Dort Šup-šup – nejlepší recept

Když nemáte čas nebo chuť na složité pečení, můžete si udělat skvělý dort i z kupovaného korpusu. Tato nejjednodušší varianta vám umožní vyrobit chutný dort za pár minut.

Pokud vás občas honí mlsná a rádi by jste si něco rychlého a jednoduchého připravili. Vyzkoušejte recept na velmi rychlý a jednoduchý dort šup šup. Jak je příprava dortu rychlá, tak je ještě rychleji snědený. Tento dort je skvělou volbou pro ty, kteří nemají čas nebo chuť se pouštět do složitějších receptů. A ať už jej připravujete na oslavu nebo pro příležitostnou svačinu, vždy bude strávníkům jistě moc chutnat.

Kupovaný korpus na dort je skvělá volba pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a úsilí při výrobě dortu. Tento druh dortu je rychlý a snadno se připravuje. Můžete jej použít k vytvoření vlastního dortu bez nutnosti dlouhého pečení a bohatých zkušeností z cukrařiny. Koupit korpus na dort je vynikající způsob, jak zajistit, aby váš dort vypadal dokonale a byl připraven k okamžitému servírování.

Korpus na dort je ideální pro rychlé a snadné přípravy dortu. Můžete jej rychle přizpůsobit svým potřebám, ať už chcete použít krémovou vrstvu, ovoce nebo jiné náplně.

Navíc je možné jej použít i pro výrobu slavnostních dortů. Můžete jej ozdobit krémem, ovocem nebo jinými polevami dle vlastní fantazie a dovedností.

V tomto případě se jedná o snadný a rychlý recept na skvělý nepečený dort s pudinkovo-ovocnou směsí.

Ingredience na dort šup-šup

 • 1 korpus na dorty
 • 1 šlehačka ke šlehání
 • 1 ztužovač
 • 1 vanilkový pudink bez vaření
 • 1 celá konzerva mandarinek (můžete použít i jiné kompotované ovoce, ovoce nejlépe na kousky)
 • čerstvé ovoce, čokoláda, bonbony na ozdobení (dle vašich preferencí)

Postup na dort šup-šup

 1. Nachystáme si zavařovačku i s víčkem. Do sklenice dáme všechny ingredience a konzervu mandarinek použijeme i s nálevem.
 2. Dobře zavíčkujeme, nepřidáváme žádný cukr. Asi desetkrát protřeme.
 3. Vznikne hustá hmota, kterou lžičkou vyndáme ze sklenice a dáváme na korpus.
 4. Hotový krém rozetřeme na korpus a necháme ještě alespoň půl hodiny zatuhnout v lednici.
 5. Může se dále dozdobit dle fantazie čerstvým ovocem, čokoládou, nebo čímkoliv na co máte zrovna chuť, nebo co by udělalo radost vašim dětem.

Ať je tento dort sebevíc jednoduchý, bude to pořád dobrý zákusek. Když ho ozdobíte, může vypadat jako dort z cukrárny. Takže pokud hledáte nápad na skvělý dezert, dort šup šup by měl být jasnou volbou. Tento jednoduchý a chutný dezert bude určitě oblíbený u všech.

Nebojte se vyzkoušet tento výborný moučník, kouzlo se zamícháním ve sklenici opravdu funguje a dort šup šup bude všem moc chutnat. Nejlépe chutná druhý den, kdy do sebe korpus vstřebá vláčnost krému.