Půjčka ihned na účet – online i nonstop

Potřebuje někdo ihned půjčku, u které nebude platit vysoké úroky? Pokud mu stačí částka několik desítek tisíc, která se hodí na pestrou škálu využití nemusí váhat si o půjčku zdarma zažádat. Půjčka ihned na účet je rychlá online půjčka, kterou lze snadno a rychle sjednat ihned online.

Peníze z této online půjčky může každý využít dle svého uvážení na cokoliv bez udání důvodu. Půjčka ihned na účet každému tak pomůže s financování náhlých finančních nákladů, na které momentálně nemá dostatečný objem financí.

Půjčka ihned na účet

Půjčka až do výše několik desítek tisíc je standardně nejžádanější online nebankovní půjčkou, u které nemusí nikdo zastavovat svůj majetek. Stačí doložit 2 doklady totožnosti a půjčka do několika desítek tisíc může být vyřízena.

Další velkou výhodou, je že půjčka se může použít na vyplacení exekuce, nebo jiných závazků z minulosti. Při posuzování online žádosti se nehledí do registru dlužníků, což patří mezi největší překážky u jiných nebankovních půjček.

Výhody půjčky ihned na účet

Vzhledem k tomu, že poskytovatelé půjček ihned cílí na určitou skupinu lidí, tak tyto půjčky nabízí spoustu výhod. Zájemci volí tyto malé půjčky, když jim stačí pouze menší částka, ale potřebují peníze co nejdříve. Jaké jsou největší výhody takových půjček?

 • rychlé a snadné sjednání půjčky
 • mírné podmínky pro schválení
 • okamžité převedení peněz
 • půjčka na cokoliv – netřeba dokládat
 • možnost první půjčky zdarma

Díky tolika výhodám má půjčka ihned na účet velké množství zájemců. V kombinaci s možností sjednání přes internet z domova je tato půjčka ideální pro zájemce, kteří se ocitli v tíživé situaci a potřebují co nejrychleji nabýt finančních prostředků.

Nevýhody půjčky ihned na účet

Jako každá taková půjčka má i tato své nevýhody. Bohužel nejsou zanedbatelné a zájemci by je měli vzít v potak během rozhodování o jejím sjednání. Jedná se zejména o:

 • vysoké úroky
 • výsoká RPSN
 • vysoké sankce v případě nesplacení včas
 • krátká doba splatnosti
 • půjčení pouze menších částek

Výše úroků je nadměrná proto, aby se institucím poskytování takových půjček vyplatilo. Poskytovatelé mají v zájmu vydělat peníze na poskytování těchto půjček, proto musí být zájemci obezřetní a pečlivě prostudovat veškeré podmínky.

Půjčky jsou také poskytovány většinou bez nahlížení do registru a bez nutnosti doložení příjmů zájemce. Poskytovatelé si tedy předem nemohou býti jistí, zda je klient schopen půjčku splatit včas a proto nastavují vysoké úroky a sankce za nesplacení.

Jak o půjčku zažádat

Půjčka ihned na účet je k dispozici každému na internetu. Zažádat si lze přes online formulář a obratem klienta bude kontaktovat obchodní zástupce, který mu pomůže s vyřízením požadované půjčky. Vše probíhá diskrétně, přehledně a rychle.

Vyplnění online žádosti je zcela nezávazné a proto lze svoji žádost kdykoliv bez udání důvodu zrušit. Samotná půjčka vzniká až při podepsání smlouvy o půjčce. Na území ČR se nachází tisíce spokojených klientů.

Pdmínky pro poskytnutí půjčky na účet ihned

Získání půjčky na účet ihned je velmi snadné. Na jednu stranu je její sjednání velmi jednoduché a dostupné kdykoliv a kdekoliv, na druhou stranu nejsou kladeny ani vysoké nároky na zájemce. Mezi základní podmínky, které by měl žadatel splňovat pro získání půjčky ihned na účet, patří:

 • plnoletost
 • české občanství, nebo trvalý poyt v ČR
 • bankovní účet
 • email a telefon

Další podmínky si určuje sám poskytovatel. Pokud má poskytovatel licenci České národní banky, tak je pravděpodobné, že bude kontrolovat záznamy v registru dlužníků, zájemcův příjem a zájemcovu schopnost půjčku splatit.

Některé společnosti nabízí i půjčku pro dlužníky. Tyto půjčky nabízejí nebankovní instituce, které neprovádí kontrolu dlužníka v registru dlužníků. Jsou proto dostupné například i pro lidi, kteří chtějí splatit svou stávající půjčku či exekuci novou půjčkou. To je bohužel ale spíše přítěží, protože tito klienti pak spadají do tzv. dluhové pasti.

Poskytovatelé půjček ihned na účet

V případě poskytování půjček na účet ihned bez kontroly v registru, nebo bez doložení příjmů, je potřeba dávat si pozor na podvodníky a lichváře. Ani soukromé půjčky nejsou nejlepší volbou pro takovou půjčku. Nejlepší je si půjčku sjednta u ověřených poskytovatelů, jako jsou například:

I přes to, že i u ověřených poskytovatelů se klient nevyhne vysokým úrokům a přeplatkům, jednají tyto instituce férově. Klienta běžně včas informují o konci doby splatnosti a nesnaží se klienta podvést.