Půjčka online ihned – na účet i nonstop

Online půjčka je dnes tak rozšířený pojem, že snad ani není nutné ho blíže vysvětlovat. Přesto celá řada lidí má k online půjčkám negativní vztah. Je to nejen proto, že v hlavních zprávách jsou často k vidění podvodníci, kteří prostřednictvím internetu někoho obrali.

Avšak lze vidět i nedostatečnou informovanost lidí, kteří těžko shánějí informace na internetu, a pokud už je najdou, není jisté, že jsou pravdivé. Velký problém u lidí je totiž jejich neznalost internetu a obtížná orientace v tom, čemu věřit, a čemu nikoliv.

Půjčka online ihned je dnes standardním finančním produktem bez zbytečného papírování. Zažádá se o ni online, vyřízení je přes telefon a email a peníze klient dostane elektronicky na svůj účet. Zájemce se nemusí zvednout z křesla ve svém obýváku a peníze přijdou za ním.

Je to moderní způsob půjčování peněz, který se stává čím dál oblíbenějším. Lidé už nechtějí čekat dlouhé fronty na pobočkách bank a dalších institucí. Chtějí své peníze hned, bez zbytečného papírování a bez zbytečných dokladů. A to je přesně půjčka online hned. Pro její získání není potřeba prakticky vůbec nic.

Specifika online půjčky

Samozřejmě je online půjčka velice specifickým finančním produktem. Není možné označit každou půjčku, která je poskytována přes internet, za online půjčku. Online půjčka je to totiž pouze tehdy, jsou-li veškeré náležitosti zprostředkovány přes internet nebo mobilní telefon.

Pouze tehdy je možné nějakou půjčku skutečně považovat za online půjčku. Celá řada půjček se totiž jako online tváří a žadatel přesto musí jít se smlouvou na pobočku nebo dojít podepsat dokument do nějaké kanceláře. Tak online půjčky nefungují.

Možnosti rychlé půjčky online

Rychlá půjčka online ihned je efektivní nástroj, který je možné využít na jakékoliv nákupy. Nejčastěji je půjčka využívána na vánoční dárky, opravy v domácnosti, nákup nových spotřebičů či na dovolené. Jde o rychlé peníze, které má klient k dispozici okamžitě.

Efektivně tak lze pomocí této půjčky zaplatit akutní rozbití pračky či ledničky. Člověk nemusí složitě hledat další úspory, jednoduše si půjčí a svůj finanční problém okamžitě vyřeší. V tom je půjčka online ihned neocenitelná. Pro její vyřízení totiž není potřeba žádný doklad ze zaměstnání, takže je celá transakce výrazně urychlena.

Princip online půjčky

Online půjčka funguje pouze přes internet. Online zájemce vyplní formulář na webu, obratem se mu ozve pracovník společnosti, vyřeší s ním detaily, elektronicky si vymění potřebné údaje a půjčka je na světě.

Pouze v takovém případě je možné o získání finančních prostředků hovořit jako ve smyslu online půjčky. Všechny ostatní způsoby s nejrůznějším papírovým provedením už není možné považovat za typické online půjčky.

Splňují sice podmínku žádosti online, avšak vyřízení probíhá offline. Jakmile člověk musí dělat nějakou činnost fyzicky se smlouvou nebo jiným dokumentem, už jde o klasickou offline půjčku, které jsou známy z bankovních domů.

Půjčka s online schválením

Při žádosti o půjčku online je někdy nutné splnit některé z podmínek, které programy automatizovaného schvalování vyžadují. Patří mezi ně aktuální bankovní výpis, potvrzení o příjmu, doklad totožnosti nebo případně další dokumenty. Dokonce i bezplatné půjčky online obecně vyžadují nějaké formy potvrzení totožnosti či souhlasu.

Praktická stránka schválení půjčky online může být v režii poskytovatele, někteří ho řeší ručně, jiní používají automatický systém. Pro rychlé vyřízení půjčky je důležité vědět, jaký systém je na webové stránce poskytovatele půjček používán, aby bylo možné požádat o půjčku a čekat na rychlé schválení.

Proč online půjčka ihned

Prakticky kdekoliv najde uplatnění půjčka online ihned. Jde o rychlý a snadný způsob, jak získat i několik desítek tisíc korun bez složitého papírování a obíhání několika poboček. Vše vyřídí zájemci z pohodlí svého domova přes internet a nemusí řešit nic dalšího.

