Rychlá půjčka na účet nebo ruku – ještě dnes

Rychlá půjčka na účet nebo na ruku umí vyřešit finanční potíže okamžitě a bez čekání. Jde o naprosto úžasnou půjčku, která se těší velké oblibě. Díky této půjčce lze dostat i několik tisíc a desítek tisíc jenom po vyplnění jednoduché online žádosti na internetu.

Není to nic nelegálního ani nejde o žádnou lichvářskou praktiku. Zavedené nebankovní společnosti jsou ochotny půjčovat okamžitě, bez zbytečného papírování a prakticky na cokoliv. Je jenom na klientovi, co s penězi udělá, a jak je využije. Poskytovatel člověku jenom dá možnost vyřešit si své finanční starosti.

Rychlá půjčka nabízí alternativu k bankovním půjčkám, protože pro její získání není potřeba kromě občanského průkazu prakticky nic. Zájemce nezdržuje vyřizování potvrzení od zaměstnavatele a ani nemusí mít čistý rejstřík trestů a registr dlužníků. Stačí, že o půjčku má zájem a to je důležité.

Poskytovatelé těchto půjček, kterými jsou zpravidla nebankovní společnosti, nepotřebují od žadatele kromě kontaktních údajů už vůbec nic dalšího. Je to:

  • rychlé
  • snadné
  • pro každého

Samozřejmě má to i své nevýhody, avšak rychlost vyřízení a snadnost toho, jak je možné získat peníze, výrazně převyšují veškerá negativa, která jsou s nebankovními půjčkami spjata.

Informace o půjčce

Rychlá půjčka je zpravidla nebankovní půjčka. To znamená, že poskytovatel půjčky nepotřebuje ani potvrzení o příjmu a ani se často nedívá do registru dlužníků. Tím na sebe bere riziko z neznalosti a to se musí zákonitě promítnout do úrokové sazby a logicky i do roční procentní sazby nákladů (RPSN). To, jak moc velké riziko na sebe poskytovatel bere, se úměrně zvyšuje s úrokovou sazbou.

Rychlá půjčka jako jedna z nejžádanějších půjček, je půjčka bez potvrzení o příjmu obvykle vyřízená během 24 hodin. Poskytovateli rychlé půjčky jsou z větší části nebankovní společnosti. K vyřízení rychlé půjčky lze jednoduše použít online formulář. Po zadání požadovaných údajů je obvykle rychlá půjčka bleskově prověřena a výsledek schválení rychlé půjčky je žadateli oznámen ještě tentýž den.

Rychlá půjčka je tedy rychlý a jednoduchý zdroj příjmů. Stačí zažádat o půjčku online a během chvíle se klient dozví, zda byla jeho online žádost o půjčku schválena.

Parametry rychlé půjčky

Parametry rychlé půjčky jsou různé v závislosti na poskytovateli půjčky. Určitou formu tohoto typu půjčky poskytují i banky v podobě kontokorentních úvěrů nebo kreditních karet. Ty také lze využít okamžitě a bez čekání.

Další formou jsou pak online půjčky, které nabízí některé banky a prakticky všechny nebankovní instituce. Jde o velice rozšířený způsob financování, který umožňuje řešit svoje finanční přání a potřeby okamžitě, bez čekání a bez složitého papírování.

Rychlá půjčka bez příjmu

Rychlá půjčka bez příjmu je rychla finanční půjčka, kterou poskytují nebankovní společnosti bez vyžadování potvrzení o příjmu. Půjčka je obvykle schválena během několika minut a peníze lze obdržet během několika hodin. Většinou se požaduje jen minimální dokumentace, některé úvěry nevyžadují dokonce žádnou dokumentaci.

Úrokové sazby jsou vyšší než u běžných bankovních úvěrů, avšak liší se v závislosti na věřiteli a požadované částce. Splatnost je povětšinou kratší než u jiných typů úvěrů a může být krátká i jen několik dní.

Rychlá půjčka bez registru

Rychlá nebankovní půjčka bez registru je půjčka, která se dá získat bez nutnosti nahlížení do registru dlužníků. Tato půjčka je obvykle rychle a snadno dostupná a je ideální pro získání finančního záchytného bodu. Půjčky jsou často poskytovány bez úvěrové kontroly, což znamená, že peníze jsou rychle obdrženy.

Půjčky mají krátkodobou splatnost – od 30 dnů do několik měsíců. Jestliže má někdo problém půjčku splatit včas, splatnost se někdy dá prodloužit. Úrokové sazby pro rychlé nebankovní půjčky bez registru se liší dle poskytovatele a výše půjčky.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Rychlá půjčka bez dokládání příjmu je jednoduchá půjčka, která umožňuje získat peníze bez nutnosti dokládání příjmů. Typicky se jedná o půjčky poskytované na krátkou dobu s malými částkami peněz.

