Půjčka online bez potvrzení o příjmu – jak získat

Půjčka online bez potvrzení o příjmu – jak získat

Půjčky bez potvrzení příjmů představují snadnou a rychlou cestu k penězům. V nebankovním sektoru pracuje celá řada poskytovatelů půjček, kteří jsou ochotni nabídnout úvěr bez složitého potvrzování příjmů nebo dodávání velkého ručení. Jak získat půjčku bez příjmu a registru?

Nebankovní půjčky jsou v posledních letech velmi oblíbené. Dokáží poskytnout obdobné množství nabídek jako banky, avšak při posuzování klientů jsou benevolentnější. Proto se na nebankovní společnosti obracejí především lidé, kteří by u banky neuspěli.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je neúčelový úvěr, jehož vyřízení je velmi rychlé a dostupné pro nejrůznější zákazníky. Ať je žadatelem bonitní, nebo nebonitní člověk, u nebankovní společnosti nalezne možnost úvěru. S organizací financí může pomoct finanční plán.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu od banky?

Banky poskytují úvěry pouze nerizikovým klientům, tedy takovým lidem, u nichž nehrozí riziko nesplácení. Aby společnost měla jistotu, že klient bude moci dluh splácet, prověřují jeho bonitu. Mezi podmínkami je i potvrzení příjmů.

Pokud žadatel o půjčku nebude schopen doložit potřebné dokumenty, nebo je bance dodá, avšak jeho příjmy budou příliš nízké, bude odmítnut. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou proti tomu dostupný úvěr pro většinu žadatelů.

Co je to přesně půjčka bez příjmu?

Půjčky bez příjmu jsou velice oblíbené, a to hned z několika důvodů. Prvním je pohodlnost jejího vyřízení. Žadatel nemusí nikam chodit, vše se vyřídí online odkudkoliv. Dalším důvodem je rychlost vyřízení této půjčky, které nezabere více než několik minut.

Nepřehlédnutelnou výhodou půjčky bez registru a dokládání příjmů je to, že klient nemusí dodávat složité dokumenty, které společnost bude ještě složitěji ověřovat. O špatné finanční historii nebankovní společnosti ví a vezmou na ní ohled, avšak ne tak přísný jako banky.

Díky tomu na úvěr dosáhnou i zákazníci, kteří mají záznam v registru nebo nemohou z různých důvodů doložit příjmy.

Na druhou stranu nebankovní společnosti budou jako pojistku za svoje služby požadovat kompenzaci v podobě vysokých úroků, poplatků a sankcím za nesplácení.

Půjčka bez příjmu a registru není blahosklonné gesto. Je to byznys, na němž chtějí nebankovní společnosti zbohatnout. Proto je důležité si předem rozmyslet, zda je úvěr něco velmi důležitého, nebo je možné se bez něj obejít.

Nebankovní půjčka bez registru a potvrzení příjmu by v žádném případě neměla sloužit k zaplacení dovolené, drahé elektroniky nebo jako splátka za jiný úvěr.

Jak získat půjčku bez doložení příjmů a registru?

Získání půjčky bez potvrzení příjmu je velmi snadné a rychlé. Vše se vyřizuje z pohodlí domova online.

Na internetu si zákazník vyhledá vhodnou nabídku. Poté přejde na stránky obchodníka a vyplní online žádost se jménem, adresou, kontaktem a požadovanou výší úvěru. Následuje ověření, které je velmi rychlé.

Zákazník do 15 minut získá zprávu, zda jeho žádost byla schválena, nebo zamítnuta. Následná výplata peněz probíhá ještě toho dne, případně do několika dnů. Vždy záleží na dané nabídce nebo domluvě.

Aby klient mohl zažádat o nebankovní půjčky bez doložení příjmů a registru, musí splnit několik kritérií:

 • plnoletost
 • platné doklady totožnosti (většinou jsou nutné dva doklady)
 • české občanství nebo povolení k trvalému pobytu na území ČR
 • doložitelné příjmy
 • vlastnit bankovní účet

Jestli má zákazník zájem o půjčku online bez potvrzení o příjmu, proč je musí dokládat?

Jak získat potvrzení o příjmu?

Přestože by se mohlo zdát zřejmé z názvu půjčka bez doložení příjmů, že není nutné dokládat svoji finanční situaci, opak je pravdou. Od roku 2016 platí novela zákona o spotřebitelském úvěru, která ukládá povinnost každému poskytovali úvěru prověřit klienty z hlediska bonity.

Jak banky, tak nebankovní společnosti budou muset žadatele o půjčku posuzovat i z hlediska příjmu. Banky přísně prověřují své klienty, avšak nebankovní společnosti budou příjmy požadovat jiným způsobem.

Jak získat potvrzení o příjmu tak, jak jej vyžadují nebankovní společnosti? Je možné zvolit jeden ze dvou způsobů pro půjčku bez příjmu a registru:

 • výpis z účtu za 3-6 měsíců
 • výplatní pásky za poslední 3 měsíce

Některé společnosti nabízí ještě další možnost, jíž je potvrzení od zaměstnavatele. Doklady nemusí být nijak ověřené. Stačí je mít vyfocené v telefonu nebo je zaslat emailem.