Klient si jenom zvolí velikost půjčky, dobu splácení a splátka bude přesně podle zájemcových představ. Zákazník je tím, kdo rozhoduje, kolik si půjčí. Pouze on určuje, jestli bude splácet více, nebo méně. Je to vždy na něm.

Podmínky online půjček

Podmínky, které musí zájemce splnit, aby mu byl úvěr schválen, se u poskytovatelů liší. Každý poskytovatel si podmínky půjčky volí individuálně, nicméně obecné podmínky pro schválení online půjčky jsou u všech institucí stejné.

Většinou musí zájemce doložit:

 • plnoletost
 • trvalý pobyt v České republice
 • 2 doklady totožnosti
 • e-mail
 • telefon
 • bezdlužnost
 • pravidelný příjem

Plnoletost se dokládá dokladem totožnosti – občanským průkazem. Některým poskytovatelům postačí doložit jeden doklad totožnosti, nicméně většina požaduje také doklad druhý (cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list, apod.).

E-mail a telefon zájemce vyplňuje proto, aby ho mohla banka či jiná finanční instituce bez problému a kdykoliv kontaktovat. Na e-mailovou adresu se většinou zasílá veškerá smluvní dokumentace či různé upomínky. Telefonní číslo se používá hlavně na potvrzení žádosti o půjčku formou SMS kódu.

Nebankovní půjčky online

Problémem u bankovních půjček online ihned je to, že banka požaduje po zájemci doložit pravidelný příjem formou potvrzení od zaměstnavatele nebo výpisu z bankovního účtu. Přes tuto kontrolu se však nemohou dostat lidé bez pravidelného příjmu či nezaměstnaní. Proto některé nebankovní instituce nabízí rychlé půjčky online, při jejichž schvalování zájemce své příjmy dokládat nemusí.

Další skupina lidí, která se v bance často setkává s odmítnutím, jsou dlužníci, lidé v exekuci nebo lidé s negativním záznamem v registru. Banky samozřejmě odmítají klienty, u kterých si nejsou jisté, že jim půjčku splatí. Proto také zájemce kontrolují. Nebankovní společnosti nabízí i online půjčky bez nahlížení do registru právě pro lidi odmítnuté bankou.

Tyto nebankovní online půjčky se na první pohled mohou zdát jako půjčka pro každého. Ano, ono tomu tak skutečně je, nicméně každý musí počítat s tím, že nebankovní půjčky online představují i určitá rizika. Tyto půjčky jsou doprovázeny vysokými poplatky, úroky a sankcemi za pozdní splátky.

Půjčka online na účet

Může to znít nereálně, nicméně některé společnosti nabízí kromě půjčky online na účet i půjčky online v hotovosti. Je jich méně. Většina poskytovatelů online půjček se vyhýbá jakémukoliv kontaktu s klientem a posílá peníze klientovi na bankovní účet.

Tyto hotovostní online půjčky fungují tak, že zájemce opět zažádá o půjčku online skrze formulář. Když mu ji banka schválí, nabízí se klientovi více možností, jak získat peníze. Peníze si může klient vybrat na partnerské čerpací stanici, v trafice nebo na terminálu.

Další a velmi žádanou metodou je doručení peněz až ke klientovi domů. Obchodní zástupce poskytovatele navštíví klienta doma nebo na jiném klientem vybraném místě. Se zájemcem zároveň probere veškeré detaily a sepíše smlouvu.

Hotovostní půjčky, zvláště pokud se jedná o půjčky pro dlužníky s exekucí v hotovosti, jsou často vyhledávané lidmi, kteří mají dluhy, exekuce, případně jsou v insolvenci. Je třeba poznamenat, že se může jednat o nebezpečný produkt neférových firem, kterému je dobré se vyhnout.

Půjčka online ihned na účet je nejen rychlá, kde má klient peníze do 24 hodin na svém účtu, avšak také se může chlubit tím, že tyto druhy půjček jsou půjčky online ihned na účet nonstop, tzn. jsou poskytovány 24/7, i o víkendu.

Nutno však podotknout, že ačkoliv může být žádost o víkendovou půjčku ihned vyřízena, převod peněz s největší pravděpodobností proběhne až v pracovní den. Jiná věc jsou víkendové půjčky v hotovosti.

Okamžitá půjčka online

Okamžitou půjčku online lze snadno získat, protože je určená pro širokou veřejnost. A proč je právě okamžitá půjčka online tak výjimečná? Díky unikátnímu omezenému počtu žadatelů. Jedním z důvodů, proč je tento systém tak efektivní a rychlý, je, že počet žadatelů, kteří získají okamžitou půjčku online, je omezen.