Poskytovatelé rychlých půjček bez doložení příjmu udělují půjčky na základě jednoduchého procesu schvalování, který obvykle nevyžaduje ručení nebo další dokumenty. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je užitečná pro osoby, které potřebují rychle finanční prostředky a nemohou doložit své příjmy, aby splnili přísné požadavky bank.

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je velmi pohodlný způsob, jak získat finanční pomoc v krátkém čase. Jedná se o formu nebankovního úvěru, jehož splatnost je obvykle kratší než 30 dní. Žadatel o půjčku odešle SMS s požadovanou částkou, jménem, adresou a telefonním číslem.

Pokud je žadatel schválen, peníze jsou převedeny na jeho účet během několika minut až hodin. Tento typ úvěru je obvykle velmi nákladný a není doporučován pro půjčování vyšších částek.

Jak funguje rychlá půjčka na ruku

Rychlá půjčka na ruku je rychlý, snadno dostupný zdroj financí, který poskytuje peníze na ruku v okamžiku, kdy jsou potřeba. Tento typ půjčky je obvykle vyžadován v krizových situacích, a proto jeho poskytovatelé půjčují tyto peníze bez dlouhého čekání. Finanční prostředky jsou často vypláceny v hotovosti, aby mohly být okamžitě použity.

Úrokové sazby těchto půjček jsou vyšší než u tradičních bankovních úvěrů, avšak jsou stále dostupné a to pro většinu lidí. Před tím, než se žadatel rozhodne pro tuto možnost financování, je dobré pečlivě promyslet aktuální finanční situaci a zvážit důsledky přijetí této půjčky.

Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online je krátkodobá půjčka, která se poskytuje s krátkou dobu splatnosti. Tento typ půjčky je snadný a rychlý způsob, jak získat peníze na krátkou dobu. Tyto typy půjček jsou užívány pro rychlou finanční injekci, která může být použita na krátkodobé splátky dluhů, nákupy nebo jiné náklady.

Rychlé půjčky online mohou být obvykle schváleny během několika hodin, což je výhodou pro ty, kteří potřebují rychlou hotovost.

Rychlá půjčka ještě dnes

Rychlá půjčka ještě dnes je půjčka, kterou lze získat během několika hodin nebo dokonce během několika minut po schválení. Neprochází se zde dlouhým schvalovacím procesem. Tyto půjčky jsou obvykle vyžadovány lidmi, kteří potřebují peníze ještě tentýž den, aby se dostali přes nouzovou situaci. Opět tyto půjčky mají krátkou dobu splatnosti a mají vyšší úrokové sazby než tradiční půjčky.

Jak probíhá rychlá půjčka na splátky

Rychlá půjčka na splátky je jednoduchý finanční nástroj, který umožňuje lidem, kteří potřebují okamžitou hotovost, získat peníze rychle a bezpečně. Tento typ půjčky je poskytován na několik měsíců, což je výhodné pro ty, kteří potřebují více peněz .

Rychlá půjčka na splátky je v některých případech poskytována v hotovosti, což umožňuje okamžité využití. Částka, kterou lze vypůjčit, se liší podle poskytovatele půjčky a jeho platebních podmínek. Částka, která je k dispozici, je omezena.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Rychlá půjčka pro nezaměstnané poskytuje finanční pomoc nezaměstnaným osobám, které potřebují finance rychle a jsou oficiálně bez práce. Nezaměstnaní mohou získat finanční prostředky na splácení dluhů, nákup potřebných věcí, či na další naléhavé účely.

Některé společnosti poskytují rychlé půjčky pro nezaměstnané s nižšími úrokovými sazbami nebo dokonce bez úroků. Zdarma jsou u některých společností nabízené 1. půjčky. Většina rychlých půjček pro nezaměstnané je poskytována na krátkou dobu, obvykle do 30 dnů.

Vybraní věřitelé poskytují i půjčky pro nezaměstnané na delší dobu, až do jednoho roku. Nezaměstnaní, kteří chtějí získat rychlou půjčku, obvykle musí předložit nějaký druh záruky, jako je například nemovitost, auto nebo jiné cenné věci.

Rychlá půjčka ihned

Rychlá půjčka ihned je rychlé řešení finančních potíží, které může pomoci překlenout dočasnou finanční krizi. Tyto půjčky jsou navrženy tak, aby umožnily rychlé a pohodlné získání peněz, aniž by bylo nutné čekat na schválení banky. Rychlé půjčky ihned jsou obvykle krátkodobé finanční úvěry s krátkou dobou splatnosti.

Jsou poskytovány s úrokovou sazbou, která je vyšší než úroková sazba bankovního úvěru. Tyto půjčky jsou vhodné pro ty, kteří potřebují rychle peníze na krátkou dobu, ať už na koupi něčeho nutného nebo na zaplacení naléhavých věcí. Mezi rychle půjčky patří například Express Cash.

Jak o půjčku požádat?

