Půjčka online bez potvrzení o příjmu – jak získat

Půjčky bez potvrzení příjmů představují snadnou a rychlou cestu k penězům. Na nebankovním sektoru je celá řada poskytovatelů půjček, které jsou ochotni nabízet půjčky bez nějakého velkého ručení a i bez prokazování a potvrzení příjmů.

To je velice lukrativní pro celou řadu lidí, protože v dnešní složité době a bez stálého zaměstnání nemá normální člověk šanci dostat slušnou půjčku na ruku a bez zbytečného papírování.

Tyto půjčky jsou neúčelové. Znamená to tedy, že klient nemusí předem poskytovatele informovat o tom, na co si peníze půjčuje a následně také nemusí dokládat nic o tom, na co peníze využil. Lze ji využít na cokoliv.

Oblíbená půjčka

Půjčky bez potvrzení příjmů jsou velice oblíbené. Je to hned z několika důvodů. Prvním je určitě rychlost vyřízení této půjčky, která nezabere více než několik minut při vyplnění online žádosti a obratem je možné už téměř dosáhnout na peníze.

Dalším důvodem je snadné vyřízení z pohledu dokladů. Žadatel nemusí dokládat ani příjem, ani výpis z účtu a často ani výpis z registru dlužníků. I nějaký ten starý vroubek nevadí, takže peníze z této nebankovní půjčky dostane opravdu každý, kdo o daný úvěr projeví skutečný zájem a ten přetaví ve vyplnění obvykle online formuláře na internetu. Je to nejsnazší a nejrychlejší cesta k penězům.

Kdo poskytuje půjčky bez doložení příjmů?

Důležité je, že takové půjčky poskytují výhradně nebankovní společnosti. Je tomu tak proto, že banky při sjednávání úvěru nahlížejí do registru dlužníků a zároveň z doložených příjmů odhadují, zda je zájemce schopen půjčku splatit.

Nebankovní instituce v drtivé většině záznamy v registru nekontrolují a někteří poskytovatelé ani po klientech nepožadují doložení příjmů. Půjčka se tedy stává dostupnou téměř pro každého. Nebankovní společnosti tak cílí převážně na lidi, kteří neuspěli v bankách.

Výhody půjček bez doložení příjmů

Mimo výhody, které mají téměř všechny půjčky sjednané přes internet, má půjčka bez doložení příjmů i další výhody. Například:

  • Samotná možnost vyřízení přes internet odkudkoliv
  • Neúčelovost – možnost využít peníze na cokoliv
  • Často není potřeba ručitel

Online půjčky bývají vyřízeny obvykle velmi rychle. Peníze se ke klientovi dostanou obvykle do několika hodin od podání žádosti.

Rychlá půjčka online bez potvrzení příjmů představuje také výrazné výhody pro lidi v tíživé finanční situaci. Vzhledem k tomu, že poskytovatel nepožaduje dokument, který by dokládal příjem zájemce, tak o tuto půjčku mohou žádat i zájemci s nepravidelným příjmem.

Nevýhody půjček bez potvrzení příjmů

Ačkoliv tyto půjčky disponují nespočtem výhod, tak je potřeba její pořízení předem několikrát dobře zvážit. Nebankovní instituce těmito půjčkami cílí hlavně na lidi, kteří byli v bance odmítnuti z nějakého důvodu. Často je to záznam v registru dlužníků, nebo banka usoudí, že zájemce není schopen půjčku splatit.

Poskytovatel nebankovních půjček právě kvůli tomuto riziku volí vysoké poplatky, úroky a sankce v případě nesplácení půjčky. To půjčku bez registru činí ještě hůře splatitelnou pro klienta s finančními potížemi.

Krátká doba splatnosti navíc způsobuje, že se spousta klientů ocitá ještě v horší situaci, než ve které byli předtím. Velká část klientů není schopna za tak krátkou dobu nashromáždit dostatek finančních prostředků ke splacení půjčky i se všemi úroky a poplatky.

Jak požádat

Půjčky bez potvrzení příjmů představují šanci pro každého. Stačí skutečně jenom vyplnit krátký online formulář na webu, který funguje jako ideální vstupní brána do světa financí. Klient nemusí všemu hned rozumět. Přeci ještě nic nepodepisuje.

Po vyplnění formuláře se zájemci ozve pracovník společnosti a vše vysvětlí, domluví a pomůže všude tam, kde si zájemce není jistý. Je to opravdu příjemná půjčka a nezabere prakticky žádný čas. Nebankovní půjčka je opravdu tak snadná, jak snadně vypadá. Zájemce obdrží obvykle peníze na svém účtě do hodiny od podání online žádosti.