To znamená, že poskytovatel si zakládá na individuální péči od svých poradců, kteří klientům pomohou vyřídit jejich úvěr co nejrychleji. Řešení je navíc jednoduché a snadno pochopitelné. Nikdo se nemusí trápit dokumentací, formuláři nebo čekáním. Žadatelovým jediným úkolem je vyplnit a odeslat online žádost a peníze může mít na svém účtu do 24 hodin.

Zároveň nemusí mít strach z vysokých úroků a poplatků. Okamžité půjčky online jsou navrženy tak, aby byly co nejdostupnější. Klient se může těšit na flexibilní úvěrový rámec, transparentní podmínky a individuální posouzení. Díky tomu může rychle získat peníze bez zbytečných průtahů a obav.

Online půjčka o víkendu

Online půjčka o víkendu je finanční produkt, který je určen pro ty, kteří potřebují rychle získat peníze, aniž by se museli obtěžovat bankovními procedurami. Tento produkt zajišťuje flexibilní rychlé financování, které obvykle poskytuje částku do 24 hodin. Výhodou online půjčky o víkendu je, že vyřízení je velmi jednoduché a rychlé, a to i během víkendu.

Půjčka online o víkendu může být vyřízena pomocí webových stránek bezhotovostně nebo v hotovosti u poskytovatele. V závislosti na výši půjčené částky a době splácení se může lišit od jednoho do několika měsíců nebo let. I přes to, že služba může být dostupná kdykoliv, víkendy obvykle představují vyšší poplatek za finanční služby.

Lichvář online

Lichvářství je starověký druh úvěrového podnikání, někdy nazývaný také „nelegální úvěr“. Zahrnuje poskytování úvěru za úrok, který je vyšší než úrokové sazby požadované jinými úvěrovými institucemi. Lichváři online poskytují úvěr především lidem, kteří nemohou získat úvěr u banky ani nebankovní společnosti.

Všechny formy lichvářství jsou zpravidla spojeny s nesmyslně vysokými úrokovými sazbami, což znamená, že lidé, kteří jsou nuceni použít tento způsob úvěrování, jsou obvykle vystaveni vážnému finančnímu ohrožení.

Půjčka bez registru online

Pokud zájemce hledá půjčku bez registru online, je k dispozici řada možností, které se liší podle výše půjčované částky, platebních podmínek a finanční historie klienta.

Online půjčky bez registru jsou oblíbené u lidí, kteří mají dluhy, případně pro ty, kteří měli problémy se splácením v minulosti.

Některé nebankovní instituce nabízejí půjčky bez registru online, tyto úvěry se často liší podle výše půjčované částky, délky splatnosti a platebních podmínek.

Půjčka7

Půjčka7 je krátkodobý úvěr, který lze získat rychle a spolehlivě. Úroková sazba je u této půjčky pevně stanovena.

Krátkodobá Půjčka7 online je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Žadatel projde jednoduchými kroky registrace a vyčká na SMS s odpovědí. Žádost o půjčku je posouzena v nejkratším možném termínu po odeslání žádosti.

Život vždy nemusí běžet podle plánu, a proto jsou služby Půjčky7 nastaveny tak, aby pro klienta byly maximálně flexibilní a pohodlné.

Půjčka Šikulka

Půjčka Šikulka je půjčka bez doložení příjmu. Hodí se pro každého člověka, co potřebuje půjčit peníze a nemá dostatečně vysoký příjem. Hodí se pro každého, kdo potřebuje finanční pomoc a banky se k němu obrací zády. Jak ji získat? Stačí vyplnit online formulář, což zabere jen několik málo minut. Peníze jsou poté prakticky ihned k dispozici.

Jak to všechno funguje? Na samotném začátku před zájemcem stojí jeden velice jednoduchý úkol: stačí vyplnit online formulář. Ten je k nalezení na oficiálních stránkách půjčky Šikulka. Vyplní se několik údajů potřebných k posouzení žádosti a jejich zadání do formuláře nezabere více jak 5 minut času.

Jakmile je formulář vyplněný, klikne se na tlačítko odeslat, a to je vše, co se pro získání půjčky musí udělat. Pak stačí počkat na vyhodnocení žádosti, které probíhá obratem.

