. Úrok u této půjčky se pohybuje od 5,99 % p. a. a úvěr je zcela bez poplatků. Dobu splatnosti si klient může zvolit mezi 12 a 96 měsíci.

Pro získání rychlé půjčky na splátky od mBank musí žadatel splňovat tyto podmínky:

 • být občanem České republiky s trvalým bydlištěm v České republice
 • mít minimální věk 18 let
 • mít účet u této banky
 • mít pravidelný příjem z práce či jiného zdroje (minimálně 5 000 Kč měsíčně)
 • bez negativního záznamu v úvěrových registrech
 • bez dluhů

Při schvalování půjčky bude mBank posuzovat příjmy, výdaje a kreditní historii. Pokud budou splněny všechny požadavky, bude mu půjčka schválena a peníze budou převedeny na účet do několika dnů.

MONETA Express půjčka

MONETA Express půjčka je rychlá půjčka určená pro klienty MONETA Money Bank. Jedná se o půjčku, kterou lze sjednat ihned online bez zbytečného papírování a bez nutnosti návštěvy pobočky banky.

MONETA Money Bank také patří mezi bankovní poskytovatele rychlých půjček. Sjednanou částku najde klient na svém účtu již 5 minut po podepsání smlouvy o půjčce. Tu lze podepsat online a celé sjednání tak probíhá online bez nutnosti docházení na pobočku.

V rámci Express půjčky si lze půjčit až 1 500 000 Kč. Sjednání půjčky je bez poplatků, úrok je stanovený od 6,49 % ročně a celková RPSN začíná na 6,49 %. Půjčka je bez ručení.

Jelikož se jedná o bankovní půjčku, tak zájemce musí splňovat mnohé podmínky:

 • klient musí být starší 18 let
 • doložit minimálně 2 průkazy totožnosti (občanský průkaz + cestovní pas/řidičský průkaz)
 • mít jen české občanství a platit daně jen v ČR
 • mít bankovní účet na své jméno, ze kterého doloží také pár výpisů na doložení příjmů
 • vlastnit chytrý telefon s českým číslem pro zaslání kódu během žádosti o půjčku

MONETA Express půjčka je vhodná pro ty, kteří potřebují rychlou finanční injekci na nečekané výdaje, jako jsou například náklady na domácí opravy, léčení nebo jiné nepředvídané výdaje. Je však důležité si uvědomit, že půjčka je závazkem a musí být splácena včas.

Pokud klient nesplácí půjčku včas, může to mít negativní dopad na jeho kreditní historii a finanční situaci. Proto by měl pečlivě zvážit svou schopnost splácet půjčku a zvolit si takovou výši půjčky a délku splácení, kterou si může dovolit.

Půjčka Express Cash

Půjčka Express Cash je nabízena společností EC Financial Services, a.s. a patří mezi rychlé půjčky, které umožňují získat peníze během několika minut. Je určena pro klienty, kteří potřebují menší finanční částku na krátkou dobu.

Půjčku si zájemce může sjednat ihned online, případně na pobočce společnosti EC Financial Services, a.s. Půjčka je nabízena v rozmezí od 5 000 Kč do 70 000 Kč s dobou splatnosti na 14, 17 nebo 20 měsíců. Úroková sazba je pevná 8 % p. a.

Pro získání půjčky Express Cash je potřeba:

 • být občanem ČR s trvalým bydlištěm v ČR
 • být starší 18 let
 • mít stálý příjem

Výhodou půjčky Express Cash je rychlost schválení a vyřízení. Peníze jsou převedeny na účet během několika minut od schválení. Společnost EC Financial Services, a.s. umožňuje také jednoduchou a pohodlnou možnost splácení půjčky pomocí online platby, bankovního převodu nebo na pobočce společnosti.

Rychlé půjčky jsou většinou spojeny s vyššími úrokovými sazbami a poplatky. Proto je důležité pečlivě zvážit, zda je půjčka nezbytná a zda si ji dotyčný může dovolit splácet. Pokud si není jist, je lepší se poradit s finančním či bankovním poradcem.

Pokud jde o možnosti půjčení peněz, na trhu se nachází velké množství nabídek. Nabízí se tedy věnovat výběru dostatek času a využít té nejlepší možné varianty.