Rychlá půjčka je buď pobočková nebo online půjčka. O informacích, jak půjčku získat na pobočce se zájemce může zeptat tam. Přes internet je možné půjčku získat pomocí krátké a jednoduché online žádosti na webu, kterou stačí vyplnit a odeslat. Obratem se pak ozve pracovník poskytovatele, zkontroluje se zájemcem zadané informace a může se těšit na svoje peníze.

Bez kompromisů. Klient si určí, kolik peněz dostane a poskytovatel mu je zašle na účet nebo přímo na adresu pomocí složenky. Není to nic těžkého. Jednoduchým formulářem krok za krokem klienta provede i nápověda.

O rychlé půjčky se žádá velice jednoduše. První varianta je přes webový formulář, kam se vyplní veškeré potřebné údaje. Druhou variantou je pak telefonický kontakt, kdy zájemce zavolá na telefonní linku, kde ho operátor provede celým procesem. Obě varianty mají své plusy i minusy.

Pro webový formulář hraje samozřejmě rychlost. Okamžitě po vyplnění formuláře totiž automatický systém zpracuje žádost a vyhodnotí půjčku. Přes telefon má klient naopak více času nazbyt, může se na všechno zeptat a takříkajíc si vše otestovat. Online formulář je ovšem jistota a využívá se v 95 % případů.

Rychlá půjčka – nabídka

Nabídek rychlých půjček je na trhu opravdu nespočet. Poskytovatelé rychlých půjček jsou bankovní i nebankovní instituce a zájemce si tak může vybrat i rychlou půjčku u své banky. Rychlé bankovní půjčky jsou levnější variantou, nicméně tyto půjčky nejsou schváleny každému.

Nebankovní rychlé půjčky uvítají hlavně zájemci s nižší bonitou, kteří byli v bance odmítnuti. Nebankovní istituce narozdíl od bank ve velké míře nekontrolují zájemce v registru dlužníků, velká část z nich také nekontroluje ani příjmy a schopnost dlužníka splácet úvěr.

Velmi mírné podmínky pro udělení úvěru jsou na druhou stranu vykompenzované výškou úroků, RPSN a vysokými poplatky a sazbami za pozdní splácení. Je důležité se seznámit se všemi přeplatky předem a důkladně si prověřit důvěryhodnost poskytovatele.

Jaké jsou nejoblíbenější bankovní rychlé půjčky?

Minutová půjčka Equa Bank (nově Raiffeisenbank)

Miutová půjčka od Equa bank je velmi oblíbená primárně pro svou rychlost. Poskytovatel posílá vypůjčenou částku na účet již 3 minuty po schválení žádosti. Jelikož se jedná o bankovní úvěr, tak je potřeba, aby klient předem zaslal kopii sých dvou průkazů totožnosti. Klienti s nižší bonitou, nebo klienti se záznamem v registru tuto půjčkou nedostanou

V rámci této půjčky si klienti mohou zažádat až od 5 000 Kč do 800 000 Kč. Úrok Minutové půjčky u Equa Bank začíná na 6,7 % a splatnost půjčky si může klient nastavit na dobu mezi 3 a 120 měsíci. Půjčka je bez ručení, s možností předčasného splacení zdarma a s volitelným termínem splatnosti.

mBank rychlá půjčka na splátky

Půjčka od mBank se vyplatí hlavně pro klienty, kteří využívají mKonto a mají dostatečný příjem. Těm mBank předschválí půjčku do určité výše. Klientovi poté stačí o půjčku zažádat a peníze mu banka pošle již do 3 minut od schválení. Jedná se opět o velmi rychlou bankovní půjčku.

Výše půjčky je individuální a záleží na klientovi. Lze si půjčit od 10 000 až do 1 milionu korun. Úrok u této půjčky se pohybuje od 5,99 % p. a. a úvěr je zcela bez poplatků. Dobu splatnosti si klient může zvolit mezi 12 a 96 měsíci.

Moneta Express půjčka

MONETA Money Bank také patří mezi bankovní poskytovatele rychlých půjček. Sjednanou částku najde klient na svém účtě již 5 minut po podepsání smlouvy o půjčce. Tu lze podepsat online a celé sjednání tak probíhá online bez nutnosti docházení na pobočku.

V rámci Express půjčky si lze půjčit až 800 000 Kč. Sjednání půjčky je bez poplatků, úrok je stanovený od 6,4 % ročně a celková RPSN začíná na 7,24 %. Půjčka je bez ručení.

Jelikož se jedná a bankovní půjčku, tak zájece musí splňovat mnohé podmínky. Klient musí být starší 18 let, doložit minimálně 2 průkazy totožnosti (občanský průkaz + cestovní pas/řidičský průkaz). V neposlední řadě musí mít jen české občanství a platit daně jen v ČR, bankovní účet na své jméno, ze kterého doloží také pár výpisů na doložení příjmů. Dále je potřeba vlastnit chytrý telefon s českým číslem pro zaslání kódu během žádosti o půjčku.

Co se týče možnosti půjčení peněz, na trhu se nachází velké množství nabídek. Nabízí se tedy věnovat výběru dostatek času a využít té nejlepší možné varianty.