V případě, že bude žádost vyhodnocena kladně, budou peníze k dispozici do několika minut. Na výběr je ze dvou možností pro vyplacení: jednou z nich je odeslání peněz na bankovní účet, druhou pak vyplacení částky v hotovosti. Záleží čistě na klientovi, pro kterou variantu se rozhodne. Vybírat by se mělo na základě toho, co je dotyčnému příjemnější a která možnost je pro něj pohodlnější.

Šikulka je půjčka, na kterou se nemusí čekat dlouhé dny či týdny. Peníze je poté možné použít na cokoliv, jelikož se jedná o neúčelový úvěr.

Žadatelem o půjčku může být každý, komu již bylo 18 let a kdo má trvalý pobyt na území České republiky. Nezáleží na tom, zda je žadatelem o půjčku zaměstnanec, student, maminka na mateřské dovolené nebo důchodce. Tato půjčka nezohledňuje věk jako kritérium, podle kterého by schvalovala, či naopak neschvalovala jednotlivé žádosti.

Vzhledem k tomu, že se řadí mezi půjčky pro každého, mají šanci na získání úvěru i ti žadatelé, kteří třeba v minulosti měli nějaký vroubek u jiné společnosti. Proto by se nikdo neměl bát o půjčku zažádat, šance na schválení jsou poměrně vysoké.

Půjčka ihned schválena

Šikulka patří mezi půjčky schválené ihned a neskrývá před zájemci žádné poplatky, naopak půjčku poskytuje zcela bez poplatku, což je jedna z jejích velkých výhod. Od samého začátku klient přesně ví, na čem je. U této půjčky je dokonce možnost odložit si až 4 měsíční splátky.

Tato možnost slouží pro chvíle, kdy klient nebude schopen dostát svým závazkům a z jakéhokoli důvodu půjčku splácet. Zkrátka a jednoduše si požádá o odložení čtyř měsíčních splátek. Jakmile bude opět schopen splácet, vrátí se k tradičním splátkám.

Půjčka Půjčkomat

Půjčkomat je seriózní a ověřený projekt, který úspěšně funguje například na Slovensku. Půjčka Půjčkomat již není v České republice dostupný. Podobné parametry mají půjčky, jako je Zaplo, Ferratum nebo Kamali.

Půjčkomat patří ve světě mezi rychlé nebankovní úvěry. Je zde poměrně známým pojmem, protože pokud se mluví o úspěšnosti tohoto projektu, tak o tom svědčí i velmi vysoký počet klientů, který již přesáhl 750 tisíc.

Za Půjčkomatem stojí úvěrová společnost, která se jmenuje Friendly Finance s.r.o. Jedná se o významnou finanční společnost, jež je součástí silné mezinárodní skupiny Friendly Finance Group.

Tento jednorázový úvěr patří mezi klasické rychlé a krátkodobé nebankovní půjčky. Napoprvé může klient dostat maximálně 10 000 Kč, při opakovaných půjčkách se pak horní hranice zvyšuje až na 20 000 Kč. Doba splatnosti je podobná jako u jiných krátkodobých úvěrů, maximum je zde 31 dní.

Záleží jen na klientovi, zda si nastaví kratší dobu splatnosti a zaplatí méně, nebo si zvolí delší splatnost s vyšším poplatkem za půjčku. Výhodou je určitě možnost prodloužení, a to klidně i opakovaně.

Půjčkomat se sjednává přes internet a díky svým podmínkám je dobře dostupný širokému spektru klientů, včetně těch, kteří u jiných úvěrových společností půjčku nezískali.

Základní požadavky:

 • věk nad 18 let
 • stálý příjem
 • vlastní bankovní účet
 • nemít dluh u žádné jiné instituce

K vyřízení půjčky se nepotřebuje žádný ručitel, ani zastavený majetek – stačí jen vyplnit formulář, odeslat ho online k posouzení a během několika minut se klient dozví výsledek.

Pokud má klient účet u jedné z pěti bank, které Půjčkomat využívá, je i samotná výplata peněz na účet otázkou několika minut.

Sumo půjčka

U Sumo půjčky je možnost si půjčit až 1 mil. Kč. Nejprve se vyplní nezávazná žádost o půjčku, poté je klient telefonicky kontaktován obchodním zástupcem firmy.

Půjčka je určena pro:

 • klienty ve věku 18-70 let
 • občany České republiky
 • klienty, kteří mají platný bankovní účet
 • klienty se stálým příjmem
 • klienty, kteří vlastní platný doklad totožnosti

Platby jsou provedeny bezhotovostním bankovním převodem na účet žadatele. Peníze bývají na účtu do 24 hodin od schválení žádosti.