Pokud žadatel o úvěr přeci jen nalezne půjčku bez příjmu, k jejímuž vyřízení skutečně není nutné dokládání příjmů, nikdy by na ně klient neměl přistupovat. Tyto úvěry jsou velmi nebezpečné kvůli skrytým poplatkům, sankcím a zástavám, k nimž se může přidat i neférové jednání poskytovatelů půjček, nejčastěji lichvářů.

Kdo poskytuje půjčku bez registru a dokládání příjmů?

Půjčku bez registru a dokládání příjmů poskytují pouze nebankovní společnosti. Ty mohou vlastním způsobem ověřit bonitu zákazníka, který by v bankách neuspěl.

Při výběru půjčky online bez potvrzení o příjmu je nutná obezřetnost vůči změti atraktivně vyhlížejících nabídek. Ne každá nebankovní společnost je férová, a proto mezi úvěry je možné nalézt třeba i lichvářskou půjčku nebo nesolidní firmu.

Jak vybrat vhodnou nabídku půjčky bez registru a doložení příjmů?

Lidé se při hledání vhodné nabídky půjčky bez registru a doložení příjmů mohou jednoduše vyhnout neférovým společnostem. Jak? Při výběru úvěru je nutné prověřit si firmu, od níž si chtějí půjčit peníze.

Solidní obchodní subjekty budou mít na svých internetových stránkách licenci od České národní banky. Tato licence prokazuje, že firma získala oprávnění k poskytování spotřebitelských úvěrů.

V současné době se ČNB zodpovídá přes 80 firem. Jejich přesný seznam je volně dostupný na stránkách ČNB. Avšak společností, které nabízejí půjčku online bez potvrzení o příjmu, je v registru poskrovnu.

Mezi některé z takových férových společností se řadí:

 • Home Credit
 • Viva Credit
 • Pronto Credit
 • Acema Credit

Nabídky férových společností obsahují vyšší úroky, poplatky a sankce za nesplácení. Oproti nesolidním společnostem je to ten nejmenší vroubek. Jestli si zákazník nebude jist svou nabídkou, vždy může zkontrolovat recenze a diskuze na internetu.

Výhody půjček bez doložení příjmů

Již byla zmíněna jedna výhoda půjčky bez doložení příjmů, a to možnost sjednání přes internet. Tato možnost je teď běžným územ jak pro banky, tak pro nebankovní společnosti.

Mezi další výhody půjčky se řadí:

 • dostupnost
 • rychlá výplata peněz
 • neřeší se finanční historie klienta
 • benevolentní posuzování klienta
 • neúčelovost
 • pouze ve výjimečných případech je nutný ručitel

Podmínky pro získání nebankovní půjčky bez doložení příjmu jsou dostupné skoro pro každého, i pro klienty s nevhodnou finanční minulostí. Díky tomu je možné vzít si úvěr na cokoliv.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu představuje také výrazné výhody pro lidi v tíživé finanční situaci. Vzhledem k tomu, že poskytovatel požaduje dokument dokazující alespoň nějaké příjmy, tak o tuto půjčku mohou žádat i zájemci s nepravidelným příjmem.

Nevýhody půjček bez registru a potvrzení o příjmu

Ačkoliv tyto půjčky disponují obrovským množstvím výhod, tak je potřeba si jejich pořízení předem několikrát dobře zvážit. Předně kvůli riziku, které představují.

Mezi hlavní nevýhody půjček bez potvrzení příjmu patří:

 • krátká doba splatnosti
 • půjčka pro lidi se záznamem registru dlužníků nebo s nepravidelným příjmem
 • vysoké úrokové sazby, poplatky a RPSN
 • sankce za nesplácení
 • neférové jednání

Přestože nebankovní společnosti poskytují úvěry lidem se záznamem v registru nebo bez trvalého příjmu, tato možnost je plánovaný obchodní tah. Zájemce o úvěry tvoří většinou ti, kteří neumí hospodařit s penězi. Často kvůli tomu nebudou schopni půjčku splatit.

Poskytovatelé nebankovních půjček právě kvůli tomuto riziku volí vysoké poplatky, úroky a sankce v případě nesplácení půjčky. Klient s finančními potížemi bude mít problém úvěr splácet.

Krátká doba splatnosti navíc způsobuje, že se spousta klientů ocitá ještě v horší situaci, než ve které byli předtím. Velká část není schopna za tak krátkou dobu nashromáždit dostatek finančních prostředků ke splacení půjčky i se všemi úroky a poplatky.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Schválně zde byly opakovaně zmíněny fráze jako „půjčka bez registru a potvrzení o příjmu“, „půjčka bez příjmu a registru“ nebo „půjčka online bez registru a potvrzení o příjmu“. Kromě půjčky bez doložení příjmu se opakuje i registr dlužníků.

Úvěry, k jejichž získání není potřeba registr, jdou ruku v ruce s půjčkami bez potvrzení příjmu. Z toho je patrné, na jaké klienty nebankovní společnosti míří se svými nabídkami.

Získání půjčky bez registru a potvrzení o příjmu je velmi jednoduché. Na rozdíl od jiných úvěru nebankovních společností jako půjčka ihned nebo půjčka o víkendu, které jsou oblíbené i mezi bonitními klienty, se půjčka bez příjmu obtížně splácí až do konce.